Nataniel73

Nataniel73

okres Bratislava

<< předchozí 1 2 3
    • 16.7.2019  23:46
    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

Skvelý pořad o varení s tak trochu showmanom Zdenkom Pohlreichom. Pridanú hodnotu vidím hlavne v tom aby sa ľudia už nenechali okrádať v nekvalitných reštauráciach a za slabé jedlo platili veľké peniaze. Bol som osobne v jeho Imperial Café v Prahe a bol som doslova unesený kvalitou jedla a veľmi príjemnou a ústretovou obsluhou. Program je vedený veľmi profesionálne aj s patričnou dávkou drsného humoru, ktorý k pánu Pohlreichovi neodmysliteľne patrí. Mám len jeden odkaz pre pána šéfa: Príďte konečne aj na Slovensko a dajte to tu do poriadku pretože gastronómia u nás je jedna veľká bieda. 72% len na to nesmiem pozerať keď som hladný :)

• 13.7.2019  21:34

Určite jedna z tých lepších komédií na americký spôsob. Elle Woodsová je na prvý pohľad dosť nesympatická a navyše aj uletená baba, ktorá si žije vo svojom rúžovom svete s chutným psíkom, ale keď ju lepšie spoznáte, zistíte, že má srdce zo zlata. Divák sa dokáže prostredníctvom úprimného prejavu hlavnej hrdinky ľahko vcítiť do jej kože a počas filmu jej dokonca aj fandiť. Jej hlavná súperka je v zásade tiež pekná baba, ale s povahou mrchy. Je zaujímavé sledovať ako sa počas deja a štúdia na právnickej fakulte zblížia a ako naša rúžová Barbie pochopí, že nie každý chlap za to stojí. A nie každý je v skutočnosti taký ako na prvý pohľad vyzerá. Poučná a sympatická romantická komédia, ktorú si rád pozriem aj opakovane. Lepšie 3* = 70%

• 11.7.2019  00:08
    The Dirt (2019)

Ako fanúšik Motley Crue mám z filmu dvojaké pocity. Tie prvotné boli skôr negatívne. Herci boli typologicky vybratí dosť mizerne (hlavne Vince Neil). Niki Sixx vyzerá skôr ako chudáčik a nie drsný chlap z ulice, ale zato Mick Mars sa celkom vydaril. Nielen vizážou, ale aj perfektnými hláškami, ktorými pravidelne okoreňoval inak celkom zábavnú jazdu. Filmu sa nedá uprieť úprimnosť s akou k nemu tvorcovia pristúpili aj autentickosť životov jednotlivých členov (hlavne Vince Neil v dvoch životných traumách - autonehoda spojená so smrťou kamaráta a smrť jeho vlastnej dcéry). Miestami je film aj dosť nechutný, čo sa síce dalo čakať, ale Ozzyho Osbourna som si teda vedel predstaviť aj ďaleko lepšie stvárneného. Film môže istým spôsobom zaujať aj človeka, ktorý sa o hard rock vôbec nezaujíma hlavne svojim antidrogovým a celkovo životným posolstvom. Nie nadarmo sa hovorí: Kto vysoko lieta, nízko padá. Čo sa týka celkového dojmu, prevládajú skôr kladné pocity spojené s nostalgiou a uvedomením si, že túto kapelu nikdy neuvidím hrať v tak skvelej forme ako ju mali možnosť zažiť fanúšikovia koncom osemdesiatych rokov. Sex, drogy, rock "n" roll = Motley Crue. 65%

• 9.7.2019  21:20
    Fantomas (1964)

Trilógia Fantomas je bezpochyby skvelá krimi komédia, ktorej velí najlepší komik 20. storočia Luis de Funés. Aj keď musím povedať, že prvý diel sa mi javí dejovo aj humorne slabší ako jeho dvaja následníci. Funés napriek tomu predvádza svoje majstrovstvo podporené skvelým dabingom Františka Filipovského. Novinár Fandor je taktiež presvedčivý a povinné naháňačky sú na danú dobu zvládnuté na jednotku. Bez nich si vieme filmy s Funesom len ťažko predstaviť. Na tú dobu výborný film aj keď o čosi menej vtipný než je zvykom. Fantomasov príbytok spojený zo záhrobnou hudbou tvorcom vyšiel, autentickosť tiež aj keď niektoré triky z dnešného pohľadu vyznejú úsmevne. Nejaké tie percentá pridávam za Fandorovu snúbenicu, ktorá tu okrem svojho šarmu odhaľuje aj svoje prsia (pozorný divák si všimne ;) Celkovo 75% "A co je s nima? Ty otisky prstú jsou vaše. Takže je to jasný. Já jsem Fantomas a nikdo jiný jen já."

