Loki - Věda/Fikce (2023) (epizoda)

Po konci 4 dílu se Loki objevuje a problikává (nevím jaký to má oficiální název a je mě to jedno budu tomu říkat blikání) v různých časových pásmech kde potkává lidi co dělají v tva akorát oni mají své civilní životy a nepamatují si na něho. Ob je spisovatel sci-fi ten jeho kamarád je vězeň v Alcatrazu ta černoška (ne Ravonna) je doktorka a Mobius prodává vodní skútry  u Sylvie víme už z předchozích dílů , že dělala v Mcdonaldu. Vysvětluje jim, že dělaly v tva a k něčemu tam došlo a tva zaniklo oni mu nevěří až na Ob, kterého to zaujme  tak s ním vytvoří tempad a snaží se dostat před události konce 4 dílu. Většinu filmu se nic neděje pak máme akci v hudebním obchodě kde zmizí nějaký no name chlápek Silvie k nim přijde a Loki vidí jak všichni až na něho zmizí pak zjistí, že to může ovládat a máme konec  . Po 2 dílu nejhorší díl. Jak tu někdo píše zlatá Tajná invaze i ta Ms Marvel měla ty díly vyrovnanější a zážitnější než tohle .  40 procent

Til Death Do Us Part (2023) odpad!

Co je tohle za amatérskou sračku? Ženská se má vdávat za černocha , ale uteče ten za ní pošle 7 jeho kamarádů , aby ji přivedly ona některé zabije a oni ji chtějí taky zabít. Režisér na to šel progresivně tak, že tu máme černochy, bělochy ,  Asiata a máme tu i novinku dokonce i podělaného trpaslíka co valí sračky jak by všechny ošukal. Jeden blbeček tam většinu filmů tančí a chlastá co na tom, že mu umírají  kamarádi a ona jde i po něm mu je to šumák jeden vypadá jak Bill Cosby zamlada jen jsem čekal kdy začne říkat vtipy (nedočkal jsem se) . Ženská zde dostane několikrát přes hubu, skopnou ji z motorky ,  škrtí ji  , ale pohodička nic jí to nedělá ani kapka krve z ní nevypadne možná je příbuzná Deadpoola nevím. Ani ty vraždy to nezachrání jednoho umlátí lopatou, jednoho uškrtí, jednoho zabije motorovkou ,jednoho shodí z vyššího patra , jednoho podřízne dál si nevzpomenu Jestli chcete něco s vraždící nevěstou pusťte si klasiky Kill Billa nebo Krvavá nevěsta (2019) či The Russian Bride (2019) a neztrácejte s touto sračkou čas. 5 procent za motorovku  a nůž mezi nohama.

Ta druhá Zoey (2023)

V podstatě průměrný romanťák, který kromě hlavní herečky nemá čím zaujmout. Holka co je intoška a nemá žádného kluka ani vztah potká jednoho kluka ten má pak nehodu a ona je u toho a volá mu záchranku.  On má amnézii a jediné co si zatím pamatuje je to, že má holku co se jmenuje Zoey a Zoey se jmenuje i tahle. Tak, že se vydává za ni a chce se mu pak k tomu přiznat pak pozná jeho bratrance a chce ho sbalit pak zjistí, že má holku  a nechce ho a naopak si začne rozumět s tím s tou amnézií do toho se vrací ta jeho holka. Celé je to blbé a na náhodu předpokládám , že měl v mobilu minimálně její číslo to jí nikdy nezavolal ani ona mu ?  To samé ona je někde na dovolené a on jí z ničeho nic nepíše a ona to neřeší jelikož je na dovolené. To, že jeho rodiče a jeho sestra  tu předchozí nejspíše nikdy neviděly a neví jak vypadá za to ví jaké má příjmení  je  taky zvláštní to si ji nenašly třeba na internetu nebo on neměl žádnou její fotku? Její kamarádka co zde roztáhne nohy prvnímu klukovi co zde uvidí jen kvůli tomu, že je cizinec jí radí ať s ním chodí pak jí radí ať chodí s jeho bratrancem pak jí řekne, že mu nemá říkat pravdu , že je normální, když přebere jiné holce kluka a vydává se za tu holku dokonce jí půjčí své plavky (to neměla vlastní ?) 40 procent koukal jsem na to 3 dny v kuse.

