Vraždy v kruhu (2015) (seriál)

Nestotožňujem sa s nízkym hodnotením seriálu. Je to slušne televízne krimi, s jednoduchym a lahkým dejom. Vyslovene odpočinkový seriál, jednoducho zahoď si všedné starosti za hlavu a pokojne sleduj trojana , krajča či petrekovú.

Vidíš měsíc, Danieli (2019)

Myslím, že po zhliadnutí tohoto filmu sa nenajde divák, čo by v Europe toleroval nejakeho sýrskeho džihadistu. Na dovolenku do Turecka by som sa veru tiež nedal nahovoriť.

...a sekať dobrotu... (1968) (TV film)

512 dní jeden ako druhy v politickom väzení, aj ten posledny bol rovnaký zmestil sa do 22 minút tohoto filmu. Filmu plnom bezmocnosti a beznadeje.

Bitva o Moskvu (2016)

trocha viac ukecaný vojnový film, ako sme zvyknutí. :(

Nesmiřitelní (1992)

Pozrel som si tohoto "ístvúda" snáď po 20 rokoch, pekný flim s výborným hereckým podaním. Na nešťastie narazil som na kópiu s príšerným slovenským dabingom, to ani neboli slovenskí herci ale akási činžiaková ochotnícky societa ... slovenský dabing totálne dehonestoval celý film :( Milovníkom westernov odporúčam určite tento film v pôvodnom znení - prípadne s titulkami

Sedm statečných (2016)

Nie nie nie, kto ste nevideli prvú verziu, choďte a kuknite si to. Sami uvidíte rozdiely. !!!!!! nedám viac ako tri hviezdy . :(

Sedm statečných (1960)

videné nespočetne krát. Ak existuje rebríček westernov, tak tento film je u mňa na prvom mieste, úžasní herci, nádherný scenár, !!!!!

Očista (2013) odpad!

Kam sa uberá svetová kinematografia !!!!! Zvrátený scenár, podporujúci radosť z vraždenia a násilnosti ... ako len taká myšlienka mohla vzniknúť ???? Pre koho - pre akého diváka je to určené ??!!!! Bože s táto hovadina má 74 fanúšikov !!!!

Perfektní den (2015)

Ako toto môže niekto označiť za komédiu ??!!!! Slušná dráma z vojnového Srbska, zbytočne doplňovaná "vsuvkami" z rodinného života niektorých členov "posádky".