alchac

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 26.4.2020  16:41
    Vyproštění (2020)

Nařeďte sice nepříliš invenční, ale pořád jakž takž koukatelnou vybíjenou v malebných zákoutích jihoasijských slumů odporně sladkobolnou džondickovskou pilčerijádou, z níž příčetného evropského akčního diváka nanejvýš rozBolýwúdu, kterýžto měl po zhlédnutí traileru v pohotovosti, a výsledkem je toto Vyprstění vhodné výlučně pro retardované rádobyvalkýry, jež sní po nocích o tom, jak přeleští ásgardskému gerojovi rukojeť Mjöllniru, či aspoň zadují jeho ebenovému bráchovi do Gjallarhornu. A jelikož závěrečný odjezd hrdinův do Valhally výše řečené dokázal povýšit na čtvrtou, byl jsem nucen hodit šavli a spláchnout.

• 17.4.2020  18:38
    Togo (2019)

Zajímavý film o tom, jak řešili rozvoz zdravotnického materiálu v době epidemie před cca sto lety v extrémních podmínkách Aljašské zimy. Psíci byly ňuňu, Elias zase po letech vytáhl své nejlepší Četově ztrápené úsměvy, hezky nám tam CGI bouřilo, praskaly ledy a tak. Nicméně s ohledem na aktuální události se mi stále vtírala myšlenka, zda by se nedalo popsanými historickými událostmi inspirovat i v této nelehké době boje proti zákeřnému neřádstvu, které nás aktuálně sužuje. Samozřejmě nemyslím to z Číny, ale ze Strakovky. A když už se před časem nabídl přivést každému lékaři masku sám Mazku (= Maďar zkurvený), napadlo mě poskládat spřežení ve složení Hamáček, Vojtěch, Schillerová a Prymula s Burešem vpředu a zapřáhnout je do žebřiňáku s nákladem alespoň patnácti metráků… no, ideálně třeba kyslíkových bomb, ale mohlo by se to doložit třeba pytli s cementem (důležitá je zkrátka váha), s kterýmžto povozem by následně zmínění národní tahouni objížděli celou zemi. Musheři by se střídali nejvýše po pěti kilometrech, aby nedošlo k nežádoucímu ochabování bič třímajících paží a délka trasy by byla limitována padnutím posledního tažného kusu. Žel mám ale dojem, že se bude spíše opakovat toliko poučný závěr z tohoto snímku, kdy si zásluhy za cizí úsilí nakonec přisvojí jistý podvraťák, který se nechá zapřáhnout těsně před cílem, aby zapózoval před objektivy.

• 31.3.2020  22:28
    Vlastníci (2019)

Как сказал господин Сталин - Нет человека, нет проблем. Tak toto nemělo chybu – od první hysterky přes latentního bukanýra Lábuse, přezvědnou Dášu až po posledního Trojana s jedinou replikou za celý film. Mé pocity po zhlédnutí oscilují mezi potřebou se nekontrolovatelně smát a nutkáním vykopat si zemljanku někde v pohraničí, neboť kdo byl někdy přítomen libovolné schůzi více než dvou osob, na které se mělo něco vyřešit, asi ví, že tohle je těžce bejzd on dz trů story. Zatraceně nejlepší dokumentární horor, jaký jsem kdy viděl!

• 27.3.2020  22:17
    Pod vodou (2020)

Sympaticky odsýpající a vysoce natlakované kličkování mezi půvabnými vetřelcoidními potvůrkami a hromadou vodníků, ze kterých by se posral i Karel Jaromír, navíc se závěrečným vášnivým vzplanutím hlavních hrdinů a zde to trůní v modrých? To zase měli v Kauflandu v akci Šalamounovo lejno?

• 27.3.2020  00:11

Kokot drevený plechom pobitý byl již od jihoamerické výpravy dle mého soudu nejsilnějším článkem Přibáňovy party a s velkým natěšením jsem tedy vyhlížel jeho vlastní roud můví. Po zhlédnutí musím konstatovat, že žák překonal mistra, což jsem tak nějak očekával. Lebo toto bolo po všetkých stránkach veľmi dobré.

