Wonder Woman (2017)

Gal GadHot je rozhodně tak žhavá amazonka, že bych si o ní spálila pipinu a pak jí chtěla pofoukat, ale tak jak jsem z ní nažhavená, tak film mě brutálně zchladil. Co to jako bylo? Vlkodlačí profesor Lupin z Harryho Pottera působí v roli boha války stejně věrohodně jako kdyby Samuel Lý Džeksn hrál Ádu Hitlera. Herec je to skvělej, ale nikdo by mu to nežral. Lupin je to samý. Když se tváří drsně, obalenej v brnění a metá blesky, tak jsem se hystericky smála co je to za píčovinu a kterej zhulenec ho do té role obsadil. To Kirk ze Star Treku mi ve filmu nevadí, místo vesmírný lodě padá tentokrát s letadlem a jinak je vlastně furt stejnej blonďatej ňuňan co silně připomíná hubenou verzi Kapitána Ameriky. Což vysvětluje proč z něj naše amazonka vlhne ve žlábku. Příběh je tak nějak o čtyři třídy horší než u animáku a žádný efekty to nezachráněj. Finálovej souboj působí jak ze Street Fightera když proti sobě Ryu a Ken metali koule stylem kdo z koho. Kdyby Gal GadHot nebyla v tom oblečku tak sexy, regulérně bych zachrápala. Jak jsem byla smutná, že jsem se na to nedostala do kina, tak teď děkuju všemocnýmu Buddhovi, že mi pošeptal do ouška ať se na to vyseru.

Leatherface - zrození (2017)

Vím, že existuje série Texaskýho masakru nějakou pilou a dokonce jsem nějaký díly i viděla, což jasně dokazuje mojí lenost hovnotit každej film co mé šikmé oko kdy zhlédlo. V týhle sérii znám original, trojku (na co zas myslíte, prasata) , remake, to po něm a pak ještě tu píííčovinu kde hrála Renééé. Takže kolem a okolo vím o co jde a mám tak plný právo Vám všem sdělit své pojmy a dojmy k tomu. Pokud se mnou nebudete souhlasit, poslušně hlásím, že to mám v pitchy a beztak tomu hovno rozumíte. Tak teda - Někdo tu žvatlal, že je to letošní nejkrvavější horor to mi nepřijde jako velkej problém, když letos žádnej jinej krvák snad ještě ani nebyl, ale tak teda fajn, je to nejkrvavější horor letoška. Děj se motá kolem mládí Koženýho ksichtu a my se tak dozvíme, jak trávil pubertu, nad kým onanoval, co chtěl dělat za práci, první lásky...Kecám vole, nic z toho tam naštěstí neni. Prostě banda ementálů unikne z psychárny s jednou sexy sestřičkou a jeden z těch mamrdů je Koženka. Kterej, to je snad jasný každýmu, pokud jste se spletli, jste dementi. Jooo na Vás ukazuju, jste tupci co maj IQ zdrclýho tvarohu, jak jste si kurva mohli myslet že...no nic, Vám nepomůže ani svěcená voda a mezi spoustou blbů co tu je se beztak ztratíte. Kde jsem skončila? Jo jasně...Banda bláznů. Tak tuhle skvadru nahání šerif a vše se sune k závěrečnýmu vyvrcholení seme...ééé...příběhu na farmě Sawyerů, bo jak se jmenujou, kteří čekaj na návrat ztracenýho syna. Všichni tu opěvují výron (nebo výkon?) hérečky Lili Taylor a já absolutně nechápu proč. Ta je drsná jak hladká mouka to už mě víc zaujala ta vypatlaná bloncka s ožahlou držkou. Pořád se tam něco děje a to i když se nic neděje. Zde chválenou scénu s prasaty nejlíp pochválil Bloody - Je na píču, je tam hovno vidět a já fakt nechápu z čeho tady stříkáte. To šukání na mrtvole bylo lepší, to jsem se i udělala. Celkově lehce nadprůjemná záležitost, která patří mezi ty lepší díly série.

Valerian a město tisíce planet (2017)

Valerian a město tisíce zklamání. Těšila jsem se na tenhle film jako panna na první sex a místo bezva předehry, krásnýho milování a usnutí v objetí jsem se dočkala opíchání pupíku a vycáknutí na bradavky během pěti vteřin. Tolik k vytouženýmu zážitku. Valerian mě sral od začátku až do konce a jediný, co na tom bylo prima, je skutečnost, že na Caru se krásně koukalo, plus pár emzáků nevypadalo úplně na piču. Jinak příběh není úplně špatnej. To jako ne. Jen si troufám tvrdit, že bych po exnutí lahve 90% lihu a hodinovým čichání ředidla napsala smysluplnější píčovinu. Samotnej Valerián vypadá než jako speciální agent co každýho sejme spíš jako šikanovanej rachitickej spermohlt co nastavuje prdel každýmu vocasu v dohledu. Tomuhle týpkovi se ta role opravdu věřit nedá ani omylem. Pokud čekáte epický bitvy, hustý akce a dech beroucí efekty , čekejte dál až přijdou do kin Hvězdný Války. Valerián nic z toho nenabízí.

