From Black (2023)

Ženská přijde o děcko a chce ho zpět tak vyhledá nějakého chlápka co taky přišel o děcko udělal rituál a měl ho zpět. Film se odehrává zároveň v minulosti kdy vidíme jak udělala ten rituál jak poznala toho chlápka a co se pokazilo tak v současnost kdy vidíme, že je ve vězení. Chlápek jí během rituálu řekne, že stejně své děcko neviděl, ale ona je tak blbá, že do toho chce jít i tak. Vyvolá nějakého démona ten toho chlápka zabije  a ona pak zjistí, že s ní vyjebal nechce už do toho jít tak jí ten démon řekne, že pokud jí nedá lidskou schránku bude její syn trpět tak ona domluví svého bývalého toho, ale ten démon nechce tak ho zabije ona se zachrání  a pak ji policie zatkne pak mu dá svou schránku (zajímavé, že feťák vadil , ale fetka ne) a kluk ožije . Je to nudné a táhne se to démon je tam zhruba 10 minut a většinou z dálky jen jak postava nebo stín a celkově nemá film co nabídnout. 20 procent

Tajemství Jacka Rozparovače (2021)

Těchto filmů o Jackovi rozparovačovi bylo už více a v daném tématu jsou rozhodně lepší kousky než tohle. Anglie 1888 policie nalezla mrtvolu prostitutky a vyšetřuje kdo to udělal film se věnuje starém dědkovi co to má na starost ten jen sedí na prdeli a občas dojde do bordelu si pokecat s bordelmámou. Vražd přibývá a pak  najde náhodou pachatele , ale ten to nebyl a jelikož to byl vlivný člověk tak dědka vyhodí. Dědek si najde  jinou práci vezme bordelmámu sebou a máme konec. Mezitím se nám ukáže kdo je ´´vrah,, což jediné je originální tuším nikde to ještě nebylo a za to dám tu jednu hvězdičku. 20 procent   na film pak navazuje Ripper  Revenge co vyšlo v roce 2023.

Jagged Mind (2023)

Ono to má dobrý nápad, ale zpracování a děj jsou špatné navíc to nudí jelikož se tam nic moc neděje.  Ženská jde na rande s jinou ženskou někam do baru ta tam , ale nedojde a místo ní tam dojde jiná co ji pozve na víno. Sblíží se  a začnou spolu chodit úplná idylka akorát , že ta jedna má pořád výpadky paměti a vrací se v čase. Pak zjistí, že ta co ji pozvala na víno má nějaký amulet bere jí krev  a vrací díky tomu čas , aby s ní mohla být mimo jiné i zabila její bývalou. Navíc pokud nad tím přemýšlíte nedává to ani smysl proč ji nevrátila v čase ve chvíli kdy jí ta mrtvá dala tu zprávu ve filmu je naznačeno, že se o to pokoušela víckrát tak, že tomu šlo zamezit dále pak proč neschovala tu mrtvolu měla by to jednoduší  a na závěr ona jí  musí sebrat ten amulet pronést zaklínadlo a zanést ho nějakém dědkovi proč to dělat tak složitě  proč pro ten amulet nešel ten dědek navíc pokud ona věděla , že ten dědek jediný o tom amuletu ví proč ho nezabila taky? 40 procent za tu černošku a námět

The Passenger (2023)

Pan Smith se proslavil Ruinami to byl tehdy kvalitní horor od té doby co zkouší stále , ale nic tak kvalitního už nenatočil a ani tohle to nebude. Chlápkovi co dělá v bistru hrábne a vystřílí tam šéfa , jednu šlapku (asi) a jednoho zaměstnance zůstane tam jeden , kterého si vezme s sebou do auta a jezdí s nim po různých místech. Prvně se nabízí otázka proč nasedal jelikož je tam k ničemu a jen říká jak má posraný život  (časem Vás to začne srát) a druhý jaký byl smysl tohohle filmu jelikož prostě dojedou třeba k magorově matce magor jí vyrve telefon ze sítě a jedou dále dojdou za toho co nasedl bývalou přítelkyní pokecají si a jedou dál dojdou do školy získají adresu jeho bývalé učitelky, které vystřelil oko za což ho překvapivě nevyloučily  magor tam zmlátí/zabije svého bývalého učitele a jedou dále jdou k té  bývalé učitelce unesou ji na benzinku ten co nasedl zavolá policajty magor se nechá zastřelit konec. Podobně jako tady Sympathy for the Devil (2023) zde nejsou na benzínkách kamery , ani v bistrech, , ani ve škole (tady se to dá ještě vysvětlit je sobota), ani v supermarketech dokonce.  Ke konci se i zasmějete jelikož dostanete srovnání jaký je rozdíl mezi bistrem a supermarketem bistro prodává jídlo supermarket nikoliv což je  sračka. Kromě akční střílecí scény v bistru zde není co nabídnout alternativa již zmíněné Sympathy for the devil nabízí zhruba to samé , ale má aspoň pointu tohle nemá ani to.  Edit tak ono to má pokus o nějakou pointu tudíž chlápek co nikdy nevelel si odchytne chlápka co je ze všeho připosraný a  neschopný a snaží se ho změnit až pozná, že se změnil nechá se zastřelit policajtama.  40 procent

