• Krátkometrážní

Syn temnoty (2019)

Mladý suprmén dělá bordel po svete a jeste u toho stihne vykilovat celou rodinu a pul mesta. Not béd, ale chtelo by to nekoho do rovnoceneho fajtu s tim malym smradem.

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Celou prvni polovinu jsme si rikal "BOZE" at takto vypadaji Bad Boys For Life, ale ne ne Bad Boys musi byt lepsi, proste musi! :) Hobbs and Shaw je maximalne over the top, presne jak si cela F&F family zaslouzi, ale ve vysledku to za F&F pokulhava ve vsech smerech. I kdyz jsem se vyborne bavil napric filmem a kupa hlasek je vymazlenych, tak je to prehlaskovane a strasne ukecane. Akce je paradni, ale ani jedna nema poradne koule a co se vytratilo uplne jsou emoce, coz je hrozna skoda, protoze F&F a Torretova rodina ty omoce proste ma at se nam to libi nebo ne. Hvezdu navrch davam pro zaporaka. Idris a cely ten jeho jeho koncept jak efektne funguje ve filmu je genialni!

Holka z livechatu (2018)

Nečekal jsem nic a dostal jsem solidní jízdu posedlosti na room camu. Škoda, že to tak lacině utli. Zapracovat pořádně na závěrečných 20 minutách, tak je to naprosto super. 3,5*

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Marvel to má totálně v paži a je strašně super že i po 10 letech, co plní sály multikin, dokáže pořád překvapit, inovovat a neskutečně bavit. Holland je pro mě nejlepším spidyem!

Všechno nejhorší 2 (2019)

Totální scenáristická hříčka a absolutně excelentní navázání na jedničku. Druhá polovina se sice zvrhla do extrému, ale já se totálně bavil. Za to, že se scénaristi takhle se vylili z fantasie a výbornou Jessicu palec hore!

Hellboy: Královna krve (2019)

Serte na předsudky. Je to mnohem větší magořina, parádně krvavé a šlape si to uplně jinama než Torova verze, ale bavilo mě to! Hellboy má charakter a jako somotný mě bavil stejně jak Ron Perlman.

Aquaman (2018)

Aquaman si šlape absolutně vlastní highway! Takový mix žánrů se nevidí ani každý rok. A to, jak to James Wan slepil do kupy je pecička. Žral jsem to neskutečně a rád si to dám znovu. Akce na 100%

Creed II (2018)

Davam 3,5 tak trosku z nostalgie. Rozhodne to melo vetsi potencial, mebo jsem mel jen vysoka ocekavani. Hlavni problem z meho pohledu? Na Rockyho se vzdycky rad podivam, na Creed2 uz asi nikdy, protoze neni duvod.