Něco jako komedie (2010)

Očekávala jsem od toho daleko víc než jsem dostala. Film má dobrou myšlenku a jasné poslaní, ukázat lidem, jak správně by měli žít, že se nemusí stydět za psychické problémy, ale to je asi tak vše, co je na tom filmu to dobré, jinak je to nuda.

Malá Miss Sunshine (2006)

I když tanec Abigail na konci byl vážně skvělý a rozhodně pro mě byla tou nejkrásnější, tak si nemůžu pomoc a víc, jak 3* dát prostě nemůžu. Film je dobrý, hlavně dialogy. Jsou zábavné a mají myšlenku. Hudba byla vybrána dobře, ale nevím, prostě to pro mě byla průměrná komedie. Ale Steve Carell byl úžasný.

Sněhurka a lovec (2012)

Čekala jsem to horší, ale nakonec mě to mile překvapilo. Nejdříve musím poznamenat, jak skvělé efekty ve filmy byli. Hlavně, co se zvířat týká. Naprostá nádhera, bílý jelen mě naprosto okouzlil. Bylo pro mě i docela překvapující, že mi ve filmu nevadila přítomnost Kristen Stewart, naopak se mi do role Sněhurky skvěle hodila. Samozřejmě Charlize v roli královny byla naprosto dokonalá, zlo je podle mě její parketa. Jinak se mi film moc líbil, jak jsem psala. Byla jsem příjemně překvapená bylo to nad moje očekávání.

Santa Claus 3: Úniková klauzule (2006)

Já prostě miluji filmy o Santa Clausovi. Je mi jasné, že každému budu připadat jako blázen, jelikož jsem jedna z mála, která tomuto filmu dala 4*, ale mě to bavilo. Užívala jsem si to. Ano, věděla jsem dopředu, jak to skončí, ale nenudilo mě to. Originální děj a navíc vtipný. Líbilo se mi, že se většina odehrává na severním pólu a také, že tam je scéna z prvního dílu, tím je to zajímavější. Mám ráda Tima Allena a pokud Santa existuje, jsem si jistá, že on je Santa v reálném životě, jelikož tu roli by zvládl na jedničku, stejně jako skvělý Martin Short v roli Mráze a Alan Arkin mě na konci svým obličejem dost rozesmál. Prostě nádherná Vánoční podívaná, která neurazí, ale potěší.

Náhradnice (2011)

Od britské komedie jsem toho čekala opravdu víc. Kam se poděl proslulý britský humor? Musím říct, že velkou a zásadní roli, že jsem si film pustila sehrálo obsazení. Ovšem příběh nestojí za nic, je neoriginální, žádné emoce, mezi postavami nebyla žádná chemie. Jediné, co mě okouzlilo byla krajina, skvěle vybrané místo na natáčení, ale jinak hodně slabé.

12 podmínek k dědictví (2006)

Splnilo to mé očekávání na výbornou. Film má skvělý námět, podle mě by si každý měl takhle odzkoušet a uvědomit si, co je v životě opravdu důležité. Film krásně plyne, několikrát jsme si pobrečela. Není úplně bezchybný, místy se to táhne, místy je to nuda, ale převažuje to pozitivní.

Stážisti (2013)

Já jsem se bavila, i přes to, že to má dvě hodiny, dá se na to koukat, dá se to vydržet, což u některých komedií prostě nejde. U téhle děj plyne krásně rychle sem tam s nějakou vtipnou vložkou, ale děj byl předvídatelný, prostě klasika Hollywoodu.

Rodina podle plánu (2005) (TV film)

Velmi podprůměrný film s herečkou v hlavní roli, která mi vždycky připadala jako transvestita a která mi byla vždycky silně nesympatická. Hudba byla jako vistřihnutá z PC hry The Sims, takže mi lezla dost na nervy. Děj je slabý, průstřelný a konec předvídatelný.

Na tuhle nemám (2010)

Je to horší, jak průměr, proto 2*. Nemá to originální námět. Všichni víme, jak to skončí. Některé scény docela ušly a Alice Eve je vážně krásná. To vše je na tom filmu nejlepší.

Deník princezny 2: Královské povinnosti (2004)

I když princezna Mia prochází hodně trapasy, tak v tomhle filmu je jich tak moc, až je to trapné, ale zpěv Julie Andrews a slavností korunovace na konci mi nedovolují dát tomuhle filmu méně než tři hvězdičky.