• 6.7.2019  09:35
    Annabelle 3 (2019)

Annabelle 3 potvrdila vysokú kvalitu, ktorú priniesla už dvojka s tým, že namiesto pomalšieho rozbehu tu máme svižnú hororovú jazdu s patrične mrazivou atmosférou. Aj keď dejovo Annabelle 3 priamo na svojho predchodcu nenadväzuje, tvorcovia ju šikovne hodili do domu Warrenových. Zvedavá a tak trochu hlúpa Daniele prebudí bábiku priamo z vitríny a potom sa začnú diať veci. Znovu musím vyzdvihnúť fantastickú prácu s kamerou, tvorbu napätia, ktoré sa neustále stupňuje, až vám tuhne krv v žilách. Anabelle 3 mi viac pripomína film V zajatí démonov hlavne vďaka intenzite, s akou to do vás horor pumpuje. Nie je tu príliš priestoru pre výdych a tak ma napadá ako by asi Anabelle vyzerala v 4D prevedení. Dievčatá to výborne zahrali a oceňujem aj svojrázny humor, ktorým tvorcovia tento horor okorenili. Chlapec s gitarou a jeho parťák s pizzou skrátka nemali chybu. Jediné, čo filmu vytýkam je ten romanticko naivný koniec. Po tých hrôzach, čo dievčatá prežili by najskôr skončili na psychiatrii a nie si robili dodatočnú oslavu narodenín v dome hrôzy. Za mňa 80% a nebyť toho smiešneho konca tak asi dám viac.

• 3.7.2019  23:34

Veľmi dobrá komédia, ktorá sa síce pomalšie rozbieha, ale nakoniec má tie správne grády. Na štyri hviezdy to ale predsa len nestačí. Griswoldovci sú správne strelení a mimoriadne nesympatickí. Znova som po zhliadnutí tohto snímku zatúžil vidieť Ameriku a pokojne by som prijal trasu z Chicaga do Kalifornie. Všimol som si, že sexi dievča, ktoré balilo Griswolda skočilo do bazéna úplne nahé, ale záber na bazén jasne ukazuje, že odrazu má na sebe modré plavky. Táto scénka patrí medzi tie najvydarenejšie. A niektoré hlášky sa fakt podarili. "Deti dúfam, že ste sa niečo priučili o živote a smrti. Áno mami. Neumierať keď nikto nie je doma." Inak tú starú babizňu a aj toho psa by som zrejme tiež zabil. Niekedy sa vám skrátka niečo, čo si želáte, nechtiac podarí splniť. 70%

• 2.7.2019  00:27

Čo povedať k najlepšej, najzábavnejšej a najbláznivejšej bláznivej strele? Snáď len toľko, že paródia na udeľovanie Oskarov s množstvom trefných hlášok a famóznej tanečnej scénke s dokonale debilným poručíkom Drebinom ani nemohla dopadnúť lepšie. A paródia na Vykúpenie z väznice Shawshenk taktiež nemala chybu. Leslie Nielsen je vo svojich grimasách a akčných či milostných scénkach rovnako presvedčivý ako Mr. Bean či inšpektor Clusoe. Jedno majú títo páni spoločné. Dar baviť masy divákov. "Si Rocovo dievča a to pre mňa znamená kochaj sa ale nechytaj. Veď môžem mať dvoch milencov. Sexi, ale ja to mám rád ako v basketbale. Jeden na jedného a čo najmenej driblovania." 80%

• 25.6.2019  00:08

Je to taká pohodová komédia s hereckým majstrom pánom Funesom, ktorý má aj ďaleko lepšie snímky, ale určite aj radu slabších. Jeden z tých filmov, o ktorom sa dá povedať že ani nenadchne ani neurazí. Chvíľu to trvalo, než sa osadenstvo dostalo z luxusného baráku a potom začala tá pravá Funesovská jazda. Sám Funés si počína ako obvykle skvele (najlepšia scénka sa odohrá v manéži, kde ho syn obleje vodou a nasleduje úprimný dialóg otca so synom...hneď po nej sa Funes dostane do rúk majiteľom hostinca kde práve večerajú a jeho fantastické grimasy naplno prezrádzajú, čo za svinstvo to konzumuje....až sa na to nedá pozerať :) Jeho syn je ale fakt desný a celé to zachraňuje príjemná sekretárka Marietta (keby sa každá žena správala rovnako, bol by raj na zemi ;) Príjemnú komédiu hodnotím na lepšie 3* čiže 65%.

