Leo (2023)

Leo je 74letý ještěr co zjistí že se dožívá 75 let a chce ještě něco zažít než zemře. První chce utéct do divočiny pak si to rozmyslí a radí dětem s problémy pak radí i suplující učitelce a ta se ho chce zbavit. Na můj vkus je tam strašně moc písní a minimálně 100 krát tam zazní slovo úžasný ani vtipy se moc nepodařily navíc ty prvňáci vypadají jak mentálně postižení a Netflix si  tam opět narval ty feministické hovna nějak nechápu ani smysl toho, když kluk zpívá o menopauze . 2 hvězdy za toho poníka jedna navíc za film. 60 procent P.s. proč ta želva mluvila jak buzna?

Napoleon (2023)

Tohle je velký průser dokonce bych se nebál to přirovnat k českému Janovi ŽIížkovi od Jákla , ale zatímco Jákl si vybral nezmapovanou část Žižkova života a může se na to vymlouvat tady Ridley pohořel přitom téma je to dobré.  Pokud na to jdete jako na historický výplach a neřešíte to můžete být spokojeni si myslím (proto je to asi v červeném) pokud u toho začnete přemýšlet případně něco o Napoleonově víte budete trpět. Film nám ukazuje Napoleona co stoupá po žebříčku hodností od smrti Marie Antoinetty pak je povolán ,aby potlačil Angličany někde v Toulonu za to ho povýší na jednoho ze tří konzulů a pak začíná svou kariéru. Pokud se těšíte na nějaké ty bitvy zklamu Vás většinu filmu sledujeme ženskou (Josefínu) co si to rozdává minimálně s 3 jinými chlapy a Napoleonem a  jejich sexuální problémy. V jedné scéně on sám řekne, že jeho žena je kurva ačkoliv ona sama mu řekla, že před ním měla x jiných chlapů a pokud mu to vadí ať s ní není on jí řekne, že měl  x jiných žen a taky jí to nevadí. Mimochodem tahle ženská od vztahu s Napoleonem asi opustila své děcko jelikož se objeví poté až na konci. Rozvede se s ní jelikož mu nedala dítě , ale nikde není vysvětleno jestli byla plodná nebo ne Napoleon si to rozdá s neznámou ženskou zjistí, že je plodný , ale u ní žádný test neproběhl.   Dále  jde vidět , že se hodně stříhalo hodně věcí se nevysvětlí scény na sebe nenavazují (Napoleon opíchá nějakou neznámou ženskou , aby zjistil zda je plodný střih dojde za ním jiná ženská řekne mu , že je plodný domluví mír s Rakouskem střih v další scéně už je s ním ve válce )   a často se objeví jen text  postavy kromě Napoleona a Josefíny jsou nezajímavé zmizí a už se neobjeví (Napoleonův bratr co se s ním stalo půlku filmu tam je jako důležitá postava půlku úplně chybí nějaká královská dcera se vdá za Napoleona má s ním dítě a pak už ji neuvidíte to se s ní rozvedl a sebral děcko a nikomu to nevadilo?) . Kapitolou samo o sobě je humor pamatujete si jak v Bathory Bathory s kýmsi souložila ve zpovědní kapli a byl tam záběr jak se ta kaple jakoby hýbe a lidi na to čumí  tak tady je něco podobného Napoleon dojde za Josefínou u jídla řekne Mamama podleze stůl po čtyřech ona podleze stůl a rozdají si to před nějakým sluhou.  Scéna kdy Napoleona chce nějaký koncil sesadit on utíká i s bratrem zakopne a spadne vyběhne ven tam čekají vojáci on jim řekne, že probíhá vzpoura oni tam naběhnou on tam vběhne a řekne, že bude dále vládnout je taky trapná o tom, že zde řekne, že píchat 15 letou holku je normální radši pomlčím (Fanoušci Ondřeje Vlčka přihoďte si za to libovolný počet hvězdiček navíc) .Scéna kdy si dělá Josefína vlasy přijde tam nadržený Napoleon a chce sex ona nechce jelikož si dělá vlasy on chce pořád ona mu nastaví prdel a on se udělá a ptá se jí hned jestli je těhotná je to samé.  Jinak k bitvám v Egyptě zničí děly pyramidy díky tomu se Egypťané vzdají on si prohlédne mumii a střih je v další bitvě (To tam šel jen kvůli té mumii?) V Rusku táhne na Moskvu  je tam záběr na kozáky jak mu tam zabíjejí muže on je stovky kilometrů u Moskvy střih je v Moskvě střih Moskva hoří to vše stihl za den? Ujde jen bitva u Slavkova a u Waterloo zbytek je nezajímavý. 40 procent je možná ještě i milosrdných. P.s. jeden chlap v kině to 30 minut před filmem vzdal a odešel a minimálně 4 se dívaly na mobily kdy to skončí  P.s. 2 Tady to asi nezachrání ani režisérská verze jelikož si myslím , že tam bude více scén s Josefínou.

