Tísňové volání (2018)

Poučení pro český film: když máte nápad a slušného herce, nemusíte natáčet pořád stejné kraviny, ale i s malým rozpočtem natočíte dobrý film. Má to svá slabší místa spíš z pohledu logiky (telefon z auta), ale jako celek to funguje, má to zápletku, zvraty i gradaci a mně to se to líbilo.

V cizí kůži (2011)

Pár vtipů. Ale celkově stokrát viděné a tam, kde by mělo být něco super navíc, tak to tam není.

Ricky Gervais: SuperNature (2022) (pořad)

Jo, pořád mne bavi, pořád to umí. Pořád umí lidi nasrat. Like that. Dost často jsem se smál nahlas.

Ulička hanby (2014)

Běželo to ženě u žehlení, tak jsem od toho nečekal nic. A dostal jsem fakt zábavnou věc, kde se hlasatelka po party bez auta a v kurvích šatech ocitne ve špatné čtvrti a musí se nějak dostat zpátky. Veškeré její interakce s domorodci a dvojicí policajtů jsou super.

Podzemí (2020)

Aktuálních 50 je myslím málo. Má to dobré herce i slušně rozehrane vztahy mezi postavami. Ty se navíc chovají logicky a vcelku uvěřitelně. Trochu by to ale mohlo víc odsejpat.

Hluboký řez (2020) odpad!

Udělali jsme náš obvyklý postup. Dali jsme tomu férových 15 minut. Během nich jsme došli k závěru, že jde o nějaký amatérský projekt s neherci. Alespoň tedy doufám, protože by mi bylo moc líto někoho, kdo by na tohle dal opravdové peníze.

Šampion Mike Tyson (1995) (TV film)

Celkem mě to bavilo a celkem to i sedělo k reáliím, co se týče života mimo rung. Potíž jsou zápasy, Spinks a ti ostatní. Mike byl těžký a svalnatý, ale přitom extrémně rychlý, pohyblivý, útočný. To ve filmu nesedí a to mi vadilo hodně.

Hořčice mi stoupá do nosu (1974)

Možná tomu fandím víc, protože jsem na těchhle filmech vyrostl. Ale i teď mě to bavilo, a přišlo mi to vtipné. Scéna s operací je nejvíc. "zítra ho doděláme"

Super-Blb (2022)

Francouzská crazy komedie je zpátky, a já ji vítám! Asi pětkrát jsem se naplno smál nahlas. Zejména sraní do květináče bylo top, ale i orel, vysavač... Jen tak dál.

Flight of the Conchords (2007) (seriál)

Je to takový nenápadný humor a mně to sedí. Včetně hudby, která je vtipná, místy hodně. "if thats what you`re into"