• 19.3.2020  01:07

Já jsem samozřejmě čekal, že se v Galaxatii moč a moč dalekokot tentokrát odehrál pěkný průser, ovšem že až takhle velký, to mě v nejčernější noční můře nenapadlo. Děj… teda vlastně jaký děj? Věci se tu od začátku odehrávají jen proto, že si to tak scénáristé řekli, a to bez ohledu na elementární logiku, motivy a charaktery postav, návaznost… prostě úplně všechno. Hrdinové si tedy poletují šup sem šup tam z planety na planetu a po příletu do nové destinace pokud možno co nejrychleji mizí, aby se nebohý divák nedejsith nestačil zamyslet nad smyslem jejich počínání (etalonem čehož jest po celém vesmíru se jen tak teleportující Darth Emo), stříhač jede jak stroboskop na technoparty, deus ex machini makají jak negři pod bičem zavilého konfederáta, dialogy zase někdo pečlivě oškrábal ze stěn Šalamounova septiku a počet zmrdvýchvstání trhá řiť i Noci oživlých mrtvol. Gratuluji tedy panu Abramsovi a jeho ansámblu, že se takto nesmazatelně zapsali do kinematografického análu, protože vymyslet a realizovat něco tak veskrze pitomého je svým způsobem také kumšt. Jen by mě zajímalo, kdo z Disnejích trychtýřů řádu Židáj tak strašně nenávidí Hvězdné války, že mu stálo za to zacvakat Lukášovi a následně septikulárně celé universum pohřbít Mandalorianem, předchozí epizdodou a zejména tímto hnojem, jehož mottem by mohla být poslední (či dočasně poslední) Paltapínova slova před smrtí (dočasnou smrtí) – I am all the shit. Tů bí inkontinjůd…

• 7.3.2020  15:13

Samozřejmě jsem mohl čekat, že když už někdo potěší alespoň animovaným ztvárněním nejkreaturitivnějšího (= subjektivně nejlepšího) nápadu na zpracování jinak nesnesitelné DC ikony, tak to ve výsledku přesladí, přizdisráčsky z rudé přelakuje na hvězdněpruhovano (viz např. emocionální podpásovka s gulagem a následná anihilace Džugašviliho) a zejména okleští o geniální závěrečnou pointu, za kteréžto "opomenutí" bych autorovi scénáře naordinoval aspoň třicet let v nějakém fajn letovisku na Kolymě.

• 22.2.2020  12:09
    Leviathan (1989)

No to je taky nápad, chlastat pochybnou samohonku nalezenou na podezřelém ruském vraku. To se pak jeden nemůže divit, že mu jmenovaný likér nejen vytře zrak, ale taktéž si hravě zalaškuje s jeho DNA, pročež se konzument probudí jako Vetřelci podobná rybí Věc. Pokud navíc podmořské základně velí Robocop pod dohledem plk. Trautmana, je takto postaráno o hodinku a půl solidní zábavy. Takže sice jde o klasický případ výroby rybích prstů, do kterých výrobce semlel kdejakou žánrovou klišku, ale vzhledem k tomu, že použité suroviny byly kvalitní a jejich zpracování rovněž, mohu konzumaci vřele doporučit, neb chuťové pohárky uspokojí a trávicí trakt nerozbouří.

• 21.2.2020  23:45
    November Man (2014)

Sice jsem se zase nedočkal toho, že by třetí nejhorší svinstvo, které kdy opustilo Ukrajinu (přesněji řečeno Banderovci sice o parník vedou, ale s radioaktivním spadem z Černobylu Olča více než zdatně soupeří o druhý flek), někdo konečně na filmovém plátně brutálně terminoval (a to pokud možno co nejdříve po úvodních titulcích), ale naštěstí aspoň 007 byl ve výborné formě a kdyby mu tedy z kástingu přihráli lepší koště pro obligátní bondáž, bylo by to zřejmě na plný počet.

• 18.2.2020  23:14

... a tak mé čekání na setkání s filmovým Vidocqem, který by se alespoň vyrovnal Borisi Rösnerovi, stále pokračuje. Tenhle byl ale ještě o fous horší, než před lety Depardieu.

