• Rodinný

Bill Body - Verrückte Welt des Sports (1992) (seriál)

Konečně to tu je, pamatuju na vysílání české televize v 90. letech...určitě mám spoustu toho na starých vhskách. :-D

O kováři Básimovi (1996) (TV film)

"Já jsem Básim a moje obživa je u Alláha." Pointa sice nic moc, ale Martin Štěpánek si to herecky maximálně užívá...hlavně jeho hlasové herectví, tomu bych nikdy neuvěřil.

Kapsáři a falešný uhlíř (1988) (TV film)

Záležitost plná především brněnských herců, které znám nejvíce z dabingu (Davay) a nebo z Četnických humoresek...byť zde tak nalíčení, že je chvílema není možné poznat. :-D No a k ději...příběhy plné moudrosti, lidskosti a morálních ponaučení, která stále platí.

Veselé Velikonoce (1984)

Škoda, začátek je fakt parádní, ale závěr jsem očekával jiný....hodně by se mi líbilo, kdyby se z Julie skutečně vyklubala jeho dcera. (Ale vím, že obdobná záležitost už proběhla v Oskarovi) Nebo kdyby film skončil happyendem, kde Julie Stefanovi u toho premiéra zajistí aspoň tu zakázku.

Dobrodružství kriminalistiky - Portrét duše (1993) (epizoda)

Koukám, že stejná chyba je zde i na fdb a není se čemu divit...i v titulcích je uveden Jan Bonaventura jako velitel STB (Vašut ho oslovuje "plukovníku"), ale je to nesmysl, jedná se totiž o Jindřicha Bonaventuru a navíc se domnívám, že je (stejně jako u jiných svých rolí) předabován...zde slyším Miroslava Saica.

Skok (1985) (TV film)

Opilý a agresivní Poloczek v závěru celkem vyvádí. ;-)

Bakaláři - Korespondence (1981) (epizoda)

Žert, který dopadne jinak než byl plánován, byť zápletka mi byla jasná, když jsem spatřil skutečnou partnerskou dvojici Sklenčka - Popelíková. :-)

Bakaláři - Domek (1987) (epizoda)

Děti si udělají děti a rodiče, starejte se. :-) Milé, dobře zahrané. Brzobohatý hláškuje neuvěřitelně. :-D "Mě z tebe povolí nervy."

Oktopus - Srdcová sedma (2023) (epizoda)

Mě tohle celkem sedí. "Chtěl jsem hrstkovou polévku a ne prstovou". :-D Prst v boršci taky dobrý. :-D A pobavilo mě, že jsme okamžitě poznal exteriér hotelu ze Sváti Kuřátka, aniž bych v tu chvíli věděl, že se jedná o hotel Pupp. :-D A ještě je možné si povšimnout mrkající mrtvoly Jeřábka v kontejneru. :-D

Případ pro zvláštní skupinu - Přepadení (1989) (epizoda)

"No, má úcta, ještě, že jsme včera brali." :-D Tak to Vinklář zabil. :-D Jinak celkem průměrná detektivka se širokým hereckým obsazením. Tak nevím, poznal a identifikoval jsem tam všechny herce, poznal jsem i Bydžovskou po telefonu, dokonce se domnívám, že hlas v televizi, když zveřejňují podobizny pachatelů, patří Janu Vlasákovi, ale zaboha nevím, kde tam hraje Ilja Racek, v titulcích se jménem postavy "Čumák".