• 22.6.2019  22:49
    Predátor 2 (1990)

Film by sa dal rozdeliť na tri časti. Tá prvá je prestrelka dvoch drogových gangov v urputnej horúčave Los Angeles (akcia jej nechýba, ale zároveň ničím nenadchne), v tej druhej černošský policajt zisťuje, kto je to vlastne ten neviditeľný predátor (za najlepšie momenty považujem rozhovor s černoškým vodcom jamajskej mafie uprostred špinavej zaprdenej ulice a útok predátora v metre) a tretia časť je záverečný súboj s predátorom, ktorého je konečne poriadne vidieť. Tretia časť je rozhodne najlepšia a je len škoda, že prvá polovica filmu je taká nedotiahnutá. Mám na mysli hlavne atmosféru a akčné scénky, v ktorých nie je nič poriadne vidieť a divák je tak ochudobnený nielen o patričné napätie, ale aj o krvavé scénky a štýl boja a zabíjania predátora. Tu sa mohli tvorcovia určite viac vyhrať a ukázať divákovi ako vesmírna príšera vraždí. Černoch policajt si svoju rolu zastal dobre a pozitívom je aj fakt, že film pôsobí na diváka autenticky. Ja som spokojný aj keď na jednotku to nemá. 75%.

• 17.6.2019  22:01

Naprosto famózny diel a jeden z najlepších. Dokonalá ukážka Homerovej blbosti, ktorá sa stretáva s pedantnosťou nového kolegu, ktorý sa pretĺka životom. Je to zároveň aj poučenie do života. Blbcom sa skrátka darí, minimálne v Amerike. Homer nechápe prečo ho nový kolega neznáša, ale nakoniec ho sám doženie k šialenstvu. "Co mám dělat Vočko? Pozvi ho na večeři. Udělej si z nepřítele kamaráda. A pak, když to nebude čekat bic. Pichneš ho vidličkou do oka." "Marge, přepni na jinej kanál." Tento diel rozhodne treba vidieť.

• 7.6.2019  00:30
    Kutyil s.r.o. (TV seriál) (2008)

Ako treba na rovinu povedať, že je to strašná hovadina, ale pokiaľ to divák berie s patričným nadhľadom tak občas sa na to dá pozerať. Viac menej trápne scénky sú občas prerušené aj tými vtipnými takže u mňa si to dve hviezdy zaslúži. Ale americký Kutil Tim bol rozhodne lepší. 35%

• 8.5.2019  18:11

Tak biedna réžia a hlavne scenár sa hneď tak nevidí. Tento film je taká kuriozita, ktorú chápavý divák poľutuje a ten kritický vysmeje. Natočiť film o Ibrahimovi Maigovi, ktorý kade chodí, tade šušle a ten ksicht no posúďte sami chcelo veľkú odvahu i riadny kus naivity. Len ma tak napadá, mala toto Eva Vejmělková skutočne zapotreby? Tú jednu hviezdu v podstate dávam len za počúvateľné piesne od Elánu, ktoré sú však do filmu napasované dosť násilne a niekedy nevhodne.

• 14.4.2019  20:44

Piate pokračovanie Harryho Pottera je veľmi vyzreté a skúsený režisér vtiskol filmu charizmu a množstvo zapamätateľných momentov. Vzhľadom k tomu aký je film temný, miestami až skľučujúci a depresívny, nájde sa tu mnoho vtipných momentov. Daniel Radcliffe už začína pôsobiť aj herecky ako hlavná postava, Ema Watson je tradične bezchybná a nová učiteľka je presvedčivá vo všetkých svojich falošných rolách (myslím, že v jej postave sa našlo aj mnoho súčasných učiteľov). Niektoré hlody v tomto snímku sú priam kultové: "Rozplakala sa? Tak zle sa bozkávaš? Oblizovanie by ju malo rozveseliť. " Zároveň sa jedná o posledný "klasický" Harry Potter. Ostatné 3 filmy sa kvalitou na Phoenixov rád nechytajú ani zdaľeka. Potešili hlavne skvele natočené scénky s obrom, súboj Dumbledoora s Voldemortom - konečne!, Harryho trest v Umbridgeovej pracovni, vyhadzov učiteľky obrany proti čiernej mágii a samotný atmosférou nabitý úvod filmu. Opomenúť nesmiem ani nádhernú hudbu, ktorá do snímku perfektne zapadla. Za mňa 85% a jeden z TOP 100 filmov.

