Grey Gardens (2009) (TV film)

Očekávala jsem skvělý film, ale dostalo se mi jen skvělých hereckých výkonů. Od filmu jsem zřejmě očekávala až příliš mnoho a dostala jsem hodně málo. Takže proto tohle rozhodnutí dvou hvězdiček.

Temný rytíř (2008)

Klidně bych dala hvězdiček 5, ale místy mi to přišlo tak zdlouhavé, že jsem se někdy až nudila. Christian Bale opět ukázal, jak skvělý Batman dokáže být. Heath Ledger jako Joker docela ušel, ale pro mě bude vždy ten nejlepší Joker Jack Nicholson.

Všichni jsou v pohodě (2009)

Tohle jsem vážně nečekala. Líbila se mi sólová cesta Roberta De Nira, kdy navštěvoval všechny své děti, aby je viděl a aby zjistil, zda jsou šťastní. Konec mě naprosto šokoval, i když jsem si říkala, že se tam něco takového stane. Každopádně se mi film líbil a překvapil.

Líbáš jako ďábel (2012)

Hodně jsem se nasmála a věděla jsem s jistotou, že zklamaná rozhodně nebudu. Nebyla jsem. Film mi dal to, co jsem očekávala, ale první díl je pro mne stále ten nejlepší.

Vyfič! (2009)

Film, který mě velice překvapil. Byla jsem z něho nadšená a můžu jen doufat, že Drew Barrymore se bude režii věnovat i do budoucna. Bylo to romantické, akční a moc mě to bavilo.

Sociální síť (2010)

Očekávala jsem od toho daleko víc a dost mě to zklamalo. Jsem ráda, že jsem se dozvěděla, jak vlastně facebook vznikl, ale to je vše, co se mi na tom asi tak líbilo.

Čivava z Beverly Hills (2008)

Je to trochu slabší komedie o psech, vlastně hlavně o čivavě. Nic velkého ani zajímavého.

Hudbu složil, slova napsal (2007)

Je to krásný milý film a i když Hugha Granta moc v lásce nemám (většinou mi ve filmech dost vadí), tak tady mi vůbec nevadil. Možná k tomu přispěla i Drew Barrymore, která se mi také moc líbila. Krásné písně a hodně romantiky.

Štěstí ve hře (2007)

Já jsem si tenhle film užívala. Poker mi přijde zajímavý a řekla bych, že jeho pravidla jsem během filmu pochytila. Navíc sympatický a hezký hlavní herec po boku krásné Drew Barrymore.

Fanaticky zamilován (2005)

Film o baseballu, dost jsem se u něj zasmála, nebýt skvělých hlášek a vtipů, tak by ode mne film dostal hvězdičky pouze dvě. Očekávala jsem od toho daleko víc než jsem dostala. Místy je to až dost velká nuda.