Tanec s vášní (2000)

Je to jiné než ostatní teenagerovské filmy, rozhodně tomu přidává fakt, že se tam jedná o balet a vážnou hudbu, pokud nepočítám konečně představení, kde se vše smíchalo. Každopádně příběh je podprůměrný, nic překvapujícího, konec je od začátku jasné plus na konci výchovné poučení, to si přece tvůrci nemohli nechat ujít, ale taneční scény a zkoušky baletu jsou ve filmu vážně velkým zážitkem, tak proto 3*.

Na hraně zítřka (2014)

Když jsem odcházela z kina, tak jsem nevěděla, jestli se mi film líbil nebo nelíbil, což je pro mě muka, jelikož si neumím udělat názor. Pak se mi to trochu proleželo v hlavě, skládala jsem pozitiva i negativa a nakonec jsem dospěla k názoru, že se mi to i docela líbilo. Sci-fi nikdy nebyl mým oblíbeným žánrem, ale poslední dobou se koukám na samé skvělé sci-fi filmy. Je pravda, že začátek byl už vážně rozčilující, když Tom Cruise nechtěl zemřít, ale když se vysvětlilo proč, tak už to bylo zajímavé a hlavně akční film většinou vypadá takto: Vysvětlení, holka, sex, vztah, akce, konec. Tenhle film byl celý akční a takhle si akční film představuji. A navíc v jakém filmu uvidíte Toma Cruise tolikrát zemřít?

Plán útěku (2013)

Dokonale vymyšlený plán s dokonalými hlavními herci, který patří k mým nejoblíbenějším akčním hercům vůbec. Takže já jsem s filmem spokojená, konečně jsem si užila vysněné spojení Sylvestera Stallonea a Arnolda Schwarzeneggera. Užívala jsem si to od začátku do konce. Skvělý film.

Wicked Blood (2014)

Mě se to i docela líbilo. Abigail je fajn, líbila se mi, jako drogová dealerka. Je pravda, že akce je tam pramálo, spíše jen na konci, ale zbytek filmu za to stojí. Jde tam hlavně o rodinné vztahy, o jejich propojení a pochopení. A vlastně Abigail ta hraje jedinou rozumnou roli, plus možná je polda. Není to tak zlé a koukat se na to dá.

Past (1999)

Očekávala jsem od toho daleko víc. Říkala jsem si, že to bude skvělý film, ale docela jsem zklamaná. Je sice pravda, že mezi Seanem a Catherine to docela jiskřilo a role jim sedli, ale zbytek filmu je nuda. Nic vzrušujícího, nic šokujícího, nic mě neuchvátilo,

Enderova hra (2013)

Opravdu dlouho jsem přemýšlela zda dát 3* nebo 4*, nakonec jsem se rozhodla pro 3* s tím, že je tam ještě pomyslná půlka hvězdičky, jelikož film je vážně skvělý. Je to napínavé, herci i herečky skvěle hrají. Originální děj a konec je dobře vymyšlený. Dvojku bych klidně uvítala, určitě by to bylo zajímavé.

Pohádky na dobrou noc (2008)

Kéž by se pohádky někdy staly skutečností, ale to by byl život asi moc lehký.

Vražedná minulost (2013)

Horory vážně nemám ráda a nemusím je. Nerada se bojím a i když se zajímám o duchovno, tak nemám prostě ráda lekací horory. Tenhle ale nebyl tak špatný. Mě se líbilo, že tam nebylo tolik lekacích scén, ale bylo to spíše mysteriózní, ale po druhé už se na to dlouho nepodívám.

Havran (2012)

Film je dobře natočený, ale představovala jsem si ho více napínavější. Vraždy jsou skvěle promyšlené, díky povídkám Edgara Allana Poea, ale chyběla tomu taková ta jiskra, která mě vždy na filmu upoutá. Ovšem atmosféra a herecký výkon Johna Cusacka je skvělý.

Tísňová linka (2013)

Wooow! Tomuhle říkám thriller! Naprostý psycho od začátku do konce! Hlavní herci z toho museli být neuvěřitelně psychicky vyčerpaní a musím říct, že já jsem po shlédnutí tohoto filmu docela taky. Skvělé herecké výkony, bylo to dojemné, pobrečela jsem si, ale hlavně to bylo dost napínavé, což od opravdového thrilleru očekávám, takže já jsem naprosto spokojená s tímto filmem a můžu ho jen doporučit, akorát konec mě trochu naštval, skončilo to, tak náhle, ale řekla bych, že mu to docela vrátili.