• Krátkometrážní

22 Jump Street (2014)

Přespříliš homosexuálních narážek, jinak jedna z nejpovedenějších komedií za poslední rok(y). Možná ještě lepší než jednička.

Gulliverovy cesty (2010)

Jacka Blacka mám sice rád, ale tohle strašná ptákovina, úplně to uráží původního Gullivera. Podle mě hrozný plýtvání peněz a dobrých herců (JB, Jason Segel, Chris O'Dowd,...).

Probudím se včera (2012)

Příjemný film, zasmál jsem se, naštval na Novu za reklamu každou půlhodinu, přesto konečně nějaký solidní film v televizi. Škoda jen toho do očí bijcího product placementu a pár opravdu trapných vtipů (facebook, Krejčíř, apod.).

Mama (2013)

Dobrý film, akorát mi to zas zkazil nevydařený konec. Nebo jsem to jen nepobral, nevim. Ale šlo tam spoustu věcí udělat líp.

Mr. Orgazmo (1997)

Proboha lidi, nedávejte tomu dobrý hodnocení jen kvůli tomu, že to natočili tvůrci South Parku.

Zabijáci lesbických upírek (2009)

Já prostě nemůžu dát míň než čtyři. Ten film sice není strašidelný ani za mák, ale já se u toho královsky bavil (možná i díky nějakému tomu alkoholu v krvi). Vtípků tam je požehnaně, natočené to je perfektně a efekty také fungují. Sežerte mě.

Smrt panen (1999)

Kvalitní, mrazivé, možná šokující a velice působivé, i když mi v tom chybělo "něco víc". Možná trošku zabitej (doslova) konec. Přesto dobrý film a doporučuji.

Resident Evil: Odveta (2012)

zbytečnější Resident Evil snad udělat nemohli, a to je teda co říct. Minulé díly se mi ještě jakž takž líbily, drcení zombíků bylo fajn, ale tenhle díl fakt nedával moc smysl. Recyklace již recyklovaného materiálu, vykrádačka všeho možného, včetně předchozích dílů série... fakt jsem zklamán, přestože jsem moc nečekal. Kdyby aspoň nějak navázali na předchozí příběh, na což jsme všichni čekali, ale ani na to se Anderson nezmohl. Nerozumím. Jediný záchvěv zápletky jsme si vlastně užili až na samotném konci, tak doufám, že příště to zase nezačne úplně jinde. Nejsme idioti, pane režisére!