Mužská záležitost (2003) odpad!

Uvažoval jsem o jedné hvězdičce a to kvůli hezkým tvářičkám dvou ústředních dívek. Nic jiného v téhle "romantické komedii" nestálo ani za zlámanou fusekli. Komického mi na tom nepřišlo nic, romantického taky ne. Ústřední postava má rozlučkový večírek se svobodou (kde dobře polovinu osazenstva ani nezná), načež se neuhlídá, ožere a s jednou z těch kurviček se vyspí. A po zbytek filmu se to snaží před všemi ututlat, ovšem zjistí, že tu kurvičku vlastně miluje. Možná ústřední postavu soudím tvrdě, ale skutečně mi z něj bylo poměrně nevolno. Film je jedno velké imbecilní klišé. A za tohle jsem zjistil, že bych byl ochoten udělit půl hvězdičky, což bych sice stejně zaokrouhlil na tu jednu, ale vnitřně bych cítil ten odpor (to je žvást jak... z blbýho filmu). nakonec jsem si ale řekl, proč bych filmu, který jsem zkouknul asi za dvacet minut (ne, skutečně se na to nedalo koukat po celou dobu) měl dávat jen kvůli dvěma vypudrovaným tvářičkám nějaké úlevy. Prd, odpad! to je a basta.

Panika v městečku (2009)

Sice o něco slabší a o trochu méně vyšinutě překvapující pro ty, co už měli tu čest s původním seriálem, ale přesto studnice absurdně plastově pošahaného francouzského humoru. Brilantní skloubení jednoduchosti s úchylností. Bon apetit!

Panika v městečku (2002) (seriál)

Neskutečná průtrž "statické animace" až po okraj zaplněné absurdnem. Celovečerák Panika v městečku je proti tomuto seriálu chudým příbuzným. Dlouho jsem se nikde nezasmál tak, jako u některých na hlavu postavených (doslova) nápadů a gagů. Vivat!

Fur of Flying (2010)

19.2.2011 ~ Pamatujete ještě na animované Loonely Tunes, resp. Road Runnera a kojota? Tak tady jsou znovu. ~ Road Runner je nedostižný, stále, kojot má pech, stále. A o tom je celých pět minut, kde se to mlátí, tříská, vybuchuje... Už to tu bylo mnohokrát, určitou míru vtipu to má, ale to je všechno. Nic co by nějak zvlášť zaujalo. ~ Sic americká animovaná klasika, ale furt to stejné. Raději si pustím mírumilovnějšího krtečka.

Ztracen v La Mancha (2002)

Film o filmu, který je nakonec film o ne-filmu, nemohu považovat za film a ani jej tak hodnotit. Jako "film-o-filmu" je to trochu o ničem. Všichni tam od začátku (se smíchem ještě) tvrdili, jaký je chaos, do toho si postavilo hlavu počasí a ústřední herec onemocněl. A to je všechno. Fakt, všechno. Malý rozpočet, vratká organizace a ta trocha smůly to akorát dodělala. Ani jako pokus o dokument...

Na doživotí (2007) (seriál)

Perfektní seriál. Velká škoda jeho konce. A i když právě konec byl až příliš přitažený za vlasy a násilně "ukončený" i tak dám 4*, protože tohle byl po hódně dlouhé době seriál, který jsem prostě musel vidět. Damien a jeho Zen neměli chybu!

Ženy (2008)

Příliš povrchní a příliš "americká" moderní variace na "8 žen". Zřejmě ale nejsem cílová divácká skupina, takže jsem jisto jistě zatrpkle zaujatý, určitě že jo.

9. rota (2005)

Bohužel jsem filmů na podobné téma asi už viděl tolik, že mi tenhle nepřišel ničím extra výjimečný, škoda.

Astro Boy (2009)

Ani jako pohádka pro děti. Jedno klišoidní klišé za druhým, plno WTF? momentů (Jaktože v té aréně byla "destruktivní kopule", ale ty tři trdlo-roboty mohli vykopnout do výšky a zase spadli dolů nezničení? "To" na konci se vzalo kde...?...). Náhodou, ta animace nebyla vůbec špatná, ale nestálo to za moc. Vlastně za nic - do týdne o tom filmu nebudu vědět, že jsem ho kdy viděl. Do týdne?... Viděl co?...

Dilino a čert (2009) (TV film)

Konina - pár vtípků dobrých, celek nestojí za nic. Vynucené multi-kulti. 0,5/5