L'orafo (2022)

2 chlápci a ženská chtějí vykrást dva důchodce , kteří mají zlatnickou dílnu. Svážou je a dostanou se do té dílny nepohlídají si , ale dveře tak tam uvíznou. Následně cca 40 minut s nima ten dědek co se mezi tím osvobodil vykecává, že jich zná a pak oni utečou pak jich chytí a máme nějaké mučení. Těchto hororů bylo více a i lepší například oba díly Smrti ve tmě tohle kromě několika vyříznutých očí nemá co nabídnout. 40 procent za ty oči a konec byly tam všeci tak nesympatičtí, že mě jich líto není.

Pavučina (2023)

Kluk co žije s rodiči v nějakém zapadákově slyší ve vedlejší místnosti nějaké zvuky pak slyší i hlasy řekne to rodičům, ale ty mu nevěří. Ve škole ho šikanuje jeden kluk a zastává se ho jen nová učitelka pak to tomu klukovi vrátí a shodí ho ze schodů  tak, že mu zlomí nohu a vyloučí ho za trest ze školy  rodiče ho za trest zavřou do sklepa pak ho pustí a on si vykládá s tím hlasem. Ten mu řekne, že je jejich dcera co ji tam zavřely a  pokud jich naštve udělají mu to taky chce po něm , aby ji vysvobodil než bude pozdě a oni ji zabijí tak ji kluk vysvobodí. Samozřejmě není to tak přímočaré jak se zdá a  ta ´´dcera, je něco jiného do toho tam dojde ten zraněný kluk s kámoši se pomstít (aby tam byla nějaká akce a gore) a  ta učitelka . Má to dobrý děj a atmosféru bohužel v závěru se z toho stane Barbar 2 a podobné horory herecky je to taky dobré ta matka a otec jsou dost divní a ta entita ujde.  Konec je divný a nedává smysl tak, že on to zavřel ono se to dostalo  ven a zabilo ho to?  Jinak český název úplně mimo zhruba dvakrát je tam pavouk a jednou pavučina. P.s. kdyby ta holka byla hororová verze Lociky tak s těmi vlasy by se zasekla už dávno a ne až na koni zvláště poté co tam měla tak malý prostor  60 procent

Liga spravedlnosti a RWBY: Superhrdinové a lovci, první část (2023)

Ten animák nasadí nějaké pravidla , aby jich v průběhu porušil to nikdo kdo to točil si toho jako nevšiml nebo co to je za blbost. Justice League (Superman, Wonder Woman, Flash, Cyborg, Green Lantern Jessica Cruz, Batman  a Vixen) bojují s nějakým robotem pak jich to přesune do nějakého světa Rwby (čte se to Ruby - pak se zjistí, že to ani ten svět není) kde nějaké ženské a dva chlapi bojují proti nějakým tvorům (už nevím jméno) . Batman zde dokáže létat a používat rentgenové vidění (nevysvětleno) Wonder Woman naopak létat nemůže ačkoliv na konci létá (nevysvětleno)  Cyborg zde nemůže používat roboty , aby jich pak používat mohl (nevysvětleno) Vixen se zde nedokáže proměnit a použít sílu zvířat , aby jich pak mohla používat (nevysvětleno) a Green Lantern nemá prsten ačkoliv  dokáže používat sílu  i bez prstenu (nevysvětleno). Na konci zjistíme , že jich tam přenesl nějaký záporák  Killgore omladil je (jen Justice League) , aby neměly své schopnosti , které stejně měly sebral Vixen a Jessice prsteny , aby se nedokázaly proměnit , ale oni to dokázaly i tak tudíž jak řekne jedna postava ten plán nedává žádný smysl.  Ty postavy z animáku jsou dobré ačkoliv si mohl někdo dát práci a vysvětlit co umí pro ty co je neznají animace je v pohodě a závěrečný boj povedený, ale ty blbosti v logice a scénáři to pohřbívají. 60 procent

Dark Nature (2022) odpad!

