• Krátkometrážní

Save Ralph (2021)

...Žádné zvíře by nemělo trpě a umírat ve jménu krásy...4hvězdy

Kouzelná rybka (2009)

Zbytečně dlouhý a za mě až moc nadhodnocený. Lepší průměr. Tudíž 3hvězdy. Nic víc bych z toho nedělal.

Trespass (2016)

Žena se prochází v lese se psem když v tom narazí na mladou dívku. No čekal jsem, že z toho vyleze něco víc. 2hvězdy.

Worry Dolls (2016)

Začátek s vrtačkou celkem navnadil ale to bylo asi taky to nejlepší co ve filmu bylo. Jinak jde vyloženě o film s TV lookem, nesympatickejma postavama a celkem primitivním příběhem. Napětí a hororový atmosféry je zde velice pomálu. Hodně slabý 2hvězdy.

Lovecký úplněk (2020)

Za ten nápad, kterej ale Michael Caissie totálně neukočíroval snímku aspoň tu 1hvězdu dám. Škoda, že záživných je až posledních cca 20minut.

Kuše (2007)

Dobře natočeno, dobře odvyprávěno. I tak jen průměr. 3hvězdy.

Medvěd (2011)

Tentokrát už Nash Edgerton tolik nepřekvapil a po SPIDERovi(2007) celkem očekávaný zakončení. Aneb jakej může mít dopad jeden blbej a nepromyšlenej nápad. 3hvězdy.

Pavouk (2007)

Vůbec nechci spoilerovat. Z větší části tenhle kraťas za moc nestojí i tak si ale myslím, že už jen kvůli tomu konci tenhle krátkometrážní film za vidění stojí. 4slabší hvězdy dám.

13. komnata - 13. komnata Zory Ully Keslerové (2017) (epizoda)

Dokument Zora Ulla Keslerová: česká královna exploatačního filmu(2018) mapoval zahraniční(filmovou) kariéru Zory Ully Keslerové a doplnil ji o scény z filmů. 13. komnata je jak je známo dokumentárním cyklem zabývajícím se spíše těžkými životními osudy. A tentokráte je to díl zaměřen právě na nelehký a těžký život Z. U. Keslerové. 4hvězdy

Jaga Pocong (2018)

Nevěděl jsem co si od tohoto indonéskýho hororovýho kousku slibovat. Ikdyž tak trochu se to očekávat dalo a moc daleko od pravdy jsem nebyl. Jaga Pocong si vystačí s málem. Což znamená s pár herci a jedním barákem. Divákovi předkládá příběh zdravotní sestry které právě skončila směna v nemocnici. Dostala ale ještě za úkol navštívit jednu pacientku. Po příjezdu na místo ale zjišťuje od jejího syna, že pacientka právě zemřela. Syn zemřelé má na zdravotní sestru netradiční prosbu. Chce zemřelou matku omýt a zabalit do roucha. Tím to však ale nekončí. Ba naopak. Syn si potřebuje vybavit pohřební záležitosti a jelikož má v domě dceru poprosí zdravotní  sestru jestli by ještě chvíli nemohla zůstat. Ta tak zůstává v cizím domě s mrtvou ženou a malou holčičkou.  tom se začnou dít divný věci. Toť stručný obsah. Nutno říct, že jde o film pro trpělivý diváky. Zpočátku je tempo hodně vlažný. Ale kdo si počká tense dočká. Ke  konci už to celkem odsejpá. Dostavilo se i nějaký napětí a atmosféra. Podívat se na to určitě dá. Já ale obdobným snímkům zrovna moc neholduju takže za mě to budou jen 2hvězdy.