Terminator Salvation (2009)

Dopadlo to zhruba jako 3. díl. Hrálo se minimálně z půlky na efekty a ve zbytku se tvořil příběh, hudba atd... No na 1. ani 2. díl to nemá, ale řekl bych, že je to důstojné snad už poslední zakončení téhle celé série terminátorů. Každopádně hvězdné obsazení se autorům podařilo získat, to se zase musí uznat a Christian Bale byl opět vynikající a zdárně hrál i Sam Worthington. Pro fanoušky terminátorů je tohle povinnost i když pro někoho to bude zřejmě zklamání.

Blade (1998)

"Trocha" té virtuální krve, která se nepodobá ani v nejmenším reálné krvi o tom jsou zhruba efekty k filmu Blade. Příběhově se to jakž takž dá pobrat, i ty fighty nejsou nejhorší, ale co mi zde opravdu vadilo byly ty efekty, které na tu dobu mohly bejt přinejmenším průměrné. za to musím odečíst jednu hvězdičku, ale jinak pro milovníky upírů samozřejmě můžu doporučit.

Hon (2012)

Zbytečné tohle popisovat slovy, tohle prostě musí člověk vidět, aby pochopil. Jo dětská představivost a vliv davu je hold velké síla. Opravdu vyhrocený film až na samou špičku nože ;). DOPORUČUJI!

Singham (2011)

Taková směsice několika filmových žánrů dohromady. V tomhle filmu opravdu vůbec nic nechybělo. Konečně i Indové točí nějaký bláznivý komedie (VTIPNÉ KOMEDIE), které jsou od hlavy až k patě nereálné a musím uznat, že tohle se mi hodně líbilo. Byly tu skvělé herecké výkony, parádní kamera a pravdivé poselství pro diváky. Pokud někdo hledá opravdu skvělý film u kterého se pobaví a zároveň pokochá nad nějakými nereálnými fighty, tak tohle můžu určitě doporučit.

Božský Bruce (2003)

Skvělá zábava se slušnými hereckými výkony, hlavně tedy samozřejmě od Jima, který opět předvádí svůj bláznivý smysl pro humor. Efekty byly taky parádní, ale úplná čístá čtyřhvězdičkovka to není, ovšem mezi těmi komediemi co jsou natočené je tohle minimálně nezapomenutelné. 70%

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Už to bohužel není od Camerona no a šíleně se to podobá předchozím 2. dílům a to úplně ve všem, což je docela škoda, když už u toho byl nějakej novej režisér. No každopádně ten předchozí Cameronův styl se mi líbil a proto tomů dam 4 hvězdičky a to spíše jako celku než konkrétně tomuhle dílu. Pokud chce někdo zabít nějakej čas a má rád sci-fi akčňáky, tak samozřejme můžu doporučit.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Určitě nejlepší ze série terminátorů. Krásná akční pecka, ve které se Arnold blejsk víc než dost. Efekty zde byly oproti 1. dílu naprosto perfektní a nebyla ani známka nějakých zaváhání. K tomu všemu se přidala lehce mysteriózní hudba a skvělý nekompromisní a nezabitný (tedy skoro) terminátor záporák.

Já, robot (2004)

Perfektní prostředí, které je do detailu doladěno, stejně jako celá vizáž a pohyby robotů. Will Smith opět vynikající a semtam se tam blejskla i Bridget Moyanahan. Už jen to celkové prostředí mi bohatě stačí na ten plný počet, protože jsem měl na 2 hodinky pocit, jakobych tam někde běhal s robotama.

Na vlásku (2010)

NICE! Parádní velice slaďoučká animovaná pohádka, která ma skvělý příběh a plno dobrejch vtipů a hlášek. Silně mi to připomělo film Hotel Transylvánie u kterého jsem se cítil snad úplně stejně. Každou postavu jsem si hned neskutečně zamiloval. Jestli mají ti dnešní teenageři sledovat nějaký pohádky a zamilovaný story, tak určitě lepší než Twilight a dalši přiblbliny je toto. U mě je to na 100% perfektní a velice sladký a kouzelný film, plný krásných očiček ;).