Mstitel beze jména (1998)

Nemám skor nic proti Chanovi a jeho starší kousky jako třeba Police Story si mi dost líbí, ale co je proboha tohle.A tu vyčórovanou scénu z Rockyho snad ani Chan nemyslel vážně.Hrůza.

Mortal Kombat 2: Vyhlazení (1997) odpad!

Netvrdím, že jednička byla nijak zvlášť super, ale byla celkem dobře natočená a slušně obsazená, ale většina herců z dvojky na mě působí dojmem, že se dosud přiživovala na angážmá v kočovném divadle a režisér lezl ráno na plac asi rovnou z hospody...Protože jinak si nedokážu odůvodnit to , proč jsem se po celý film tak zoufale nudil...A to to navíc bylo inzerováno jako "akční":

Upíři (1998)

Ze začátku super, ale postupem času je to děsná nuda.

Patriot (1998) odpad!

Tak tohle je naprosto hrozný.A Seagal je v roli doktora naprosto příšerný - horší už to ani být nemůže. Tohle je prostě špatnej vtip, navíc režírovanej uznávaným kameramanem ... Nechápu ?

Záskok (1994)

Škoda že Coenovi a Raimi trošku víc nezatlačili na scénář, protože z toho jinak mohla bejt mnohem lepší podívaná, nicméně ta scéna, kdy se kruh valí po ulici za hudebního doprovodu Cartera Burwella je prostě geniální a Tim Robbins opět hodně super.

Americký ninja (1985)

Klasika akčního filmu. Nutno vidět v originálním znění, ne s tím typickým amaterským overdubem a 6-tou kopií nahrávky z RTL.

Sejměte Cartera (2000)

Vynikajíc hudba Tylera Batese, režie Stephena T. Kaye a nekompromisní béčkový scénář Davida McKenny (American History X) a ultra drsný Stallone z tohodle dílka udělali velmi zábavnou a perfektně natočenou jízdu.

Šílená / Krásný (2001)

Ve skutečnosti nedávám 5* hvězd, ale 4 a 1/2*-aby bylo jasno...Tenhel film musím rozhodně doporučit komukoliv, kdo nevěří, že se ještě dá natočit slušný teenagerský film...Za ten režisérskej sestřih budu platit zlatem!