• 9.2.2020  20:15
    The Informer (2019)

Bonzák se mi válel v blbníčku od doby, kdy jsem uviděl první trailer, neb jsem cítil ve vzduchu dalšího Pistolníka, leč jelikož brzy zmodral, odvážil jsem se na něj až poté, co mi několik jedinců z mé topky našeptalo, že zde zase – podobně jako u zmíněného Šónova kusu – opět řádí místní klika pravidelných konzumentů Šalamounova hovna. A vskutku! Takto kvalitně napínající, odsýpající, plnokrevný, od A do Z excelentně obsazený a zahraný (Trouba dokonale slizký, madafaka Komouš dokonale černý, Žoel dokonale dokonalý, ale největší poklonou musím vyseknout paní Píkové, která by ty mrazivé frigidní černé vdovy mohla přednášet na univerzitě, pročež mi z ní zase dvě hodiny zalézaly kulky), na vymazleném scénáři postavený thriller jsem neviděl… no, ano, asi právě od výše zmíněného Šónova kusu (pročež odvolávám netflixího Tripla). Jako milý bonus též hodnotím skutečnost, že autentičnost místních temných sil nebude mít problém představit si asi nikdo, kdo se někdy náhodou nachomýtl na nádraží ve chvíli, kdy po prohraném zápase odjížděli fandové Baníku, či navštívil hokejové utkání v Havířově (nebo si tamtéž dokonce zaskočil po zápase na pizzu).

• 3.2.2020  18:31

Když už se objeví v toxických luzích a trouchnivějících hájích české kinematografie vkusnější námět než věčné furtdokolové jakože romatické (a samozřejmě ukrutně vtipné) komedie či sladkobolné, kolotočářskými moudry prošpikované nostalgické klystýry z normalizační éry, tak Státní fond kinematografie zrovna nezvedá telefon, neboť právě na drátě dohaduje Trošku Vejdělku s Hřebejkem či jiným sice již dávno vyšeptaným, ale dokonale protekčním zmrdským filmovým parazitem. A tak musela Drsného spasitele do audiovizuální podoby převést partička nadšenců, přičemž když člověk uváží, že to bylo zflikováno za částku, která by nestačila ani na pět minut libovolného (a beztak prodakt plejsingem prolezlého) českého filmového fekálu, který se tu běžně dostává do kin, nelze se při pohledu na slušně odsýpající akci, celkem obstojně zvládnuté bojové scény, vkusné animované vsuvky a na poměry fandovského filmu silně nadstandardní digitální potvůrky ubránit jistému nadšení, které jednoho hravě povznese i nad notorické neduhy (polo)amatérské produkce, jako např. mizerné postsynchrony, prkenně odříkávané dialogy či nějaké ty drobné vady a nedodělky ve scénáři. Současně to jednoho mě také nutí napálit mírně nadhodnocenou čtveřici, neboť se cítím povinen přispět svou troškou… no fuj, tak jinak – přispět svým dílem k tomu, že se tento chvályhodný počin ocitne když už ne v červených, tak aspoň nad posledními počiny libovolného z pánů, jejichž směrem jsem si výše odchrchlal.

• 19.1.2020  21:28

Seksmisja definitivně porobila Holý Úd a já jen doufám, že tento drůbeží rymejk dvojky nezvěstuje budování nových terminátorských mýtů (= meetoo) pečlivě očistěných od té fuj fuj půlky populace, neb kromě neodmyslitelného ikonického Guvernátora v něm samci figurují toliko jako obligátní zlá plechovka a jatečný kompars (resp. abych byl přesný, porážkové kusy jsou pro jistotu výhradně samčí). Nakonec je ale i tak za největšího sympaťáka filmu jediná postava s gulama, tj. stará Connorová. Přes uvedené ovšem musím chca nechca přiznat, že jde o akci odsýpající, nenudící a celkově podařenou, která se chvályhodně snaží držet ve starých dobrých kolejích z doby před všemi těmi Gaynisisi atd., a kdyby mě v ní podobně jako již v posledním v Bledém Runnerovi permanentně neděsil ten blonďatý neherecký špalek, vulgo slečna Kajl Rýsová vol. 2.0, byl bych téměř nadšen. Samozřejmě s výhradou řečenou v první větě, kvůli kteréžto dostávám chuť pomučit pruducent(k)y (sic!) a scénárist(k)y vývrtkou!