The River Wild (2023)

Viděli jste někdy thriller bez emocí? Že  ne tak si pusťte tohle hlavní ženská postava  tam chodí jak kdyby jí bylo vše u prdele žádný pláč žádné nasrání pohodička asi prostě vzala šek a řekla si odchodím to nějak a ostatní dva na tom nejsou o nic lépe kámoška té zraněné/mrtvé to má taky těžce na háku pohřbí svou kámošku a více jí to nezajímá žádný pláč žádná lítost jediné co řekne je to, že měla rodinu a tím to pro ni hasne . Jeden chlápek zde zabije před druhým šerifa a ten druhý nic pohodička nevadí mě to. Ty lidi se ani nesnaží utéct jako ano má zbraň , ale on je potřebuje tak, že je všechny zabít nemůže proč to nevyužily to samé s tím pohřbem co kdyby řekly neuděláme to co by udělal nic buď by ji pohřbil sám nebo by byl nahraný.   Jinak nejsem odborník na trestní právo, ale předpokládám, že chlápka co pustí z věznice a je v podmínce  by někdo hlídal nebo kontroloval  případně by se musel někam hlásit tady mu dovolí jezdit na raftu kde několik kilometrů dále jsou hranice Kanady kde může prchnout. Tohle je film někde na Barrandov 40 procent

Love by Design (2023)

Pan Cohn je zajímavý režisér má na kontě Asylumovky pak třeba Shark Season a režíroval  i dva filmy s Brucem Willisem. Tohle je asi jeho první romantická /komedie co jsem se tak díval. Holka si jako 14 letá nakreslí koláž snů po x letech čeká, že ji její přítel požádá o ruku on ji , ale opustí ona si pak přeje , aby se vše z té koláže stalo. Potká vysněného psa zchudne 2 kila a potká svou  vysněnou lásku.   Problém  je v tom, že se to táhne  a není to vtipné. Celý rozpočet padl asi na to ,  že  zhruba od 20 minuty má ta ženská snad v každé scéně jiné šaty a na plat Dee Wallace (to je snad poprvé co ji vidím v komedii) 40 procent. P.s. nebýt hodnocení uživatele Pavel1000 co dává všemu 5 hvězd (nedivil bych se kdyby to byl troll) tak je to v černém.

Land Shark (2020) odpad!

Tak tohle je peklo proti tomuhle jsou útoky xhlavého žraloka od Asylumu Útok dvojhlavého žraloka (2012) Útok trojhlavého žraloka (2015) Útok pětihlavého žraloka (TV film) (2017) kvalitní. Vědci chovají žraloka co  později změní pohlaví na samici a nějak se oplodní  ten uteče a začne je nahánět. Žralok je ještě nějakým způsobem křížený s žížalou jelikož se dokáže podhrabávat zemí v některých scénách dokonce po té zemi i klouže v jedné scéně i zařadí zpátečku a táhne si svou oběť někam do díry (zní to tak blbě jak to píšu).  Film se pokouší o vtipy typu mě nežer jsem tlustý nebo ten žralok se sám opíchal? Je tam nějaký tlustoprd, který by za normálních okolností zemřel jako první , ale tady umírají ostatní kolem něho ve filmu je i scéna kdy tři postavy utíkají před tím žralokem křičí na ostatní ať utečou oni ho vidí a tak 5 minut na ně ještě čumí holka jde k chlápkovi co z něho tečou litry krve a ptá se ho si v pořádku . Pro milovníky trashe to bude asi zlatý důl. 0 procent

Méďovy vánoce (2022)

Holka co má bujnou fantazii jde na vánoční trh a vidí živého plyšového medvěda chce ho vyhrát vyhraje ho , ale on ji nechce , protože si myslí, že je chudá tak zfalšuje točení na kole štěstí. Holka ho moc chce tak jde k rodičům pro peníze a chce ho vyhrát on tam už , ale není. Dostane se k chlápkovi co má více peněz a pak zjistí, že chce být radši s tou holkou a do toho mu pomáhá plyšový mluvící ježek co nechce být taky sám. Je to spíše průměrný rodinný film s sympatickou holkou a jejim spratkovitým bratrem. Když se nad tím člověk zamyslí tak je to strašně okaté až to bolí, ale u rodinného filmu to asi vyčítat nebudu.  Jinak ve filmu se objeví norská lesní kočka je pěkné, že ji tam daly. 60 procent

