Argylle: Tajný agent (2024)

Tohle pro mě bylo milé překvapení. Vůbec jsem ani nevěděla o čem to je, jen že tam hraje Henry Cavill, měli jsme volné lísty a potřebovali na něco zajít. Nakonec jsem ráda, že jsme šli zrovna na Argylla. Je to přesně to, co máte od Vaughna čekat. Je to bláznivé, bizarní, ale vtipné. Moc nemusím Bryce, ale tady mi ani tolik nevadila. Je to příjemná popcornovka, která zabaví jak v kině, tak doma na gauči.

Hypnotik (2023)

Tak tohle bylo hodně špatný. Na rovinu musím říct, že nemám ráda Bena. Za mlada jo, ale čím je starší tím podle mě víc neumí hrát a možná je to tím jedním výrazem, který používá. Námět je zajímavý, ale to zpracování hodně špatný.

Griselda (2024) (seriál)

Sofía Vergara je v roli Griseldy naprosto skvělá. Nicméně si myslím, že seriál bude bavit toho, kdo neslyšel díl Opravdových zločinů nebo si o tom něco nenačetl. Seriál jako takový je totiž strašně zrychlený a docela dost věcí, které pro mě měli nějakou důležitou váhu, tak chybí. Věřím, že by si její život zasloužil víc než jen šest epizod a díky tomu by se toho dalo obsáhnout více.

Mission: Impossible Odplata - První část (2023)

Proč ty filmy dělají čím dál delší? Navíc zrovna tady mi přišel divný i scénář, hlavně ty dialogy. Nebo nevím, jestli to bylo tím, jak to ty herci říkali, ale přišlo mi to nepřirozené. Scéna s vlakem byla až moc vyumělkovaná. Nevím, vůbec se mi to nelíbilo, čekala jsem to daleko lepší už jen díky hodnocení.

Chudáčci (2023)

Velké a nečekané překvapení. Čekala jsem bizár a dostala jsem bizár. Film jsem viděla v kině a upřímně, šla bych na to klidně znova. Strašně moc se mi to líbilo. Emma byla naprosto skvělá. Úžasná vizuální stránka a hlavně kamera! Yorgos si pohrál s rybím okem, což se často nevidí, ale do tohoto se to skvěle hodilo. Mark Ruffalo překvapil asi nejvíc z celého obsazení a bylo vidět, jak si to užívá. Jeidné, co bych vytkla je stopáž. Ke konci už mi to přišlo zbytečně moc zdlouhavé a natahované. Nicméně dávám 4,5 a těším se až to uvidím znovu.

Pacient (2022) (seriál)

Je to taková napínává konverzačka odehrávající se hlavně v jedné místnosti. Ale mě to bavilo. Jako fanoušek opravdových zločinů mě to oslovilo. Navíc bylo zajímavé sledovat, jak takový sériový vrah dokáže přemýšlet a Domhall Gleeson to zahrál naprosto skvěle. Má to zbytečné díly, tudíž by seriál mohl být klidně kratší, kdyby něco vynechaly, ale převažuje víc ta kvalitnější část.

Červený trpaslík - Zpátky na Zemi (2009) (série)

Tahle série byla strašně nudná. Chápu, že v té době chtěli potěšit fanoušky, že se jejich oblíbené postavy vrací, ale když se na to člověk kouká postupně a najednou, tak je to totálně mimo. Špatně napsané a nevtipné.