• 7.4.2019  10:36

Celkom podarená komédia o jednej mimoriadne nesympatickej rodine. Film je viac menej po celý čas vtipný a absurdných scénok je neúrekom. Páčili sa mi najmä scénky v Paríži s miestnym čašníkom, zámena izieb v Londýne a hromadná bitka v Nemecku spolu s návštevou cudzích ľudí. Poznám však aj omnoho lepšie a inteligentnejšie natočené rodinné komédie (napr. Sám doma, Simpsonovci, Bohovia sa museli zblázniť). Humor v týchto filmoch mi je proste bližší. Za mňa 55%

• 31.3.2019  23:24
    Křupan (2000)

Velmi pekne a inteligentne spracovaná teenage komédia. Žiadne zbytočné nechutnosti, či trápne reči. Romantická zápletka je podaná vkusne, realisticky a na pomery žánru aj uveriteľne. Herecké duo sa vžilo do svojich rolí celkom slušne a na pozadí nekomplikovaného príbehu predviedlo zaujatosť pre vec. Pokiaľ má zmysel točiť romantické komédie tak toto je jeden zo spôsobov ako by sa malo k nim pristupovať. Potešila aj hudobná zložka filmu, v ktorej tvorcovia vytiahli niekoľko klenotov hudobnej histórie. Tento film si v pohode pozriem kedykoľvek mám náladu na trocha tej americkej romantiky. 75%

• 26.3.2019  08:58

Pokračovanie skvelého thrilleru 96 hodín sa myslím veľmi podarilo. Presne takto si predstavujem druhú časť jedného z najlepších akčných filmov vôbec. Plynule sa nadviazalo tam, kde jednotka skončila, albánska mafia znovu dokázala, že sa nezastaví pred ničím a tentokrát bola do akcie vtiahnutá celá rodina. Akurát ulice Paríža boli vymenené za ulice Istanbulu, ktorý sám o sebe pôsobí impozantne. Akurát tá naháňačka v úzkych uličkách by zrejme v realite dopadla úplne inak a taktiež určenie polohy na základe výbuchov ručných granátov mi prišlo trochu sci-fi. Kim tu dostala omnoho väčší priestor a jej matka zas dostala co proto. Liam Neeson opäť skvelý, film prakticky nemá hluché miesta a napínavá atmosféra sa dala krájať. Páči sa mi ako dá v závere Bryan šancu Marcovmu otcovi, no ten sa ukáže ako pravý otec mafiánskeho syna. Samozrejme, kvalít jednotky tento film nedosahuje, no v rámci akčného žánru sa jedná o vysoký nadpriemer.

• 21.3.2019  17:26

Johny English sa vracia je asi najslabšie pokračovanie úspešného filmu, aké poznám. Zo zvedavosti som si to musel pozrieť, pretože Johnyho Englisha s jednotky proste žeriem a nedávno natočená "trojka" ma v kine skvele pobavila na veľmi dlhý čas. Je len šťastie, že som túto trápnosť a celkovo úbohý film nevidel skôr, lebo v tom prípade by ma na pokračovanie do kina nikto nedostal. Tak či tak tento film veľmi výrazne zaostáva jak za svojim predchodcom, tak aj za svojim nasledovníkom. Vtipných miest minimum, za to tých trápnych požehnane. Môj obľúbený komik Rowan Atkinson výrazne zaostal za očakávaním a z tunajších reakcií vidím, že viacerých fanúšikov sklamal. Sem tam sa mu niečo podarilo, ale kde sa vytratil ten geniálny komik neviem. Strašne preplácaná paródia, ktorá si napriek výhradám dve hviezdy zaslúži. Už len za to, že som to bez väčších problémov dopozeral až do konca. 40%

• 10.3.2019  01:13
    Bounty (1984)

Vynikajúco spracovaný príbeh o lodi Bounty s charizmatickým Anthony Hopkinsom a sympatickým Melom Gibsonom (aj keď hereckým výkonom ho Hopkins prevalcoval). Pravdivé príbehy by mali byť spracované čo najviac realisticky a to sa tomuto snímku podarilo. Ostrov nádherný, domorodkyne ešte krajšie a do toho podmanivá hudba od Vangelisa. Charaktery postáv tu boli vykreslené veľmi verne a divák má miestami problém určiť, ktorá z nich je kladná a ktorá záporná. A tak je to väčšinou aj v živote. Kapitán to kapánek prehnal s tou pedantnosťou, ale Fletcher sa tiež nezachoval zrovna ako férový chlap. Je to skrátka silný príbeh s výrazným dejom a pôsobivou atmosférou. 85%