The Puppetman (2023)

Námět je dobrý zpracování je tragické předchozí režisérův film Superhost (2021) se mě líbil více. Ženská s manželem a dcerou vyvolají nějakou entitu ženská chce , aby vlezla do ní a měla ji jako nenarozené  dítě ona vleze , ale do toho dítěte a zabije ji přes otce. Otec se chce zabít , ale ta entita mu to nedovolí tak dostane trest smrti a čeká na popravu (proč mu to nedovolí, když je tam řečeno, že nechtěla, aby o tom někdo věděl a on to vytruboval do světa se neřeší navíc to nic neřeší zemře tak či tak). Posuneme se v čase a ta dcera je starší a v jejím okolí umírají lidé . Jedna hvězda je za smrt činkou a zabití o volant   a jedna za to upálení jinak je to slabý film  s absolutně nevýraznou hlavní postavou jediná zajímavá postava je tam černoška a ta se zabije zhruba ve 20 minutě. Konec nedává ani smysl. 40 procent

Vindicta (2023)

Těžce průměrný slasher co se nějakou záhadou dostal i do amerických kin . V nějakém americkém městě dochází k nepokojům  do toho tam někdo vraždí lidi a do toho to jeden policajt vyšetřuje a ženská tam jezdí s černochem sanitkou a zachraňuje lidi. Samozřejmě je to provázané a ten vrah jde i po nich. Vraždy jsou nezajímavé a pochválit jde tak maximálně ta maska (tohle budu u slasherů chválit často jak to tak sleduji) a prostředí kde se to odehrává , i když ty lidi jsou neškodní v jedné scéně to vypadá dokonce jak kdyby si tu sanitku hladily . 40 procent  pokud patříte do skupiny co nemusí vidět vše co vyjde ruce pryč. P.s. neumí latinsky, ale předpokládám , že google umí to jich nenapadlo se ho optat? P.s. 2 ten konec je co za sračku on nějak vyměnil těla přežil několik výstřelů a pád z výšky pak přežil upálení a i useknutí ruky.

Marvels (2023)

Marvelovky sleduji od Iron Mana 1 od té doby jsem nedal ani jedné pod 3 hvězdy tady se to , ale změnilo a ty dvě hvězdy dám. Tento film nejen, že nedává smysl , ale nikam se to neposune a je to horší než od Dc Blue Beetle . Má to tak špatný humor , že se nesmál nikdo (snad první marvelovka v kině kde se nesmáli ani ti puberťáci) a záporačka je tak slabá, že ji místy poráží i Kamala Khan což je hodně smutné a ze 3 soubojů dostane třikrát na prdel . Scéna na  té taneční planetě je to nejhorší co kdy Marvel kdy stvořil hned po seriálu She Hulk navíc je úplně zbytečná je tam tak 15 minut a je tam jen kvůli tomu, aby si nějaký blbeček řekl hrál jsem v marvelovce. Jako  asi je to těžké postavit kohokoliv proti Captain Marvel , ale trochu vyrovnaně to snad šlo udělat. K ději Dar Benn (nová  vůdkyně kree) má Ronanovo kladivo i s kamenem nekonečna (kde ho vzala, když bylo ve strážcích galaxie jedna zničeno a jak to, že má kámen nekonečna nikdo ani neřeší zajímalo by mě jak to Marvel chce okecat )  najde jeden náramek s ním nějak otevírá portály nad planetami a z nich bere atmosféru, vodu a slunce (film si nedal práci to ani vysvětlit)  to přesouvá na planetu Kree kde není životu bezpečno jelikož poté co tam Captain Marvel/Carol  zabila tu jejich inteligenci šla planeta do hajzlu. Ačkoliv mají Kree letectvo a desítky stíhaček nedokážou je přesunout na jinou planetu tak hlavně, že u Skrullů to jde , ale tady ne nenapadne to dokonce ani Carol. Druhý náramek má Kamala Khan/Ms Marvel Captain Marvel a  jeddna černoška jdou na tu planetu kde objevila Dar Benn ten náramek čehosi se chytnou a díky tomu se všechny tři posouvají pokaždé , když použijou schopnosti . A zde je další blbost hned zhruba v 20 minutě používají své schopnosti a nepřehazují se Captain Marvel zde odletí do vesmíru chytit padající Kamalu Khan a nepřesune se s nikým Kamala Khan zde používá své schopnosti a taky se s nikým nepřesune. I na té taneční planetě (která je úplně zbytečná a je tam jen kvůli tomu ,aby si nějaký blbeček zazpíval pak se řekne on nemusí zpívat je jiný)  se nepřesouvají poté co používají své schopnosti tak, že celá dějová linka je k ničemu, když to nejsou ani schopni dodržet. Ačkoliv Dar Benn má tuto ´´výhodu,,  tak prohraje postupně se všema na konci už to asi i režisérka zabalila a zbavila se jí radši. Fury je zde do počtu a je to spíše komická postavička Hillová zde není (řeči o tom, že zde je a je to poslední film ve , kterém se objevila jsou lži) jeho plán s flerkeny co požírají posádku a pak ji zvrací zpátky živé je blbý a nedává smysl a stojí to jen na tom, že během několika minut dokáže několik flerkeních koťat požrat přes 400 lidí a pak je všechny vydávit. A to nejlepší ještě k tomu je tu Valkýra co pomocí bifrostu zachrání skrully proč nemohla zachránit i tu posádku? Kamala je horší než v seriálu jako já vím, že seriál byl naivní , ale opravdu je někdo tak vypatlaný, že si myslí, že poté co potká svůj  idol tak ten idol ti řekne ahoj budeme nejlepší sestry navždy jdeme na kávu a potkáme se s Avengers? U té černošky si ani nedaly tu práci vysvětlit její schopnosti  kdo neviděl WandaVision je nahraný je zde jen jedna věta vstoupila jsem do hexu   a mám schopnosti .  Na konci teasují na Young Avengers  a na staré  X Meny (tahle scéna je už i na youtube kdo ji chce vidět a nechce jít do kina). P.s. záporačka zde chce odebrat slunce ze Země a nikoho jiného z Avengers to nezajímá jako vážně však je to ještě větší problém než Thanos co chtěl vyhladit polovičku populace tohle by zabilo každého. P.s. 2 Proč Kamalina rodina byla v tom vesmíru nikdo ji neohrožoval těch pár kree se tam teleportovalo omylem . 40 procent

