Croodsovi: Nový věk (2020)

Preplacana sialenost, ktora sice slape, no ten stylisticky posun az niekam k hranym asterixom mi prisiel too much. 6/10

Croodsovi (2013)

Velmi prijemne, krasne vyzerajuce s obcasnym skvostnym gagom. V poslednom akte to trochu strati caro, ale inak velka spokojnost 8/10

Black Widow (2021)

Neprijemne priemerny a zbytocny blockbuster s vybornou prvou tristvrte hodinou. Aspon Scarlett a Florence su super. Harbourovi by som dal dozivotny zakaz pred kamerou. Jedna z piatich najslabsich marveloviek. Asi starnem. 5/10

Ubal a zmiz (2021)

Pokus o cesku ritchiovku dopadol velmi prijemne. Je to bohuzial prilis lacne a dlhe, no aj tak uplne v pohode zabava. Takto som kedysi dufal, ze by mohol dopadnut Ro(c)k podvrataku. 6/10

Monster Hunter (2020)

Mila chujovina hrajuca pre svoje publikum. A nikoho ineho, pretoze hrozi vsetko od rozbitej hlavy od facepalmov az po spustenie autodestrukcneho mechanizmu mozgu. Ale obcas som sa celkom ok bavil 5/10

Země nomádů (2020)

Velmi dobry, maly a zaujimavy filmik. Podobne veci vsak maju vyhravat Cannes a nie Oscarov. 8/10

Cruella (2021)

Skvela praca a jedna z najlepsich hranych disneyoviek. Trochu sa tu bije infantila s cynizmom, ale skveli herci a paradny vizual to potiahnu aj v problematickejsich pasazach. Inak je to velmi sikovne vymyslene. A nemyslel som, ze mi niekedy budepadat sanka z kostymov😁 8/10

Ženy v běhu (2019)

Vkusna ceska komercia, ktora najma v druhej polovici staca body za svoju neuprimnost 6/10

Osm mužů z kola ven (1988)

Je strasne smutne ako z podobne strhujuceho nametu s mnozstvom dramatickeho a myslienkoveho potenčialu moze vzniknut takto nudna zalezitost. Chce to remake 6/10