3 ženské jdou s průvodkyní a její kamarádkou někam do lesa kde dříve bylo nějaké rituální místo v rámci terapie . Jedné tam z toho začne hrabat pak druhé , ale pokračují dále pak jedna zmizí a ta průvodkyně ji jde hledat zmizí i ona pak zmizí ta její kamarádka zůstávají jen dvě vlezou do jeskyně kde ty dvě najdou a je  tam s nimi i mutantík co jich nahání. Ačkoliv to má 85 minut tak 50 se nic nestane těchto kopírek Pádu do tmy vyšlo bezpočet a jsou i daleko lepší než tohle. Ani kásting se nepodařil tolik zrůd v hororu najdete málokdy jedna je zmalovaná jak kurva a vypadá chvílemi jak zombie ty dvě jsou nechutné už na pohled a o té tlusté škoda i psát ani gore to nezachrání jedna uťatá hlava a kus nohy a vraždy to žádné nenabídne buď jsou ve tmě nebo mimo záběr .

Neklid na lůžku (2023) odpad!

Už jsem strašně dlouho nedal hororu odpad tak jsem si to musel vynahradit na tomhle. Chlápek má autonehodu a probudí se v nemocnici vedle něho je dědek co ho chce zabít tak po něm vyjede a chlápek ho zabije jde dále a jeho tělo není nikde  k nalezení a naopak na něho útočí znova. Tak mu uteče a narazí na další lidi co tam jsou (ženská co šla na operaci prsou, černoch co ho zabil policajt, policajt co ho zabil chlápek co vykrádal obchod, ženská co tam dělá a vozíčkář ) a po všech jdou 3 sešité ženské , údržbář , nějaká sestra a ten dědek a postupně tihle lidé mizí a objevují se. On chce jít nahoru, protože mu to ten vozíčkář pořád radí  ta co tam dělá chce , aby šel dole jelikož tam ukazuje východ. Na konci to vyústí v to, že ten vozíčkář je hodný a chce , aby se odsud dostal zatímco ta co tam dělá je zlá a chce, aby  tam zůstal. Tak on jde nahoru přibere jedno děcko a přežijou. 5 procent za obal a 5 za prostředí té nemocnice. Ruce pryč od téhle sračky nestojí to za to navíc se to táhne.

Nic ve zlým (2023)

Chtěl jsem na to jít do kina bohužel to dávaly jen jeden den v týdnu a zrovna ve všední kdy jsem v práci tak to padlo s odstupem času jsem za to i rád. V roce 2006 někdo natočil Lemru Línou Lemra líná (2006) byl to film o dospělém chlápkovi co žil u rodičů a ty rodiče si najaly za peníze ženskou , aby ho vylákala od nich ona se do něj, ale zamilovala tady si někdo řekl, že udělá to samé jen změní dospělého syna na 19 letého kluka co jde na vysokou a místo za peníze to dělá zde ženská za auto . Tudíž ženská co jí hrozí odebrání baráku a auta  dostane šanci vše do měsíce splatit jinak o to přijde ona hledá jak to splatit a najde inzerát kde rodiče nabízí auto za to , že jejich syna vytáhne ven a ukáže mu jak se bavit do doby než nastoupí na výšku. Bohužel všechny vtipné scény jsou v trailerech a jediná scéna co stojí za zmínku je ta na té pláži navíc zhruba v 70 minutě tomu dojde dech ten kluk to zjistí a ten film to pohřbí úplně jelikož pak to stojí na místě až do konce.  Jako komedie to selhává jako romantický je to divné, když 32 letá ženská chodí všude s 19 letým ocasem navíc vypadá jak jeho máma. Jedna hvězda za  tu scénu na pláži a druhá za Jennifer jinak tam není co chválit. 40 procent P.s. v zajímavostech se píše, že tu scénu na pláži hrála opravdu Jennifer přesto se tu najde několik blbečků co se ptá  zda tam byla opravdu ona možná by to chtělo umět číst.