• 4.1.2020  13:16
    The Mandalorian (TV seriál) (2019)

Inu, assasíni jsou v kurzu, pročež Disneyovští řitíři řádu Židáj servírují něco ve stylu „Kterak plechový Džon Dick preferující namísto štěňat pistáciový Jogurt potkal Hvězdné Války.“ Čili základní výtka vůči charakteru hrdiny silně nekompatibilnímu s jeho profesí viz mé zvratky k prvním dvěma dílům Nýjovy assasínující série. V tomhle dortu pejska a kočičky bylo snad všechno – od jedné populární assasíní videohry přes kung fu filmy, špagety westerny, Sedm statečných až po Terminátora (jsem jen čekal, zda IG zahučí do lávy se vztyčeným palcem). A přestože scénáristé pytlačili opravdu velmi pilně a díly jsou tak krátké, že u nich jeden nestačí ani usnout, tak nejpozději od začátku druhé půlky naprosto nedokázali zakrýt, jak moc je to vlastně celé o hovnu, neb postavy, atmosféra, děj = 0, futrování plytkým patosem naopak na úrovni Japonců, deus ex machina maká snad ještě víc než v Epizdodě VIII (naopak patologika některých situací i některé "skvosty" zmíněného kusu (jako např. gravitační bombardování ve stavu beztíže) výrazně přebíjí) a celé dílko si společně s hlavním hrdinou vesele štráduje odnikud nikam, aby prostě v jeden moment zčista jasna zahučelo až po pás do závěrečné parodie na atmosferickou akci. Já sice chápu, že když už největší kurvitelé dobrého vkusu v dějinách kinematografie Žoržovi vysolili za jeho Gaylaxii moc a moc dalekokot takový prachy, tak dolary prostě musí proudit, ale toto byl seriálový ekvivalent ruské matrjošky zakoupené v Celetné. Tedy, přinejlepším... A k mému zděšení to zjevně stačí.

• 1.1.2020  13:34

Jenom jestli nejde o nějaký prohnaný marketingový tah globální kleromafie, usoudivší, že asketická a submisivní verze Šéfova syna už netáhne tolik jako dřív, pročež tajně odtajnila archívy a nechala vizualizovat verzi bejzd on dz trů story, která by přitáhla i dnešní mládež! Přiznejme si, že aktualizované desatero obsahující např. "Nepožádáš manželky bližního svého více než sedmačtyřicetkrát za večer a nejvýše se dvěma přáteli naráz," či "Pomni, abys svátečního dne světil užíváním tvrdých drog jakož i opulentní orgií" a v neposlední řadě "Nepromluvíš křivého svědectví proti bližnímu svému, aniž by sis z něj kolosální prdel činil" má v novém miléniu přece jen vyšší konverzní potenciál a navíc by se tak dalo jasně vymezit proti nekalé konkurenci, která s římskou centrálou vede již cca 14 století autorskoprávní spor a v současnosti explozivně expanduje do celého světa. Okamžitě bych to začal každoročně promítat na Štědrý večer místo beztak beznadějně out Tří vořechů.

• 11.12.2019  17:12
    Irčan (2019)

Tak i mafiánská verze Expendables nakonec dopadla více než uspokojivě, byť jsem byl často velmi silně napnut, zda protagonisty při jejich patrně posledním vzepětí nad talířem špaget trefí dříve kulka či šlak. Ačkoliv tedy půlka rozpočtu zjevně musela padnout na armádu geriatrů a maskérů, aby udržela ten spolek sicilsko-irských předkremantů v provozuschopném stavu resp. vzezření nevzbuzujícím v divákovi dojem, že si omylem pustil italský zombie horror, pak s ohledem na mnoho scén a dialogů, při kterých mi zrak vlhnul dílem nostalgií za všemi těmi Coppolami, De Palmami i klasikami dirigenta tohoto kusu a dílem vědomím, že ústřední trojice nejenže doposud nenašla v žánru důstojné nástupce, ale že se jim i přes kmetský věk nikdo nedokázal přiblížit ani na dohled, jsem nucen k subjektivně objektivní čtveřici přihodit jednu hvězdu do plného počtu. Pročež výjimečně kvituji i celkem brutální stopáž, neb příště už nejspíš budou klapat Scorseseho náhrobním kamenem a De Nira s Pacinem a Pescim bude štáb před kamerou posunovat pomocí lopatky a smetáku.

• 17.11.2019  00:24

Tak nad tímhle už je jen Sam Raimi. Ale ten zase nemá Billa Murryho.

• 6.11.2019  21:29
    Král (2019)

Jen jsem nepochopil, zda se to snaží Vilíka neumětelsky napodobovat, či se proti němu stejně neumětelsky vymezovat.