• 9.3.2019  18:41

Pád do tmy 1 považujem za absolútny top horor a dvojka sa dala natočiť rozhodne lepšie, temnejšie a hlavne vierohodnejšie. Ono to striekanie umelej krvi pôsobí veľakrát až vtipne, hlavná hrdinka s jednotky sa bez problémov spúšťa dole prežiť znova hororové dobrodružstvo, na ktoré tentokrát už doplatí životom a černoška uviaznutá v jaskyni sa dokonale adaptovala na život po tme, takže tentokrát pripomína jednu z tých príšer. Nápad to iste nebol zlý, ale podobne ako v jednotke je prvá časť filmu určite lepšia. To napätie z niečoho strašného čo nevidíte je určite uveriteľnejšie, než striekajúce potoky umelej krvi. Konflikt dvoch hrdiniek je tiež kostrbatý a príšery sú niekedy až komické. Celkové zhrnutie: mohlo to dopadnúť horšie, ale aj lepšie. Za hnusne mrazivú atmosféru dávam 70% ale vzhľadom ku kvalite jednotky musím dať len 3*

• 9.3.2019  18:23

Krásna animovaná rozprávka. Veľmi bezprostredná, milá a aj celkom vtipná. Vynikajúci slovenský dabing tiež pomohol celkovému dojmu jednej z najlepších animovaných rozprávok od Walta Disneyho. Podobne ako v prípade Popolušky sa jedná o pekný príbeh, spracovanie a pridanou hodnotou je skvele naaranžovaná kráľovná čoby stará striga s hrozným kukučom. "Si smädná? Tak sa napi." "Je to ženská. A všetky ženy sú bosorky!" Najvtipnejší z trpaslíkov Dudroš mal ako vždy svätú pravdu :D

• 7.2.2019  23:07

Jeden z posledných fakt skvelých dielov Simpsonovskej série. Homer perlí kade chodí a Rolling Stones sa skrátka podarili. "Nemúžu uvěřit, že kvuli tomuhle zrušili opičí pohotovost. Kolik budu mít sóliček, čtyři? No dobrá čtyři. Homre ty musíš jenom poklepat po mikrofoně a říct raz dva. Nemúžete to udělat vy? Musí mít ten satan takovou spotřebu? Já jsem jeho groupie . Říkam to správne, groupie? Příští týden pořádame koncert na počest obětí dnešního koncertu. Tys vědel, že to skončí masakrem tati? Áno, tento diel je masaker a moje rockové srdce sa neustále smialo.

• 3.2.2019  15:29

Skvelá fantasy, ktorá v ničom nezaostáva za predošlým väzňom z Azkabanu a spolu s ním patrí do TOP 50 filmov. Druhý najtemnejší diel (po Tajomnej komnate) a zároveň najvtipnejší. Je to taká všehochuť, ale s jasne stanovenými pravidlami a dejovým rámcom. Od Daniela Radcliffa sa samozrejme herecké zázraky čakať nedajú, ale napríklad taký Lord Voldemort bol temný a presvedčivý až hrôza. Skvelý Jason Isaacs tu veľa priestoru nedostal, ale svoje kvality obhájil. Scénu na cintoríne považujem za rozhodne jednu z najlepších v celej sérii. Taktiež pôsobivý bol aj súboj Harryho s Uhorským chvostorožcom a možno mohol režisér aspoň námatkovo ukázať aj ostatné súboje čarodejníkov s na pohľad veľmi pôsobivými drakmi. Umrnčaná Myrta tomu dodala svoj špecifický humor a Vianočná tancovačka nezbytnú špetku irónie a sarkazmu, ktorý vo filme vždy uvítam. Prekvapila Hermiona ako sa dokázala odviazať a vyhubovať Ronovi a na záver musím znova vyzdvihnúť nádherné scenérie vo viacerých sekvenciách filmu. Posledný diel, ktorý si udržal po celý čas veľmi vysokú kvalitu, ktorá s tými nasledujúcimi začala pozvoľna klesať. 85%

