• Krátkometrážní

Self-Assembly (2014)

Za mě parádní irskej kraťas s černobílým vizuálem, pěknou zrůdičkou a povedeným závěrem. 4hvězdy.

Cherry Tree (2015)

Mám slabost pro Irsko i pro stonožky. A tady jich bylo požehnaně. Taktéž filmy o čarodějnicích, rituálech, okultismu a černé magii jsou mému srdci velmi blízké. A tenhle film obsahoval ve větší či menší míře vše zmíněné. Dojde i na nějakou krev a gore takže za mě velká spokojenost. 4hvězdy.

Cecilie (2007)

Předem bych asi upozornil, že nejde až tak o horor. Spíš bych to viděl jako mysteriozní thriler. Sice to má pomalejší rozjezd ale mě to i tak sedlo. Nedá se ani tak říct, že se jedná o něco originálního. Prostě taková ta klasika. Všichni si totiž myslí, že Cecilka má vyjebáno v hlavě ona si vak prochází peklem protože vidí co jiní ne. Nechci víc prozrazovat o co tady go a odkud vítr vane. Určitě to i přes svoji "neoriginalitu" svoji atmosféru má. Nechybí tomu ani napětí. Už několikátej film se Sonjou Richter. Zatím nikdy nezklamala. Slabší 4hvězdy.

Výchovný tábor (2007)

Člověk by od filmu zabývajícím se takovým tématem čekal buď pořádnej fyzickej teror nebo aspoň nějakej větší psychonátlak. Ani jedno se však nekonalo. Boot Camp je vyloženě TV film. 2hvězdy.

MutantLand (2010)

Mám k tomu jen jednu výhradu. Škoda, že to nebylo delší. Tohle by si větší porci minut vyloženě zasloužilo. 5hvězd

Peklo začíná na zemi (2004)

...Jak krátká je cesta mezi životem a smrtí. Někdy jste v pokušení udělat krok a přesvědčit se sám. Je tak snadné zemřít... Tak tady mě španělé vyloženě zklamali. Film naprosto bez napětí a atmosféry. Jediným světlým bodem je sympatická Cristina Brondo. Chtěl bych upozornit, že snímek Hipnos rozhodně není hororem. Když už tak jakýmsi psychologickým "thrillerem" kterej si ale hraje na něco víc než na co ve skutečnosti má. Opravdu strašně utahanej a nezáživnej film. 1hvězda.

We Summon the Darkness (2019)

Poster(obal) filmu s pentagramem naznačoval, že by to mohlo být něco pro mě. A začátek nebyl zase tak špatnej. Potom mi ale přišlo, že se to zvrhlo spíš v hororovou komedii a nevím jestli v chtěnou. Od filmu kterej začíná tím, že hlas z rádia oznamuje, že satanistický kult má na svědomí již 18obětí jsem čekal rozhodně víc. Slabý 2hvězdy.

Miluju Saru Jane (2008)

Krátkometrážní postapo se zombie nádechem. Aneb jak se říká láska kvete v každým věku a jak je vidět i za každý situace. 2hvězdy

Save Ralph (2021)

...Žádné zvíře by nemělo trpě a umírat ve jménu krásy...4hvězdy

Kouzelná rybka (2009)

Zbytečně dlouhý a za mě až moc nadhodnocený. Lepší průměr. Tudíž 3hvězdy. Nic víc bych z toho nedělal.