• Krátkometrážní

Mortdecai: Grandiózní případ (2015)

Velké zklamání a velká nuda. Kdyby film neměl takové obsazení, nikdy bych se k němu nedostal. Snaha asi byla, ale většina vtipných situací nebyla tolik vtipná a chybělo tomu něco, aby se film přehoupnul přes průměr. Já to vidím tak na 40 % a to jen díky několika povedeným scénám a hercům.

Beyond the Lights (2014)

Povedený soundtrack a přesvědčiví Gugu a Nate dělají z jinak celkem obyčejného romantického dramatu nadprůměr. Nenáročný film, na který se dobře dívá.

Daredevil (2015) (seriál)

Zatím nejlepší marvelovský seriál Akce, napětí, herecké výkony, děj i hudba jsou naprosto parádní. Charlie Cox se do role nesmírně hodí, to samé se dá říct i o Vincentu D'Onofriovi a jeho Fiskovi. První řada je prostě naprostý nářez!

Empire (2015) (seriál)

Výborné hudební drama, s výborným obsazením a chytlavými písničkami. Skvělá Taraji, která si celý seriál krade pro sebe. Výborní jsou i představitelé jejich synů, Bryshere Y. Gray a Jussie Smollett. Jediným záporem pro mě je, že je seriál občas příliš "soap operový". Naštěstí to až tak nepřekáží a vyvažují to i guest stars, jako Jennifer Hudson nebo Rita Ora.

Je těžké ji svést (2015) (TV film)

Roald Dahl's Esio Trot je v podstatě taková hodně milá pohádka s velmi roztomilými Dustinem a Judi. Oběma to spolu náramně šlo a mně to příjemně uběhlo :)

Odpad (2014)

Krásný film. Po dlouhé době něco, co mě opravdu zaujalo. Výborný děj a příjemný pocit po skončení filmu :) a velké plus za Rooney Maru.

Ice Cream Girls (2013) (seriál)

Tajemné drama o odkrývání minulosti s výbornými hereckými výkony a zajímavým zakončením.

Murdered by My Boyfriend (2014) (TV film)

Televizní film o domácím násilí, který jasně ukazuje, jak to chodí v mnoha případech. I přes krátkou stopáž, dokázal film pojmout celý příběh Ashley a ukázat tak hrůzu, která se děje za zavřenými dveřmi.

Všude dobře, doma peklo (2015)

Velké zklamání, nezasmál jsem se snad ani jednou a celkově je to velmi zbytečný film. Dalo se z toho vytěžit mnohem víc. Ale Katherine ta role celkem šla.

Sedmý syn (2014)

Nepříliš originální fantasy, ze začátku jsem si i říkal, že to bude průser. Ale nakonec to nebylo tak hrozný, trochu průměrný, ale zabavilo. Bavili mě i všichni hlavní představitelé, i když Julianne byla někdy až moc přehnaná.