Zabiják & bodyguard (2017)

AAA auto Praha...ne moment...AAA Deadpool je bodyguard u kterýho jste v bezpečí jak mimino v čistý plíně a to až do dne kdy se to posere a jeden japončík si nechá projít hlavou něco víc než jen myšlenky. Z AAA je B- a našeho guarda to rozhodí natolik, že si uchcáva do flašky v autě s tupým výrazem v obličeji. Jeho ex, co s ní míval sex mu ale obstará parádní úkol - Hlídání nájemnýho vraha SLJ, kterej se už Ryana pokusil cca 27-28x sejmout. Že ani jeden z kluků dopředu nevěděl o koho jde nám krásně ukáže jejich první společná scéna. Celej film jsem pak s radostí koukala jak se posílaj do prdele a u toho kosej bandu všech možnejch i nemožnejch týpků co po nich jdou ve snaze ukázat tomu druhýmu, kdo má větší koule a hustější stěry. Velkej bonus je, že je to opravdu vtipný a opravdu akční, což se dneska vidí tak 3x do 3 let tedy jednou do roka, pokud by měl někdo problém pobrat složitou matematiku. Starej Muž Gary hraje záporáka jako vždy famfárově a až na ten happy end u kterýho div netrnou zuby jak je sladkej to je kurva hustý.

To (2017)

Tohle To bylo rozhodně lepší než tamto, ale že by To byla zas bomba tak to To není. Šáša PennisWife mě šukoval maximálně nemožným účesem, ale abych se ho bála, tak by musel víc přítápět pod kotel než jen votvírat hubu plnou žlutejch zubů a pouštět balonky. A že na sebe bral podobu toho, co nás děsí nejvíc? Tak kdyby na sebe vzal podobu kontroly z finančáku nebo propadlýho víza, možná bych se bála, nicméně na prdel bych si z toho nesedla. Křivá děvka, MáloMocnej nebo grilovaný ruce mě ale fakt netankujou. Dětští hrdinové hráli ale slušně a ta holka byla šukézní. Lekačky mě nelekaly, šukačky mě nešukaly a čuráček Henry byl ještě ubožejší kokot než v knize. Ale jako jo. Šlo to

Ztracené město Z (2016)

Teda nevím jak vy, ale já bych si asi dovedla představit lepší způsob trávení života než v nějaký prdeli, zvaný Amazonie, sedět na pár kládách, co nesou hrdej název vor či dokonce loď, a čekat kdy mě nějakej místní ňamňam napíchne na svůj mohutný oštěp a ze samý lásky mě sežere. Když by se mě přece jen pokusili zlanařit a jako lákadla na mě vytáhli, že "loď" nemá ani stříšku, a já se tak budu píct na slunku, nebudu mít co žrát a k tomu všemu budu samej bolák, tak bych je zcela jistě poslala zcela gentlemansky do píči a radši bych noc co noc lízala koberec Millerové. Náš Hero, budoučí král Artuš a jeho pobočník upír Edward z Bradavický školy čar a kouzel ale můj názor nesdílí a tak radši svoje nejlepší léta trávěj v prdeli (buď v prdeli na řece, nebo zcela jistě v prdeli v džungli po svých a nebo naprosto určitě v noci v prdeli toho druhýho) a nadšeně znovu a znovu a ještě a znova hledaj bájný město Z, který zajímá je dva a pak už vlastně nikoho. Artuš přece jen občas trefí domů, vytáhne ExtrémníKalibr a Millerové naštěká do boudy, vykropí hrobku či nacpe buchtu tvarohem, no prostě zadělá na těsto a zas táhne do prdele k Edwardovi či s Edwardem.

V utajení (2017)

Noomi je hustokrutopřísná micina která se s nikým a s ničím nesere. Jelikož jsem podobně drsná jako ona (alespoň na internetu) tak mě bavilo sledovat jak si dává jednoho namástrovanýho šulína za druhým a jasně ukazuje všem feministkám, že jak má holka místo kundy štípačky, posere se z ní i Legolas ba i Základní instinkty jsou vám proti ní k hovnu. Postav je tu vůbec řada - Krom pokérovanýho Legolase a vyžehlenýho Douglase tu máme třeba blonďatýho killera co se celej film tváří, že má venušiny kuličky v prdeli a moc hrůzy tak v člověku nevzbudí. Dále tam lehce seKUNDUJOU islámisti s pletenejma dečkama na palicích a émerická verze Kačky Kornový. Děj filmu pochopí i průměrný dement (čti uživatel) zdejší databáze, není to moc dlouhý (stejně jako vaše péra) a celkově to potěší každýho krom otravných hnidopichů, co musí na každým filmu nějaký to hovno najít, aby si kompenzovali svou denní porci mindráků ze své ubohé existence.