Loki - Velké poslání (2023) (epizoda)

Neuspokojivý závěr, ale koukám, že lidem to stačí Marvel je v takové fázi a má takový fanklub , že i kdyby natočil film o mluvícím hovnu tak to má automaticky 90 procent a píšou se tu komentáře jak je to inovativní a originální. O to více zamrzí, že tu minimálně 3 lidi na jejichž názor docela dám tomu napraly 5 hvězd tak hlavně, že píšou, že Marvel se vyčerpává a dochází mu nápady a pak dají tomuhle 5 hvězd. Dějová kostka ve zkratce se spoilery  Loki se vrací před zničení tva několikrát se pokusí Timelyho zachránit  nepodaří se to pak se vrátí před setkání Timelyho s Ob a chce být tak chytrý jak oni posuneme se o staletí a je tak chytrý pošle tam opět Timelyho to zachránit tentokrát se to povede myslí si, že vyhrály ,  ale nikdo nepočítal s mnohovesmírem tak to opět vybuchne. Tohle je největší sračka co můžete v obou sériích Lokiů vidět Loki  potkal v předchozí sérii Lokie co mu říkaly, že zabily Thora a x dalších variant Lokiů tak, že o mnohovesmíru musel vědět i v prvním díle mu představily jiné varianty Loků z jiného vesmíru + potkal Sylvii což je Loki žena .  Na konci první  série  potkal He Who Remainse co  mu řekl , že pokud ho zabijou přijdou další jeho varianty a v této sérii potkal Victora Timelyho kde řekl cituji to je Kang tak, že o tom musel taky vědět tady si budeme hrát na to, že je asi debil a zapomněl to. Přesune se před vraždu He Who Remainse   a snaží se tomu zabránit neúspěšně pak se přesune před události kdy se potkal s Mobiem ten mu řekne, že někdy se člověk musí obětovat pro vyšší dobro vrátí se zpět a výbuchu zabrání. Pak máme narážku na konec Ant Mana 3 a zjistíme, že ví o jiných variantách Kanga.   Tahle série by se dala shrnout do 3 dílů a nic by se nestalo Ravonna je tam jen k tomu, aby ukázaly, že měla vztah s Kangem tohle se nijak neřeší a vyřeší se to za 5 minut Timely je tam jen proto, aby zemřel pak , aby žil další promarněná postava Sylvie tam dělá úplné křoví oproti první sérii si pohoršila a dalo by se pokračovat. 40 procent