• 12.10.2019  11:42
    Premiér (TV seriál) (2019)

House of Farts. Zvědavost a zřejmě latentní sklony ke koprofilii mě ponoukly zhlédnout první díl, což jsem i se silným sebezapřením vydržel něco málo přes tři minuty, následně to zvěrstvo zde poslal do senkruvny, ovšem poté se ve mně kromě žaludku hnulo i svědomí a pro zachování objektivity se kousnul, zhluboka nadechl, skočil do těch sraček šipku a protrpěl tu hrůzu až do hořkého konce. Pokud někdy dostanu nutkání pohledět na další díl, tak si raději napřed do predele narvu skelnou vatu, vyšňupnu dvě lajny mleté Trinidad Morugy, oči si vypláchnu louhem a spolykám metr žiletkového drátu a i tak se bojím, že muka způsobená Soukupem to násobně přebijí - promítat tohle do éteru už podle mě naplňuje skutkovou podstatu teroristického útoku. Což mě přivádí na zajímavý nápad - prodal bych seriál CIA, která by jej všem zadrženým tenoristům pouštěla s arabskými titulky. Přeživší by do týdne u Bašára škemrali o doživotní pobyt v Sednáje, parrilla a waterboarding inclusive.

• 11.10.2019  23:34
    Joker (2019)

Ani by mi tak nevadilo, že si tvůrci vytřeli prdel do sucha de fuckto vším podstatným, co bylo o páně jeptiškově nemesis kdy nakresleno a ještě zahnědlé stránky scénáře důkladně vyfutrovali Komunistickým manifestem, ovšem že pan Fénix již podruhé naprosto skvěle ztvárnil vyšinutého magora (doufám, že se za tuto roli zlatého dilda dočká, aniž by si to musel hodit), který má trochu problém s tím, že jako by Nikdy nebyl, ve snímku, jehož potenciál byl využit s bídou na 10 %, to mě irituje, až sere.

• 6.10.2019  21:47

Já jsem tedy krajně pohoršen nedostatkem historické autentičnosti, ba bych přímo řekl úmyslným zkreslováním reálií ze strany prolhaných Ivanů! Každý své cti dbalý velitel UCK přece ví, že polapení civilové se v žádném případě nestřílí, ale vytěžují na náhradní díly. Jinak celkem příjemný návod na profesionální výrobu nefalšované albánské paštiky.

• 6.10.2019  16:13
    Parazit (2019)

Já tedy nevím... Blbé to jistě není, ale pokud toto měl být nejzábavnější vítěz festivalu v Cannes od Pulp Fiction, tak musí být na té Riviéře děsná nuda.

• 3.10.2019  21:09
    Párty Hárd (2019)

Jak by mohly vypadat Prcičky, kdyby jejich tvůrčí štáb šňupal perník ne zcela ortodoxním způsobem? No skvěle! Přestože se bezprostředně po zhlédnutí nemohu ubránit dojmu, že můj oblíbený perverzní hovad tentokrát netlačil na sekáček tolik, jako u svých předchozích klasických kusů (absence Pohla seniora mě mírně zklamala), dokázal znovu vyhřeznout audiovizuální satanský veršík, který nepochybně obohatí anály světové psychiatrie o mnoho nových filií a ismů a jehož promítnutí v libovolném Klubu mladých katolíků se bude rovnat velmi bestiální masové vraždě.

• 30.9.2019  10:53
    Slunovrat (2019)

Hostel napančovaný syntetickou náhražkou germánské mytologie a půl kilem rohypnolu. A tak jsem se zase jednou dvě a půl hodiny potil hrůzou a děsem - ze strachu, že se u mě začíná projevovat narkolepsie.

