Pochyby (2008)

Jaké je hlavní sdělení? Film mě ničím nepřekvapil. Sice se podařilo velmi zdařile vykreslit charaktery, ale jinak tam pto mě nebyla žádná přidaná hodnota.

Z Paříže do Paříže (2017)

Těch adaptovaných knih je víc a je dobře, že jsou. Překvapivě filmy podle nich jsou celkem zdařilé, aspoň ty, které jsem viděla. Tady hodně dobře zafungovala atmosféra, má to grády, ale netlačí se na pilu.

Mrňous a čarodějnice (1980)

Pěkný filmový horůrek s minimálními výrazovými prostředky a kouzelným hlasem Meryčky Rosůlkové.

Doktor Martin - Control-Alt-Delete (2015) (epizoda)

Doktor Martin je stokrát nastavovaná kaše. Původní nápad doktora morouse bal nosný, ale v sedmé sérii už je natolik rozmělněný, že už jen unavuje. Některé díly jsou průměrné, jiné podprůměrné.

Karhanova parta (1950)

Soudruzi vrtali do hodně odvětví, která měli zaději nechat na pokoji. Prosadit svou ideu ve filmu není sice jejich největší chyba, ale je rozvněž neodpustitelná. Marně hledám nějakou pozitivní věc, kterou bych mohla pochválit. Hledá se velmi těžko ... Smutný pohled na vynikajícíchi herce Jindřicha Plachtu, kterému nakonec jeho komunistické přesvědčení zkrátilo život.

Stíny smrti - Vraždy v Collioure (2015) (epizoda)

V programu nebylo poznat, že jde o seriál, jinak bych ani nesledovala. A skutečně - průměrná seriálová detektivka.

Trans (2013)

Zbytečně překombinované.

Malá Miss Sunshine (2006)

Čekala jsem víc. Zřejmě mělo jít o tzv velké téma, ale zpracování zůstalo pouze průměrné.