Vlak do Pusanu (2016)

Ani nevim proč, ale já fakt myslela, že se u toho budu bát. Výsledek? Ani omylem, pičo ale fakt ani omylem. Korejský zombíci jsou krásně mrštní a ty jejich pohyby to je žůžo labůžo, ale co se týká inteligenčního kvo kvo kvocientu, tak tu máme nejdebilnější zombíky v dějinách filmu. Zombíci jsou tak dutí, že si neumí otevřít dveře, ve tmě se zklidní jak sokol, kterýmu prdnete na hlavu kuklu a když na vás čuměj přes sklo a chtěj vás sežrat, stačí na sklo cáknout vodu, připlácnout noviny a zombíci jsou hned jako ovečky. Kdyby tedy cestující do Pusanu nebyli úplně retardovaný, dojeli by tam v klidu a v dost hojném počtu. Jenže jsou stejně intelechtuálně zdatní jako zombíci a tak se dočkáme perliček, jako otevření kupé plnýho nakažených (2x) trnutí hrůzou na místě když můžu utíkat (274x) a hysterického řvaní na místě dokud mě nesežerou (583x) . Hlavní hero je drtivou stopáž filmu strašnej mameluk a krom malé holčičky se dalo fandit snad jen týpkovi, co udělal ukázkovej bubínek své manželce, která ho láskyplně oslovuje IDIOTE a ráda do něj mlátí, aby pak najednou zjistila, jak hrozně ho miluje , když jí chcípne. Jujky spoiler. Pardon...No alespoň dík za ten ryze korejskej konec

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

Kdyby se prvních 45 minut netáhlo jak smrad z měsíc nespláchnutýho veřejnýho hajzlu, tak bych tam ty čtyři mrdla. Buddhožel se začátek táhne a tak, po krásným rozmáznutí Bee, jsem se přistihla jak začínám zívat a přemýšlím jestli nebude lepší začít v kině hrát s Alíkem na honěnou. Ten ale koukal celkem zaujatě a tak jsem alespoň nadšeně kopala do sedačky přede mnou každých deset minut, kdy se objevila naprosto předvídatelná lekačka, jako bonus vosolená o volume na max. Hysteráky vypatlaný blondýny, která tunou mejkapu maskovala, že nemá občanku, mi tak zpříjemnily tu nudnou pasáž filmu. No a pak jako mávnutím kouzelnýho kolíku Sandberg konečně šlápnul na plyn a mě začal film dokonce bavit natolik, že jsem přestala blondýnu šukanovat a zcela se mu věnovala. Vysoký tempo už vydrželo až do konce a já musím pochválit obrněnou holčičku co se z postavičky, kterou hodní litují a ostatní mají v pitchy, vyklubala nádherná sadistická svině co se nebála kochat...nebo kuchat? Takže Dejvide příště to nenatahuj jak panic předkožku, vybal ten obří žalud rovnou a bude to na pět kulí !!

The Devil's Candy (2015)

Mentálovej malíř patlá co mu šeptají oběti tlustýho červenýho Karkuláka, kterej drnká na kytáru ve dvě ráno, aby zahnal satana. No to mi je vyndej (prsa) . Neříkám, že to bylo úplně hrozný, ale po všem tom slintání v komentech zdejší hororový šPIČKY jak to je oužasný, jsem čekala skvělý cukrátko. A místo toho jsem dostala vocucanej bonbon, kterej si přede mnou někdo strčil do jistýho otvoru a pusa to nebyla. Vždyť tam nic není. Žádný porcování dětiček ve vaně, žádný jiný brutality, žádný lekačky, žádná tíseň. Čuměla jsem na to ve tři ráno po tmě a myslíte, že ve mně film vzbudil strach nebo napětí? Ne. Jediný co se filmu povedlo, tak fakt, že mě vzbudil, jelikož jsem u něj vytuhla a když mladá mentálistka začala drndat na kytáru a volume šlo o 200% vejš tak moje spaní bylo přerušeno a já se proklikávala zpátky do momentu, kdy jsem vytuhla. Finále filmu bylo docela vtipný, ale určitě nebylo napínavý a tak se The Devil's Candy pro mě stává lehce podprůjemnou podívanou.