Hook (1991)

Pro Spielberga docela netradiční film, ale docela zábavný a perfektně natočený.

Souboj Titánů (1981)

Nevím proč tenhle film někdo považuje za klasický.To je snad vtip?Naštěstí se dnes filmy z tohoto období už netočí.Dvakrát sláva.

Mars útočí! (1996)

Dost zábavný snímek, skvěle těžící ze starých béčkových filmů.Burton to opět zvládl naprosto bezchybně.

Nelítostný souboj (1995)

Naprosto bezchybný snímek (ač skoro tříhodinový) s perfektní režií Michaela Manna, kamerou Dante Spinottiho a hudbou Elliota Goldenthala.Skvělé výkony tu podává snad úplně každý, od DeNira, Pacina, přes Treja až po Fichtnera. Samotný závěr filmu je sice výborně natočený, což ale nemění nic na tom, že mi dost vadí to, jak to skončí (leč to prostě jinak ani skončit nemohlo) a taky třebas i to, že příběh některých postav zůstává nedořčený.

Leon (1994)

Výborný Bessonův snímek.Jean Reno a Natalia Portman zde podávají naprosto oslňující herecké výkony a samotné finále filmu je naprostoúžasné.

Mstitel beze jména (1998)

Nemám skor nic proti Chanovi a jeho starší kousky jako třeba Police Story si mi dost líbí, ale co je proboha tohle.A tu vyčórovanou scénu z Rockyho snad ani Chan nemyslel vážně.Hrůza.

Mortal Kombat 2: Vyhlazení (1997) odpad!

Netvrdím, že jednička byla nijak zvlášť super, ale byla celkem dobře natočená a slušně obsazená, ale většina herců z dvojky na mě působí dojmem, že se dosud přiživovala na angážmá v kočovném divadle a režisér lezl ráno na plac asi rovnou z hospody...Protože jinak si nedokážu odůvodnit to , proč jsem se po celý film tak zoufale nudil...A to to navíc bylo inzerováno jako "akční":

Upíři (1998)

Ze začátku super, ale postupem času je to děsná nuda.

Patriot (1998) odpad!

Tak tohle je naprosto hrozný.A Seagal je v roli doktora naprosto příšerný - horší už to ani být nemůže. Tohle je prostě špatnej vtip, navíc režírovanej uznávaným kameramanem ... Nechápu ?