• Krátkometrážní

Safe House (2015) (seriál)

Průměrný britský thriller, který nepřináší absolutně nic nového. Hlavním plusem tu byl Christopher, jinak zápletka byla zcela obyčejná a závěrečné "odhalení" mě tedy příliš nenatěšilo na další případnou řadu.

Agent Carter (2015) (seriál)

Peggy Carter je jedna z nejsympatičtějších postav celého MCU. A její seriál je na tom podobně. Příjemně strávený čas u první řady, skvělý James D'Arcy a plus za Dominica Coopera. Já jsem spokojený a těším se na druhou řadu.

Slídil (2014)

Jake Gyllenhaal je tu odporný jako nikdy. Výborný výkon. Jeho vzhled se sem přesně hodí, děj je výborný, někdy až nechutný, ale dokáže udržet pozornost a už dlouho jsem neměl takový nervy při nějaký scéně, jako tady, když natočil tu vraždu :D

Ovečka Shaun ve filmu (2015)

Milé, roztomilé, zábavné. Shauna miluju už od jeho seriálu a jeho celevečerák nezklamal.

Martha Marcy May Marlene (2011)

V podstatě souhlasím s názorem uživatele J*A*S*M. Není to špatný film, ale příliš utahaný, ne tak zajímavý, aby vás dokázal více upoutat. Naštěstí je tu Elizabeth Olsen, která filmu hodně pomáhá.

Welcome (2009)

Krásný a velmi důležitý film. Mám rád, když se natáčí filmy, které zpracovávají podobná témata, o kterých je třeba mluvit. A opět, herci byli výborní, o příběhu nemluvě. Další ze skvělých francouzských filmů.

Kluci z východu (2013)

Další z na Césara nominovaných filmů. Naprosto výborná, tíživá atmosféra a výborné výkony. Daniil zahrál bosse tak odporného, že jste ho museli fakt nenávidět. Kirill je velký objev a snad ho uvidíme i ve více filmech. Pro mě velký zážitek, napětí a velké nervy při sledování.

Rodinka Bélierových (2014)

Hodně příjemná francouzská komedie. Ani se nedivím, že v podstatě všichni hlavní představitelé byli nominování na Césara. Komedii s neslyšící rodinou jsem ještě neviděl, tak to bylo příjemné osvěžení, které se mi velmi zamlouvalo.

Zoolander (2001)

Nehorázně velká blbost, stejně jako většina Stillerových filmů, ale jakýmsi způsobem dokáže pobavit. Já ji teda viděl poprvé až teď a asi jsem ani o moc nepřicházel. Každopádně na dvojku se podívám.

Babadook (2014)

Dobrá atmosféra a velké plus za Essie Davis, která dokázala ztvárnit Amelii velmi důvěryhodně. Konečně zas nějaký horor, který je alespoň trochu originální.