Čapí dobrodružství (2016)

Pro animáky mám slabost a každý rok je těch nových tolik, že už jsem se dávno vzdala naděje, že zhlédnu nějakou bombu. Letos na ně mám docela štěstí a Čapí dobrodružství mě vyloženě nadchla. Příběh super, ale nejvíc nadšená jsem z "postav", super vzhled, super grimasy, super hlášky.

Švýcarák (2016)

Nepochopila jsem to, ale sledování Dana a Radcliffa mě bavilo nesmírně.

Pan Včelka (2007)

Ujeté, ale originální a zábavné!

Největší z Čechů (2010)

Po celou dobu jsem se dost bavila. Babčáková je pro mě supr baba, která mě baví vždycky. Plesl tady byl správně unylý, Vyorálek roztomile (nešťastně) rozverný a Švarcová k zulíbání divná. Celé to bylo takové čudné, ale pro mě zábavně a hezky čudné.

R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů (2013)

Že to nebude vyložená debilita jsem pochopila už z obsazení. Bridges sice občas hraje v pitominách a Reynolds taky sem tam ujede, ale když už, tak jsou to většinou právě oni, kdo dané snímky jakž takž zachrání. Takže na tenhle film jsem se těšila a rozhodně jsem nebyla zklamaná. Nápad super, zpracování ještě lepší, pobavila jsem se opravdu dost, a to nejen díky ústředním postavám (což pro mě bylo trochu překvapující).

Dredd (2012)

Z Karla Urbana toho sice moc vidět nebylo, ale i tak svou postavu solidně "uhrál". A Lenu Headey žeru čím dál víc. "Původního" Soudce Dredda jsem neviděla, tak nemůžu srovnávat, každopádně tohle byla dost zajímavá a vtipná a barevná a drsná akční podívaná.

Za borovicovým hájem (2012)

Příběh sám o sobě není nezajímavý, vlastně je dost silný, ale to, co pro mě tenhle film dělalo výjimečným, byl výběr hudby. Některým scénám dodávala hudební složka úplně jinou atmosféru, než jakou v nich vytvářel obraz, a to mě po celou dobu udržovalo v napětí, co se bude dít.

Vrásky z lásky (2012)

Takový hezký český milý film. Existují mnohem hezčí a milejší, ale tohle je pro mě taková průměrná česká kinematografie, u které si můžu odpočinout a která mě ničím nenaštve.

Táta je doma (2015)

Čekala jsem nějakou blbost a ono to bylo nakonec docela fajn. Komickou stránku Marka Wahlberga si užívám, Willa Ferrella dvakrát moc nemusím, ale i ten mi tady prostě "sedl". Co mě pobavilo nejvíc bylo poměrně originální vyhnutí se některým komediálním klišé, kdy místo toho, aby se patetická scéna odehrála, ji herci prostě shodili. Za mě to bylo docela originální a snad i proto mě to docela bavilo. Nic extra, ale rozhodně nad očekávání.