• Krátkometrážní

Italské námluvy (1994)

Jako oddychový na film po náročném víkendu výborný. Jinak se jedná o další typickou romantickou komedii. Naštěstí je tu Marisa a Robert, který celý film vyzdvihují nad průměr :)

Katy Perry: Prismatic World Tour (2015) (koncert)

Všechno, co od Katy očekáváte, hodně barev a velká show. Dokonce i ten zpěv vylepšila, takže je to jeden z těch povedených koncertů.

Poslední chlap na Zemi (2015) (seriál)

Zajímavý nápad, ale už o něco horší zpracování. Některé scénky jsou hodně fajn, ale bohužel převládá těch horších. Ze začátku mi hodně na nervy lezla Carol, v dalších dílech spíš Phil. A i když to tak má být, tak to bohužel už není vůbec vtipné. Ale plus alespoň za January Jones.

Comedy Central Roast of Justin Bieber (2015) (pořad)

Wow, tak to se povedlo. Úplně nejvtipnější byl začátek, především Pete Davidson byl dokonalej. I Martha Stewart se předvedla. A hodně dobrý vtípky měl nakonec i sám Justin. Dlouho jsem se takhle nepobavil.

Nezdolná Kimmy Schmidt (2015) (seriál)

Nejmilejší komedie této sezóny. Ellie jako Kimmy je naprosto úžasná, tahle role jí sedí. Stejně tak i vedlejší postavy zapadají, ať už Tituss, Jane nebo Carol. Takhle trhlý seriál jsem dlouho neviděl a jsem s ním naprosto spokojený a mám opravdu radost, že bude i druhá řada.

Pinocchio (1940)

Klasická Disneyho pohádka, kterou jsem možná viděl jako malý, ale teprve teď jsem ji viděl pořádně. A musím říct, že jsem očekával mnohem více. Pořád je to hezký příběh pro děti, ale něco tomu chybí. Ale úvodní When You Wish Upon A Star je krásná, i proto, že se pak stala hymnou Disneyho :)

Paddington (2014)

Ani nevím co, ale něco tomu chybělo. Něco, aby mě film o něco více zaujal. Takhle to byl jen nadprůměr a to především díky skvělému obsazení. I Nicole Kidman ta záporná role slušela.

Prázdné místo (2015) (seriál)

Výborné drama na motivy J. K. Rowling. Snad všichni zúčastnění podali výborné výkony a byl jsem hodně překvapený, když jsem zjistil, že Abigail Lawrie (Krystal) nikde jinde ještě nehrála. Zvládla to skvěle. I sám příběh dokázal natolik zaujat, abych se těšil na další díly, druhý byl lepší než první a třetí lepší než druhý. Prostě dobře napsané a zahrané kvalitní drama.

Sils Maria (2014)

Drama s neuvěřitelnou Juliette Binoche, která je tu opravdu skvostná. A zdárně jí sekundují i Kristen Stewart a Chloe Moretz. A myslím, že právě výkon Juliette je to, co si z filmu budete pamatovat nejvíce. Děj mě až tak moc nezaujal, i když se tu najde několik velmi pěkných scén, ale musím říct, že jsem se nenudil. Ale bez té Juliette by to prostě nebylo ono.