65 (2023)

Bolo to výborne zahrané, to musím uznať. Len škoda, že tam hrali dokopy tak tri postavy, z toho jedna prevažne ako hologram. Viac postav by znamenalo aj viac zábavy a papania pre dinosaurov. Inak, veľká náhoda, že chudák stroskotá práve v čase, keď padne asteroid, ktorý vyhubí dinosaurov. Jednoducho, premárnený potenciál. Priemer. 60/100

Mastičkář (2023)

Nebolo to zlé, má to pekný romantický príbeh. No videl som originál a pravdou je, že ten je tak o triedu lepší. Takže vyššie hodnotenie by nebolo celkom kóšer. Ale aj napriek tomu, že ide o takú poľskú telenovelu, je to určite pozerateľné a môžem len odporučiť. Lepší priemer. 65/100

Čarovný Poly (2020)

Patetické, nudné a priemerne zahrané. Pre malé dievčatá to ale môže byť celkom fajn. Alebo keď vonku prší a človeku sa chce spať. 30/100

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Kedysi som tento počin trestuhodne pdcenil a stále odkladal a odkladal.... Myslel som si, že mi nemá čo ponúknuť, len to, čo už som videl vo filme a tak ako to tam skončilo, s tým som bol spokojný. Lenže chyba, a veľká. Seriál rozvinul pôvodnú myšlienku do grandióznych rozmerov a hlavné postavy si zamilujete doslova hneď ako sa vyskytnú na obraze. No super. Netvrdím, pár dielov bolo slabších, ale celkovo silný nadpriemer. 85/100

Mezi živly (2023)

Konečne po dlhom čase animák, ktorý sa približuje takým trhákom ako Zootropolis, alebo Up. Nebolo to síce tak dobré, ale príbeh bol dostatočne chytľavý a vizuálne prepracovaný na to, aby dostal päť hviezd.

Pohromadě (2020)

Rodinná dráma, ktorá ale v závere dokáže trochu chytiť za srdce. Jednotlivé kúsky dejovej linky ale mohli byť poskladané záživnejšie, niečo po obsahovej stránhke funguje perfektne, niečo menej a niečo vyslovene nudí. Lepší priemer. 65/100

Cesta za smířením (2021)

Také bežné rodinné problémy, ktoré riešila alebo bude riešiť väčšina z nás. No ale... tu sa s tým nemaznali a výsledok bol celkom slušná akčná zábava. Dôležité bolo, že spolu s vtipom to fungovalo takmer dokonale. Nadpriemer. 75/100

Souboj na talíři (2021) (pořad)

Keby to bolo len o tom súťažení, podpichovaní a varení, tak by to bolo super. Ale takto tam je toľko trápneho humoru, že to kazí všetko to dobré. Navyše sa tam k sebe miestami chovajú ako gayovia (nič proti samozrejme). Veľmi slabý priemer. 50/100