Bratři (2023)

Ve zkratce otce Mašínů popraví nacisté za členství v odboji vychovává je matka v době komunismu jednou řekne, že nesouhlasí s popravou Milady Horákové a ostatních a nějaký stbák ji udá. Tak, že jejího syna nepustí k  maturitě a seberou jí barák synové se mezitím naserou a chtějí se pomstít. Pak poslouchají zahraniční rádiovou stanici kde se dozví, že Usa vezme jakéhokoliv utečence s Ruskem obsazených zemí a vydají se tam utéct. Po cestě zabijou 3 lidi, aby získaly zbraně a prostředky na exil  kdy v podstatě ani u jednoho se nedá napsat, že to byla vražda (nevím jak to bylo ve skutečnosti nebudu to řešit řeším film). Je jich 6 jeden se podělá a nejde zůstává jich 5 a utíkají do západního Berlína a Usa a nahání je policajti a vojáci  co jsou asi tak schopní jak stormtroopeři v Star Wars filmech  . Po cestě dva zatknou a pak popraví a jejich matku zatknou za to, že o tom věděla ačkoliv o tom nevěděla  a pak popraví ti 3 utečou do Usa . Bohužel je to zbytečně dlouhé, ale zase nemá to prázdné místa a nenudí.  Kazí to nejvíce to, že pokud stačilo v té době jen zvednout ostnatý plot proč teda neuteklo za hranice více lidí (tuhle scénu nám ukážou dokonce dvakrát asi, aby jsme si ji užily). P.s. konec by byl lepší kdyby tam ukázaly jejich dobové fotky nebo aspoň články z tehdejších novin než jen tam dát černý text s popiskami  P.s. označení nejlepší český film je úlet je to zhruba na stejné kvalitní úrovni jako třeba Jan Žižka od Jákla ten měl ,  ale spoustu blbostí zase tady se to víceméně drží reality (až na ty ploty)  60 procent

Loki - Srdce TVA (2023) (epizoda)

Minutka ukáže Ravonně, že kdysi vládla s Kangem pak ji, ale Kang podvedl a vymazal všem paměť a nabídne jí, že mohou vládnout spolu . Mezitím Timely přijde do Tva a oni mají plán někoho tam poslat , aby ten tok času roztáhl a nevybuchlo to. Ravonna s Minutkou se dostanou do vězení pro členy Tva kde jim nabídnou buď  to, že půjdou s nimi nebo zemřou s nimi jde jen Brad co chce  zpět ´´nový,, život zbytek zemře a oni unesou Timelyho   pak se dostanou nějak do nastavení tva a Minutka to sabotuje. Loki hledá Timelyho (mezitím vymažou Ravonnu Minutka zmizí jelikož dělají restart systému) a pak se objeví další Loki a vymaže ho jde do velení tva a nabídne se , že roztáhne ten tok času Timely chce , ale jít tak jde a vymaže ho to a pak vše vybuchne. Nejlepší na tom je ten začátek a konec bohužel jak člověk už zná a má nakoukané Marvelovky tak ví, že nejspíše všichni přežijou nedivil bych se kdyby žila jak Minutka tak i ta Ravonna. 60 procent Nejlepší komentář betyvlckova jedna z mála normálních co tu je a neudělá se z kdejaké marvelovky

V/H/S/85 (2023)

5 hororových povídek found footage  1. Je o skupině teenagerů co jdou k vodě někteří si jdou zaplavat a na vodní lyže  někteří ne ty co zůstanou někdo zabije a neožijou a ty co si zaplavou někdo zastřelí odstřelovačkou. Posud dobré bohužel pak to co plavaly ožijou a zjistí, že jsou nesmrtelní a dále se to nevyvíjí 40 procent  2. Je o zpravodajském štábu v Mexiku kde vypukne zemětřesení pomáhá jim záchranný tým a dostanou se někde k nějakému bohovi co je zabije. 40 procent  3. Je o ženské co do ní vstoupí nějaký android nedokoukáno 0 procent  4 Je o nějaké ženské co s jinýma lidmi vraždí a nemůže zemřít nuda 40 procent  5 Je o klukovi o se mu zdá o vraždách ty se pak dějí. On dává policajtovi nahrávky na vhskách a pak se zjistí, že jeho otec policejní dokumentarista to vraždí ten ho chce zabít postřílí pár policajtů a pak ten syn ho 80 procent spíše díky konci co je masakr 5 Povídka v průběhu celého filmu o Rorym co je divný pak v cosi mutuje. Oni ho chtějí prozkoumat on je zabije a s těma mrtvolama cvičí píčovina 0 procent

Loki - 1893 (2023) (epizoda)

