Sociální síť (2010)

Očekávala jsem od toho daleko víc a dost mě to zklamalo. Jsem ráda, že jsem se dozvěděla, jak vlastně facebook vznikl, ale to je vše, co se mi na tom asi tak líbilo.

Čivava z Beverly Hills (2008)

Je to trochu slabší komedie o psech, vlastně hlavně o čivavě. Nic velkého ani zajímavého.

Hudbu složil, slova napsal (2007)

Je to krásný milý film a i když Hugha Granta moc v lásce nemám (většinou mi ve filmech dost vadí), tak tady mi vůbec nevadil. Možná k tomu přispěla i Drew Barrymore, která se mi také moc líbila. Krásné písně a hodně romantiky.

Štěstí ve hře (2007)

Já jsem si tenhle film užívala. Poker mi přijde zajímavý a řekla bych, že jeho pravidla jsem během filmu pochytila. Navíc sympatický a hezký hlavní herec po boku krásné Drew Barrymore.

Fanaticky zamilován (2005)

Film o baseballu, dost jsem se u něj zasmála, nebýt skvělých hlášek a vtipů, tak by ode mne film dostal hvězdičky pouze dvě. Očekávala jsem od toho daleko víc než jsem dostala. Místy je to až dost velká nuda.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Možná jsem od toho očekávala až moc. Musím říct, že je to skvěle vymyšlená pohádka. Je dobře propracovaná, ale přeci jen tomu něco chybělo. Angelina byla úžasná a Elle Fanning mi se svým vlezlým úsměvem lezla docela na nervy. Pro mě to byla průměrná pohádka.

Lhář, lhář (1997)

Co na to říct? Je to klasika, u které se hodně zasmějete a to nejen skvělým hláškám, ale hlavně grimasy Jima Carreyho, který je ve filmu naprosto dokonalý :D

Tisíc slov (2012)

Je to něco trochu jiného než jsem od Eddieho zvyklá, ale je to skvělý film. Nechápu, proč má tak špatné hodnocení. Jasně, příběh je trochu fantas magorie, ale přiznejme si to, na světě jsou miliony lidí, kteří by takový strom potřebovali, aby si uvědomili důležitosti života, který žijí. Škoda, že něco takového vážně neexistuje.

Truman Show (1998)

Je to nezvyklý film a nějakou chvíli jsem čekala, než se do toho pořádně zakoukám a než mi film sedne. Byla jsem ale zvědavá na Jima Carreyho ve vážnější roli a nezklamal byl skvělý. Laura Linney byla jediná, která mi lezla na nervy. Musím ale zatleskat myšlence, protože tohle tady ještě nebylo. Zajímavý film.

Ledové sny (2010)

Krasobruslení jsem vždy obdivovala, je to vlastně balet na ledě. A tenhle film jsem vážně krásný, místy trochu zdlouhavý, ale konec je dojemný a citlivější diváci budou potřebovat kapesníky. Škoda, že se film zaměřuje hlavně na události před nehodou, protože bych řekla, že po nehodě by to bylo daleko lepší.