Spider-Man: Daleko od domova (2019)

No, docela velké zklamání, jednička nebyla perfektní, ale byla to celkem dobrá jízda se super záporákem. Tohle, u mě osobně umocnilo vše, co se mi nelíbilo, charakter MJ, přiznám se, nemám moc rád edgy lidi kteří se zapoměli před 10 lety probudit. Český dubbing Furyho, to byla jiná kvalitka, chudák misterio, starým gardám bylo jasné, že mistorio bude šibal, ale stejně, trochu jsem doufam, že možná se vydáme trochu jiným směrem, kdyby aspoň nebyl šílený. Humor někdy fungoval, někdy ne (broučínek bleee) a festival v Praze byl opravdu super, přiště se na něj musím vydat: D. Najednou člověk, který chtěl aby se avengers podrobili světu, má vlastní private armádu dronů, tak jo, dobrá iron man legacy. Teta Mei je fine milf a konec byl docela dobrý i když nevím jestli mě další filmy zajímají. Mohlo to být mnohem lepší, mediocore.

Půjčovna masa - Série 1 (2018) (série)

Je pravda, že 45 hvězd je možná trochu nadsazené, ale nakonec to tam v pálím, o to budu přísnější v případě 2. Osobně mi přišlo, že až od 2-3 dílu jsem začal najíždět na vlnu, kdy jsem chtěl vědět více, takže tempo je takové zvláštní. Navíc to rozhodně není perfektní, ALE ja rád tohle téma a svět a tak se mu rozhodně nebráním. Někde mohl ubrat a někde zase přidat, řekl bych. Celkově, ok.-ish,

Columbo: Vražda na předpis (1968) (TV film)

Tak tady jsme začali, je vidět, že Kolombo teprve začíná, ale mám toho týpka rád: ). Hrád hloupého mi vždycky přišlo jako vynikající taktika, která se občas dost hodí.

Koule (1998)

Začalo to suprově, ale postupně to degradovalo až jsem netušil co je pointa (a ona vlastně nebyla). Někdo pořád křičí do mikráku a nikdo mu neodpovídá, postavy běhají sem tam jak na tripu a pravá neví co dělá levá. Nakonec to nehloupější, všichni dostanou skupinou amnézii na přání: D, a to se mi ta logická pointa toho týpka tak líbila.

Turnaj zabijáků (2009)

Docela dost hloupé když se nad tím člověk zamyslí, jaktože nibba nikoho nenapadlo, že si ty věci prostě někdo jen tak vyndá, a to je jen vrchol tuposti, spetz natz týpek byl fun docela ovšem.

Bohové Egypta (2016)

Ok po regulerním zhlédnutí musím říct, že je to, koukatelné, ani dobré, ale ani úplně tak špatné, koukatelné docela sedí, nektěré efekty ovšem, hehehe...

Megamysl (2010)

Zdá se, že teprve nyní, lidi začínají oceňovat kvalitu tohodle díla.

Vikingové (1999)

Spousta anochronismů (hlavně výzbroj vikingů) ale tenhle film má své kouzlo. Od hodně dobrých postav po pěkné scenérie. Jak bylo řečeno, má rozhodně dost svých problémů, ale řekl bych, že pokud máte rádi severní kulturu, tak docela dobrý, mě pomáhá taky nostalgie, jako malý jsem tenhle film miloval.

Bohemian Rhapsody (2018)

Hele přiznám se, miluji RHCP, mám rád rock,funk, metal, občas pop , určitej rap, jazz a ve slabé chvíli nightcore a trance. Co se týče Queen, znám hity, ale ne dost, což hodlám změnit, já vím. Co se týče filmu samotného, určitě si vzal dost kreativní svobody a nevím jestli se věci skutečně odehráli takto, je to ale film, ne dokument a tak to beru. Dost dobrý! Jen škoda littlefingera, chudák se měl poučit z předchozích podrazů: ).