Ravonna je s minutkou v roce 1860 cosi a dá knihu Tva  Victoru Timelymu posuneme se do roku 1893 a Viktor Timely tam má přednášku o vzniku tva zhruba. Po něm je Sylvie co chce zabít jelikož je to varianta Kanga Loki a Mobius co ho potřebují, aby se tva nezhroutila a Ravonna s minutkou pro své vlastní účely. Tak, že se tam všichni nahánějí (chvílemi to vypadá jak groteska s ptákem uličníkem a kojotem Vildou)  a vše vyústí v to, že ho Sylvie nezabije a vezmou si ho Loki s Mobiem. Ravonnu pak kopne Sylvie do portálu s mrtvým He Who Remainsem minutka jí řekne , že má plán a máme konec. 60 procent. Jsme v půlce a pořád to stojí na místě  moc si od toho neslibuji zatímco první řada měla nápady a lokace a  byla zajímavá tady to stojí na místě a nikam se to neposunuje. Snad to aspoň vyústí v to, že se Loki objeví v  hlavní dějové lince Marvelu.

Seminář (2023)

9 lidí jede někde do restaurace kde mají stavět supermarket na teambulding. Je to tam jeden jeden větší blb vedle druhého (Co vůbec dělal ten dědek ten je tam úplně zbytečný jen tam pořád kecá jak se za jeho časů bylo dobře ?) a kromě jedné ženské všechny nezajímavé (K čemu tam byla ta co pořád chlastala? Jedna je tam nová řekne názor a oni ji vždy utřou, že je nová a má držet hubu). Tak se tam baví a postupně tam zemře personál hotelu a pak jde vrah i po nich  jelikož tam takřka není nikdo sympatický fandíte mu bohužel většina vražd je mimo záběr. Pochválit jde možná ta maska P.s. Hláška tak jako kytice se ne vždy skládá z růží  je blbost pokud si koupím kytici z růží budou tam růže nebudou tam gerbery. P.s. 2 Mají možnosti co si nechat , když ztroskotají a jeden si chce nechat laptop a jedna ženská káže o olejové skvrně co škodí ekologii. P.s. 3 co za debila si prohlíží svůj penis v zrcadle a dělá si při tom asi dobře? P.s. 4 V té restauraci nemají jídlo jelikož zemřel kuchař nicméně oni ten pobyt měli  nahlášený to se nemohly připravit a  neměly tam nic jiného než párky v rohlíku ani blbé hranolky třeba? 40 procent

Hunt Her, Kill Her (2022)

Karen nastupuje do skladu zametat a uklízet tam. Hned první den ji tam , ale nahání 5 chlápků co ji chtějí zabít (jelikož jsou  tam do té doby představeny  zhruba 4 herci a herečky  z toho 1 jen v telefonu není těžké uhodnout kdo to dělá). Co to kazí je debilita filmu z ženské tečou galony krve ona na pohodičku vytáhne sekunďák (sekundové lepidlo) lepící pásku a útěrku a ošetří se a jde dále. Nejvtipnější smrt je zabití zvonem od záchodu to prostě musíte vidět to je druhá nejvtipnější smrt co jsem v těchto typech filmů viděl (vede zabití příborovým nožem co kdesi bylo už nevím kde) následovaná uškrcením kdy 50 kilová ženská na pohodičku uškrtí zhruba 80 kilového chlápka (něco podobného bylo i v Becky (2020) ) Důvod proč to dělají je taky debilní hlavní záporák je její bývalý . 60 procent

Řbitov zvířátek: Pokrevní linie (2023)

Jaký byl smysl k natočení k natočení tohohle filmu? Paramount si asi řekl, že na tom ještě něco podojí akorát tam narval neznámé herce ukázal nemastný, neslaný trailer a kdesi našel ženskou co do té doby nic nenatočila a její jediný počin je scénář k komedii Siera Burgess je marná a tak to taky dopadlo. Otec má syna ve Vietnamu vrátí se mu mrtvý  a on to nepřekousne tak ho pohřbí na hřbitově zvířátek a on ožije akorát je jiný. Zabíjí zvířata  a chová se jak magor otci je to, ale většinu filmu u prdele a neřeší to. Syn si mezitím usmyslí, že pozabíjí lidi co jsou příbuzní těch co objevily to město kde se odehrává. 3/4 filmu nestojí za nic navíc oproti remaku se zde ten syn a další ´´mrtví,, objevují  a mizí jak duchové  jak to dělají se nevysvětlí. I konec je blbost jelikož z takového úhlu by ho nesejmul nikdo. 40 procent