Legendy z Dogtownu (2005)

Když začal film, myslel jsem si, že to bude průměrnej film tak do televize, ale pak,když se děj rozběhl a uvědomil jsem si, že ten film neni jenom o skatech, ale hlavně o partě kluků, která i přes jejich rozdílnost ví, co je to přátelství.

RoboCop (1987)

Tak o tomhle filmu jsem si až donedávna myslel, že je to debilita tak akorát pro děti. A vono ne! Je to zatraceně expolozivní akční sci-fi s fakt parádní hutnou atmosférou.

Baba na zabití (2003)

Zápletka je slibná a leckteré gagy vydařené,navíc způsoby, jak si znepřátelené strany škodí, jsou fakt vynalézavý.Supr černohumorná záležitost

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Dlouho jsem se tomuhle kousku vyhýbal, ale po přečtení několika desítek recenzí mi hned bylo jasný, že tenhle film prostě musím vidět.A když jsem ho konečeně dneska viděl, úplně mě uhranul..Asi by si film zasloužil těch hvězdiček pět, ale já mu dám pouze čtyři, a to proto, že mi docela vadilo množství scén z prostředí královny Sparty, přišlo mi, že příběh příliš zpomalovaly a to filmu ubíralo na dynamičnosti. Bitevní scény byly naprosto úžasné, lepší než v Pánovi Prstenů, Troji nebo takovém Gladiátorovi. Zrychlování a zpomalování záběrů v soubojích bylo přímo zmrazující, ve většině záběrů jsem až doslova ztrácel dech. Když se na konci do bitvy vydává armáda Sparty a Řecka, tak to alespoň mi zpravilo chuť po smrti Leonida. Taky mě uchvátilo množství "kreatur", které se ve filmu vyskytly. Popravčí, který setnul hlavu neschopnému generálovi byl tak "zvláštní", že mi přišlo trestuhodné jeho nevyužití. Nebo hrbáč, který dostal svou roli,měl podle mého dostat větší prostor. Celá tzv. elita nesmrtelných mi přišla elita obětních beránků, těch několik málo sparťanů je v prvním střetnutí tak rozsekalo, jako by tam nebyli, ale musím uznat že předlohou je komix a ne přesné popisy Bitvy u Thermopyl... ale přesto **** a můj velký obdiv

Děkujeme, že kouříte (2005)

Fascinující,ale i zábavný pohled na praktiky tabákového průmyslu.Já se dobře bavil.

Holičství (2002) odpad!

Nadmíru trapná a žalostně nudná rádoby komedie, kde drtivá většina vtipů spočívá v tom, že Ice Cube a ostaní lamentují nad tím, jak běloši utiskují černochy a přitom stříhaj další černochy.Koukat hodinu a půl do zdi nemusí být vždycky ta horší varianta trávení volnýho času.