V kůži Johna Malkoviche (1999)

Tak tohle mě neoslovilo. Zmatený příběh, psychotické scény. Kdo by chtěl koukat skrz hlavu J. Malkoviche, jak souloží? Já teda ne!

Seznamte se, Joe Black (1998)

Tenhle filmek má zpočátku nádherně našlápnuto. Ta hmatatelná atmosféra a vynikající herecký výkon A. Hopkinse. jeho dialog se smrtí je nejlepší scénou. Pak však na sebe smrt vezme podobu "toporného" Brada Pitta, napětí jde do háje a následuje hodina a půl čisté nudy.

12 opic (1995)

Mile mě překvapil Brad Pitt. A vlastně i Terry Giliam.

Sejmi eso (2006)

Akční film který je sice místy trochu nepřehledný a zmatený, za což ovšem může střih. Jinak celkem vtipná jízda s místy výbornou a precizní prací kamery (vpád FBI do hotelu) a s překvapivou pointou. Psychopatičtí zabijáci forever! I když chvílemi fakt přehnaní.:-)

Gappa (1967)

Jěště jsem nehodnotil? To se divím. Tenhle filmek je pro mě kultovní. Hlavně proto, že jsem ho shlédl již v útlém věku. Teď, po letech bych dal tři hvězdičky, ale když zavzpomínám na jednu z mých prvních návštěv kina, nemůžu jinak.4*

Crash Zone (1999) (seriál)

Nenáročná oddechovka pro teenagery a Virgil rules!

Oliver Beene (2003) (seriál)

Docela vtipný seriál o klukovi, jeho problémech a souvislostech doby. Patrná jasná inspirace Báječnými léty (wonder years), ale naprosto odlehčené a koukatelné.

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Někdy brutálně vtipné, někdy brutálně trapné. Viděl jsem celý seriál.