• 21.9.2019  16:03

No ale kurvááááá – sedm křížku na hrbu a ten chlap na to pořád má! Jakkoliv se zdálo, že od posledních Expendables (beztak mizerných) míří Slájova resuscitovaná kariéra směrem žumpa, pročež se bylo možno obávat i značné fekálnosti posledního (...?) dílu Ramba, stařík zatraceně příjemně překvapil. Takto vymazlená mexická telenovela, maestrem vlastnonožně (od slova nůž) sepsaná, v níž mnoho postav dokonale obnaží svá nitra (a to tak, že zejména ke konci je ortodoxní akční divák téměř nucen užít nitra) či ztratí tvář (jakož i jiné části těla), vrcholící vskutku srdcervoucím závěrem, při kterém jsem v kinoteátru s kolektivem podobně naladěných úchylů nadšeně tleskal a volal „Bravo!“, tu již dlouho, ale opravdu dlouho nebyla! (a asi hned tak nebude) Je sice pravda, že obdobně jako v předchozím dílu nejakčnějšímu důchodci na světě poněkud trvá, než se osmělí bezuzdně propadnout svým starým zlozvykům, ovšem závěrečné Zúčtování v malém Dien Bien Phu vyvracející pravdivost známého klingonského přísloví o servírování pomsty v odleželém stavu (zde naopak s ohledem na své genetické dědictví hrdina finišuje a la Magua), jež je navíc velmi vkusně podbarveno Doorsáckými Pěti ku jedné („No one here gets out alive…“) a po jehož zhlédnutí Leatherface s brekem odložil Husqvarnu a Freddy Krueger odešel zahanbeně pracovat jako kotelník v domově důchodců, to přesto nekompromisně vytáhlo na jasných deset z pěti. Troufám si říci, že při závěrečné scéně, v níž hrdina odcválal na svém oři vstříc zapadajícím horám, nezůstal v sále rozkrok suchý - zkrátka romantika, o jakou člověk jen tak nezakopne.

• 14.9.2019  23:43
    Okrsek 49 (2004)

Již dlouho se mi nepovedlo narazit na film, který jsem i přes standardní stopáž zkoukával nadvakrát a i tak jsem u něj co deset minut usínal. A to mám dojem, že tohle mělo snad být i napínavé…

• 13.9.2019  00:06
    Anna (2019)

Lukáš Běsoň si zjevně definitivně uvědomil, že přinejmenším jako scénárista je již zcela impotentní a jal se tedy páchat už asi čtvrtý (nebo kolikátý) nepříliš invenční rymejk slečny Brutální. Jako je již jeho dobrým zvykem, tak s nějakým svým novým plochým objevem v titulní roli a tentokrát též ve znamení návratu ke kořenům, neb vykrádá sám sebe poměrně důsledně (což je ovšem třeba hodnotit s ohledem např. na Johanssončin asijský psychovýlet spíše kladně), brutálních Nikitů je v tomto snímku velmi početný jateční kompars a ústřední rachitička se silně podobá Míle. Nebýt toho, že se ovšem tvůrce opět nebyl schopen pozvednout nad hladinu své již standardní dějové demence a také kdyby do toho nenablil tolik dějových zvratků, až byly tyto zhruba stejně překvapivé jako hepatitida C u zasloužilého degustátora heroinu, byl bych tentokrát téměř nadšen – z toho, že nejsem sledováním mírně nuděn.

• 9.9.2019  22:57

V podstatě úplně stejně imbecilní kravina jako předchozí díl, oproti kterému se perunžel dovolilo nevygumovaným gejrojům nesmírně podrobně a zejména neúměrně zdlouhavě rozebírat veškerá svá traumata a dementální bolístky a po závěrečné vskutku velmi septikulární Blitvě pěti (nebo kolika) armád a definitivním vyřešení Šourkobradové otázky ještě půl hodinky se poplácávat po ramenech nad hroby známých chujínů. Že já vůl ty tři hodiny radši nečuměl na ten fakt inteligentně napsanej, vkusnej, výborně zrežírovanej a excelentně hrající škrábanec, co mám na zdi vedle postele.

• 29.8.2019  07:06

Od pročtení Snyderových jeptiščích story už mám žel na netopejra poněkud větší nároky. Tohle byli tedy spíš ti klasičtí želváci, které jsem sledoval jako špunt v TV, do kterých gothajský detektiv jako by omylem zabloudil.

• 11.8.2019  21:10
    Ortel (TV film) (1999)

... nicméně ta parta dědků mi byla celou dobu násobně odpornější, než prvoplánový malý mizera Traps (který je slovy klasika tak hloupý, že má námitky i proti vlastnímu obhájci). Krásně ironické, jak konstrukce vystavěná státním návladním přesně odpovídá tomu, jak oni sami přiměli obchodního cestujícího nechat si to důkladně projít hlavou. Ačkoliv zde šlo možná o vědomou nedbalost. Rád bych viděl pokračování, kdy po těch čtyřech půjde poručík Columbo.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16