• Krátkometrážní

Mortal Kombat (2021)

Obsahuje spoilery: "Na život a na smrt!" Mortal Kombat je série arkádových bojových počítačových her. V důsledku úspěchu her, se Mortal Kombat dočkal v roce 1995 filmového zpracování, které mělo i v roce 1997 pokračování. Nakonec přišel v roce 1998 i televizní seriál, který byl plný pěkných polonahých ženCheyenne z Odpadlíka tam dokonce vylezou kalhotky z kalhot. Všechny zmíněné tituly jako pařmen Mortal Kombat nebo Tekkena či Street Fightera, jsem už hodnotil a Andersonův MK miluji. ;) Nové zpracování této rubačky dodalo brutální šarvátky plné násilí a pak samozřejmě také fatality. To vše ve velice hezkém grafickém podání. Jednotlivé souboje jsou velice svižné a dynamické. Sub-ZeroScorpion zde bezpochyby to nejlepší. Celkově to hodnotím hodně pozitivně. - 99,9%.

Námořní vyšetřovací služba - Krize identity (2007) (epizoda)

Spoilery: Dr. Mallard provádí pro začínající patology pitvu. Když výjme mozek, začne z něj vytékat rtuť. Mallard zjistí, že mrtvý na pitevním stole byl zabit vstříknutím tekutého olova do hlavy. Gibbs a jeho tým jde hned do akce.  - 99,9%.

Námořní vyšetřovací služba - Akta Ex (2007) (epizoda)

Spoilery: Ve svém domě na vojenské základně je zavražděn námořník, a hlavní korunní svědkyní vraždy je Gibbsova bývalá žena. - 99,9%.

Letuška (2020) (seriál)

Obsahuje spoilery: Penny, Penny, Penny... Penny je zde uřvaná a věčně ožralá naivní letuška, jenž se probudí vedle brutálně zavražděného pracháče, kterého sbalila noc předtím. Poté ji začne pronásledovat padesátiletá vražedkyně Michelle Gomez, které by asi leckdo vložil ptáka do úst. :-) Dějově mi ten seriál přišel trochu zmatený, ale  zpracování ok. Obrazovka je častokrát rozdělena na několik obrazů a člověk zavzpomíná na Jacka Bauera. Retro znělka pak vytváří velmi netypický dojem. Jinak to má šťávu, dobré tempo a netváří se to nijak zvlášť vážně, takže i humor. - 80%.

Utajený pasažér (2021)

Obsahuje spoilery: "Kdo je utajený pasažér?"  Žádná akce, žádný styl, žádné napětí, žádný humor a vizuálně nezajímavý. Když si pustíte jen finále mimo loď, tak dostanete to nejlepší z celého filmu. To a Anna Kendrick je to jediný dobrý tady. Připomnělo mi to tragickou Ad Astru s Bradem Pittem. - 20%.

Jestřábí žena (1985)

Obsahuje spoilery: "Slíbil jsem pane, že už nikdy nebudu krást, ale vím taky že víš, jak mám slabou vůli." Příběh velké lásky dívky a rytíře, jímž škodí prokletí muže, který krásnou dívku chtěl pro sebe. Hovoří se o tom, jak o pohádkovém skvostu, který prý nestárne a který prý i oslovuje další generace. Pro osobně to byl spíš takový průměrný film, ale velmi se mi tady líbila mladá Michelle Pfeiffer. - 60%.

Red Force 4 (1989)

Obsahuje spoilery: "Ty drogy sakra zabíjejí lidi!" CIA je zapletené do pašování špinavých peněz. Naběhne tedy Cynthia Khan a zase to vymlátí a zase je u toho celkem sexy.:D Atmosféra a celkové pojetí je takové temné. Další díly PO tomhle už však nemám potřebu vidět. - 60%.