Vrásky z lásky (2012)

Jak mám Stracha rád, tak mě tady děsně zklamal. Nějak mi přišlo, že se v tom filmu nic moc neděje. Nebavilo mě to. Nejde o to, že tam jsou starý lidi, to by bylo v pohodě, jsou to i skvělí herci. Jenom mě k tomu nic nepřitáhlo. Asi tak v půlce jsme to vypnuli.

Akční park (2018)

V textu se píše, že bych se měl u filmu smát z plných plic. No tak teda ne. Nesmál jsem se z plných plic. Nesmál jsem se vůbec. Ani jednou. Po nějaké době jsem zapomněl, že ten film vůbec běží a věnoval se jiným věcem a nakonec jsem to úplně vypnul. Prostě mi tam nepřišlo nic vtipnýho.

Sebevražedný oddíl (2016)

Kdybych to měl shrnout jedním slovem, bylo by to "blbý". Můžu ale přidat i další. Co třeba "nenapaditý", "klišoidní", nehumorný"? Současný trend natáčení jakože drsných filmů podle slaboduchých komiksů mi přijde už hodně vyčpělej.

Soudce Alexandr (2017) (pořad)

Je to srandovní. Fakt jo. Trochu takovej můj guilty pleasure. Herci prkenní, největší hrdina je tu scénárista a člověk, co vymysli jména postav. Jen mě děsí představa, že si z toho někdo odvodí, že to takhle fakt vypadá... To musí být pak dost překvapení. Nejvíc se těším na moment, kdy někomu Alexandr napálí pořádkovou pokutu.

Všichni musí zemřít (2005) (TV film)

Televizní detektivka s pár dobrými momenty. Strašně mě tam sral Stropnický, špatnej herec. Zato Kanyza a Schmitzer ok. Dokoukal jsem to, ale bylo takové to "najedl jsem se, ale nepochutnal jsem si."

Zkus mě rozesmát (2011)

Náhodně nalezený film, od něhož jsem nečekal nic, a přitom jsem dostal kupu srandy, vtipnýho hlavního herce a neméně vtipnou J. Anistonovou. A dokonale vtipně zlou bitch N. Kidmanovou. Jednoduchá zábava, ale v rámci žánru skvělý.

Wilson (2017)

52 %, co tu teď je, je krutý hodnocení. Tohle není špatnej film. Wilson je tak trochu autistickej magor, kterej s lidma mluví s brutální otevřeností, což mě místy rozesmálo nahlas. Woody tu funguje dobře a jeho crackwhore taky. Škoda konce, kde tvůrci vyměkli, jinak bych dal víc. Celkově tak mezi 3-4 hvězdičkami.

Vesnice (2004)

I přes skvělou kameru a výborné herce se Vesnici nepodařilo mě vtáhnout a udržet, takže jsem při sledování dvakrát usnul. To mi jako recenze přijde asi dostačující.

Chlapi sobě (2019)

Je to blbost, ale mile ujetá, vulgární a po většinu času zábavná blbost. Občas jsem se zasmál nahlas. Co proboha lidi čekají od takového filmu jiného, než vulgární a povrchní humor?

Ted Lasso (2020) (seriál)

Samotná základní myšlenka je natolik mimo realitu, že se na ní dala postavit jedině bláznivá komedie. Jakože hodně bláznivá, taková ta, kde je od začátku jasné, že to je celé blbost a tím pádem se tu může dít cokoli. Jenže tady to skáče z crazy komedie do seriózního módu a místy tomu chybí tempo. V půlce třetího dílu mě to přestalo bavit. Na druhou stranu si myslím, že jako standardní komedie na 90 minut by to fungovat klidně mohlo.