Velká čínská zeď (2016)

Efektní podíváná, která kromě luxusního vizuálu však nemá moc co nabídnout. Na jedno shlédnutí, ale dobré :-) 2* 50%

Power Rangers: Strážci vesmíru (2017)

Power rangers se povedli více než jsem čekal. Atmosféra teenage scifi-drama filmu se povedla na jedničku. Film ovšem selhává v závěru filmu. Akce je totiž špatně natočená a je jí tam zoufale málo. Když už tam je tak je poměrně jednotvárná nudná a bez nápadu. Příběh by si taky zasloužil v některých scénách více dotáhnout. Hlavně co se týče záporáka. Rita je totiž zoufale nijaká a nepředvede nic ohromujícího.. vlastně nepředvede v podstatě nic. Slabší 4* 70%

Nebezpečné pokušení (2015)

První polovina filmu byla poutavá, zajímavá a fajn. Ta druhá to už je jen neustále se opakující snaha o co nejšílenější věc. Konec už je vyloženě jen trapná komedie bez jakéhokoliv náznaku soudnosti... Na jedno podívání asi jenom kvůli prsům Any De Armas. 2* 35%

LEGO® Batman film (2017)

Tak tohle se opravdu nepovedlo. Sem tam dobrý vtípek, sem tam dojemná scéna, ale celkově je to hroznej guláš co v některých částech... vlastně pořád... tlačí až moc na pilu. Všeho je vždycky o dost víc než by mělo být. Na jedno podívání neurazí, ale už asi nikdy více. 3* 50%

Vixen (2015) (seriál)

Po druhé sérii srážím ještě jednu hvězdičku dolů. Je to takový nijaký. Jako seriál o ničem. Jako bonus k CW seriálům také velmi podprůměrné.

Wonder Woman (2017)

Tak jsem se vrátil z kina a moje první pocity byli celkem negativní. Abyste mi rozumněli první 2 hodiny filmu jsou naprosto úžasné. Dokonce ani ty vtipy v Londýně atd nepůsobí, až tak trapně. Za to těch posledních 20 minut už je víceméně trapných. Základní chyba byla, že ve finále měli, až moc emočních myšlenek, které byli nakousnuté, ať už v průběhu nebo v závěru filmu, ale nebyli už dotažené. A takových myšlenek a náznaků tam bylo asi 6-8. Přijde mi to jako nesmírné plýtvání potenciálem. Stejně jako Wonder Womeniny spolubojovníci, kteří ve filmu nepředvedli v podstatě nic, až na Stevena. Možná kdyby se ty finálové myšlenky neodehrávali v tak rychlém časovém sledu.. tak by bylo moje hodnocení jiné. Neberte mě špatně je do dobrý film, ale nemůžu se zbavit dojmu, že z toho šlo vymáčknout o dost víc. 3* 62%

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Strážci galaxie 2 jsou v něčem lepší jako první film, který považuji za nejlepší film MCU, a v něčem horší. Akce i humor je v obou filmech naprosto vynikající. Ve druhém díle mi chvilkami, až vadilo jak humor v některých částech tlačil na pilu až se z toho chvilkama stávala parodie na sebe sama. Dále pak příběh měl spoustu much a nebyl tak dobrý jako v prvním díle. Na druhou stranu nám film přinesl nejemotivnější finále i nejemotivnější chvilky v celém MCU. Postavy jsou opět skvělé. Kraluje jim překvapivě Drax a méně překvapivě Yondu, který je v každé scéně prostě epický. Soundtrack opět skvělý. Zkrátka a jasně miluju ten film a nemůžu se dočkat, až ho uvidím znovu. Jeden z mála filmů, u kterého jsem při opouštění kina přemýšlel jestli si hned nekoupím další lístek a nejdu za 20 minut na další projekci 5* 92%

Assassin’s Creed (2016)

Tak nakonec to nebylo vůbec tak špatné jak lidé a moje okolí vypráví. Škoda nevygradovaného finále a špatného příběhu. Ovšem vizuál a akce byli super. Jediné co mi více méně vadilo jsou scény z historie. Kde jsem měl pocit, že celé Španělsko má sakra problém s výfukovými splodinami nebo tam až přehnaně moc topí nebo zrovna celé hoří. Vážně to ten kouř musel být opravdu v každém záběru? :D 3* 65%

Anděl Páně 2 (2016)

Tak tohle fakt ne. Jednička byla suprová, ale tohle bylo nemastný neslaný s hrozně divně pokrouceným a prvoplánovím příběhem jehož pointa je totálně nijaká. Nebýt pár povedených vtipů a sympatického hlavního dua je z toho odpad jak vyšitej. Slabé 2* 30%

Ztraceni (2004) (seriál)

Na jednu stranu výborný kultovní seriál, který se skutečně stal fenoménem či legendou, chcete-li. Na stranu druhou po 3tí sérii jde seriál strašně dolů a strašně se vše plácá na jednom místě a je to pořád víc a víc scifi, které navíc nikam nevede a nedává to vůbec žádný smysl. Poslední série je snad tou nejhorší vůbec. Nebýt tam ty flashbacky tak je děj úplně o ničem a samotný konec seriálu je sice hrozně nostalgickej, ale jinak je to výsměch divákovi do ksichtu. 3* 50%