Drsná pomsta (1995)

Parodie na western, ve kterém dvoudolarové děvky za dva dny dokonale ovládnou zbraně a veškeré dovednosti potřebné na Divokém západě. Nejhorší na tom je, že tu není ani špetka erotiky, která by přeci jen přes všechny nedostatky alespoň nějak snímek ozvláštnila. Pryč z tohohle saloonu!

Největší z Čechů (2010)

Váhám, jestli za tohle Sedláčka svatořečit, nebo vyškrtnout ze sledovaných. Na jednu stranu se přesně trefil do mého nevkusu, Plesla nemůžu vystát, Babčákovou jakbysmet, s Myšičkou (až na výjimku Občanského průkazu), Taclíka a Bareše taky zrovna nemusím. Ovšem výběr herců pro charakter postavy, kterou ztvárnili, je naprosto dokonalý a nelze mu nic vytknout (což ovšem tedy platí i o hereckých schopnostech výše jmenovaných).

Muž z prvního století (1961)

Technicky primitivní, ale pomineme-li nezbytné politické vlezdoprdelkování a bajkovitost závěru a hlavní myšlenky, velmi vtipná satira na lidství.

The Blood of Fu Manchu (1968)

V žánrech si škrtněte "krimi", a místo toho na druhé místo dosaďte "erotický". Tento čtvrtý díl bych se nebál přirovnat k tvorbě Lloyda A. Simandla. Jediným důvodem, proč na tuhle dějově plytkou a, jak už v této sérii bývá zvykem, překotným a odfláknutým koncem zbabranou blbost koukat, je nepřeberné množství krásných spoře oděných i neoděných žen ve veskrze submisivním postavení. Na svou dobu hodně, hodně odvážné. V podstatě taková přehlídka či soutěž krásy (Miss), kteréžto české verzi doporučuji převzít kostýmy a klidně i výpravu.

Mexická jízda (2001) odpad!

"On ho má hnusnýho. Má dole předkožku" "No a co". "Ale to je skvělý." Možná se to dá v originále, ale vlezlý a přehrávaný dabing to dorazil. Zajímavých je akorát prvních pár minut, než se v záběru objeví šeredná Ana Morelos, jejímuž svlečení jsem naštěstí za pomocí dálkového ovladače unikl.

Val Parnell's Sunday Night at the London Palladium (1955) (pořad)

Episode #7.12 (1961); Director: Francis Essex; Stars:Bruce Forsyth, Jack Parnell and Norman Wisdom____ Jedinečný díl s Normanem Wisdomem a Bruce Forsythem (který hraje Normanova "straight mana"). Podstatnou část Normanových výstupů lze s odstupem téměř třiceti let vidět v záznamu Legendary Norman Wisdom Live On Stage, ovšem tohle představení je původní originál. Škoda, že takhle dobrá televizní zábava už v dnešní době neexistuje.

Jsem fotogenický (1980)

Slabší kousek, u kterého nejvíc štve ošizený dabing (Pro KM records v DW agentuře vyrobila společnost 24snails v roce 2009), zvlášť když Miroslav Saic a Dalimil Klapka namluvili každý asi dvanáct postav. Maličko erotiky v podobě Edwige Fenech sice potěší, ale na lehtivou komedii to nestačí, a dialogy ani akce zase nestačí ani na tu komedii.

Správná dvojka II (1998)

Pánové se tu už téměř loučili s filmovým plátnem. Film je sice místy docela vtipný, přesto se stejně jako Oscar asi nezbavíte pocitu deja vu. Epizodka na svatbě a rozmluva otce se synem je tu fakt navíc a svou patetičností připomene celou sérii Fockers.

Forty-five Minutes from Hollywood (1926)

The Lost Films of Stan Laurel and Oliver Hardy: The Complete Collection – Volume Six (1923-1929). Zatím zřejmě nejhorší film z celé výše uvedené série. Stan Laurel vypadá s knírem spíše jako James Finlayson.

Deník nymfomanky (2008)

Na druhý pokus už to vyšlo, a dokoukal jsem to. Kromě erotiky, které je ve filmu opravdu dost, nic jiného tvůrci nenabízí. Ale na druhý pohled už to tak nesnesitelné nebylo.