Stoker (2013)

Tak tomuhle se říká psycho. Rozhodně bych nečekala, že mi Mia Wasikowska bude v takové roli tak sedět. Byla úžasná. Ovšem to se o filmu jako celkovém říct nedá. Ze začátku to byla nuda, nic moc se nedělo a přišlo mi to zajímavé až po první vraždě.

Keane (2004)

Nic, nic, nic a najednou konec. Je nuda, o ničem to není, jediné, co mě tak na tom filmu zaujalo byl sám Damian Lewis, jinak je to ničem.

Na sv. Valentýna (2010)

Existuje spousta filmu, který mají děj právě na sv.Valentýna a tenhle patří mezi ty nejpovedenější a nejlepší. Není to jen díky skvělému hereckému obsazení, které je vážně kvalitní, ale také kvůli těm různým příběhům, které se navzájem propojují. Je to vtipné, milé, hezké. Na sv.Valentýna originální film.

Život s Helenou (2004)

Je to hezký film, který potěší, ale nijak nenadchne. Pár dojemných scén, při některých si popláčete, ale velká chyba filmu je v délce. Je až příliš dlouhý a nic zajímavého nebo, co by dokázalo zaujmout v něm není, takže místy je to nudné.

Agatha Christie's Poirot - Kočka mezi holuby (2008) (epizoda)

Začátek je jiný než podle knižní předlohy, ale jinak šlo o to samé jako v knize, což se mi moc líbilo. Bylo to skvěle udělané a natočené.

Extant (2014) (seriál)

Podívala jsem se na to celé znovu od 1.série po konec 2.série a líbilo se mi to. Samozřejmě je tam pár dílů, které nudí, ale převažuje ta zajímavější a napínavější část. V 1.sérii exceluje Goran Višnjić v té druhé zase Grace Gummer, která mě velmi mile překvapila. Námět hodně zajímavý, druhá série překvapující a napínavější než první a doufám, že Pierce Gagnon po Extantu dostane další herecké příležitosti.

Slib (2014)

Dostala jsem to, co jsem očekávala. Nic strhujícího, nic hrozného.

Díra u Hanušovic (2014)

Bavila jsem se. Jelikož jde o režijní debut Miroslava Krobota, řekla bych, že je to velice povedené. Je tam spousta skvělých hlášek, Simona Babčáková je neuvěřitelně vtipná a film se i docela líbil. Jde mi o to, že měl film rozesmál a to u některých českých komedií jde těžko.

Zátiší (2013)

Eddie Marsan je doslova skvělým hercem, který i když nemluví, tak dokáže hrát. Trochu jsem se filmu bála, ale nakonec jsem byla příjemně překvapená. Konec byl dojemný a krásný, jako vlastně celý film.

Chlapectví (2014)

Skvěle natočený film o růstu, vývoji a životě chlapce. U tohoto filmu jsem si uvědomila, jak ten čas rychle letí a že si musíme cenit i těch nejkratších okamžiků.