• 23.1.2019  22:52

Tretie pokračovanie ságy Harry Potter je zároveň druhé najvydarenejšie a pre mňa má osobité čaro. Okrem skvelých vizuálnych efektov a nádherných scenérií sa môže divák kochať predovšetkým podmanivou hudbou Johna Williamsa s výrazným stredovekým nádychom. Vo viacerých pasážach mi pripomínala moju obľúbenú kapelu Rhapsody. Znova tu máme niekoľko komických momentov (nafúknutie zlej tety, vydávanie zvukov zvierat, či jazda magickým autobusom). Je až podivuhodné, že pri tak nesympatickom a skoprnelom hlavnom hrdinovi sú filmy o Harrym Potterovi tak dobré. Svoj podiel na tom má určite aj pekná Ema Watson, či výborne napísaný scenár. A väčšina postáv (dokonca aj záporných) sú nanajvýš sympatické. Páči sa mi temný úvod aj záver filmu a inteligentné poňatie celého fantasy sveta. Za mňa veľká spokojnosť a 85%.

• 20.1.2019  23:02

Skvelá paródia na biblické príbehy a Homer perlí jak sa patrí. "Prosím tě nejez to, Búh bude zuřit! Na nahatou holku si dost upejpavá. Múj jednorožec! Co ti to udělali? Ale no tak. Jistě odešel do lepšího světa."

• 20.1.2019  02:50

Jeden z TOP 10 dielov skvelej simpsonvskej rodinky. Homer tu perlí jedna radosť. "Jaké měkoučké pončo. Homre, měl bys to pončo nejdřív vyprat, ten pes má kožní a močové potíže. Se zbraní na člověka? Múžete zničit naše těla, ale nikdy neutišíte zpěv našich srdcí. Nedáme, my se utlačovat nedáme....chlapi pomozte mi!"

• 15.1.2019  07:42

V prvom rade musím povedať, že táto komédia je strašne preplácaná. Áno Funes má aj bláznivé komédie, ale tu mi to prišlo fakt, že príliš. O tomto filme platí staré známe: Menej je niekedy viac. Áno Funes je stále perfektný vo svojich scénkach, ale tie fungujú len samé o sebe a nie ako súčasť celku, ktorým má byť dobrý film. Je to taká paródia na španielsku spoločnosť, ale dosť prehnaná. Občas som sa v tom strácal, tak možno to chce len viac pozretí. Každopádne Funes má ďaleko lepšie snímky, v ktorých ani nie je natoľko dominantný ako tu. Najlepšie scénky sú s papagájom a zo psom a to tiež o niečom svedčí. Je to s odretými ušami za 3*. 55%

• 12.1.2019  00:32

Jeden z najlepších dielov seriálu Columbo. Dobrosrdečný poručík versus chladnokrvný vrah strýko Leon a jeho mrcha milenka, ktorá z toho celého takmer vyviazla. Výborné herecké výkony (hlavne keď sa strýko Leon pred poručíkom rozplakal) a niekoľko skvelých scénok (Freddyho pohreb, dražba, odhalenie páchateľa). 80%

• 12.1.2019  00:03
    Sloní muž (1980)

Zo začiatku mi prišlo z tohto filmu tak nejak zle...Časom sa dojem trochu vylepšil. Je to síce bizarný, desivý, ale predsa len dojemný film. Zároveň je dosť depresívny a aj keď je myšlienka filmu hlboká, nie je to niečo čo by mal divák vidieť viackrát. Za mňa stačilo raz aj keď uznávam, že niečo ten film do seba má. 50%

• 8.1.2019  07:52

Komédia to je iste podarená, ale niekedy trochu preplácaná (napr. pri bejzballovom zápase). Za najvtipnejšie scénky považujem cikanie na záchode so zapnutým mikrofónom, spievanie americkej hymny a záchrana kráľovnej Alžbety na stole plnom jedla. Celkom by ma zaujímalo, či tento film britská panovníčka videla a aká bola jej reakcia. Leslie Nielsen sa neštíti ničoho a úprimne, kto by občas nechcel zažiť niečo podobné? 65%

• 8.1.2019  00:18

Ako nie je to úplne špatná paródia, ale myslím, že to tvorcovia s tými bláznivými scénkami trochu prestrelili. Menej je niekedy viac a o tejto komédii to platí dvojnásobne. Leslie Nielsen má aj ďaleko podarenejšie paródie (napr. Utopenec na úteku alebo Pripútajte sa prosím). Tu sa podarilo niekoľko dobrých scénok (šplhanie sa na budovu za Dobermanov obojok, žena v chladničke, či spievanie a hranie flamenga). Na jedno pozretie ok, ale viackrát to vidieť nemusím. Za mňa 50%

<< předchozí 1 2 3