Případ pro rybáře (2013) (TV film)

Preiss byl za super klaďase.Role mu sedla jak prdel na hrnec.Chválím jeho odhodlání jízdy na mašině(pokud se nejednalo o dabléra).S Matáskem si hooodně užívali pohodu na rybách.Někdo tady píše o pomalém toku událostí v příběhu,musím oponovat že sem se ani na chvilku nenudil.Mile mě překvapil velký výčet hereckých osobností.Takže nedělní večer s detektivkou jak se patří!:-))

Není kam utéct (2011)

Mrazivá atmoška od začátku až do konce.Mazec.Páni sem šel do tohohle kousku jen tak od pasu,nevěda voco go:-))Jak velké a milé překvápko bylo když sem spatřil K.Rodena!!!!

Odpočítávání (2010)

Tenhle poklad měl být minimálně o 30min.delší.Ale i tak atmosféra byla jako tvaroh.Samuel L. Jackson byl parchant jako prase ale na druhou stranu oddělat jednoho zmrda aby tam někde venku neumřelo minimálně milion malých dětí-pche podejte mi nůž.Zmrd veděl do čeho de,žádné smilování.Holt nemáš nato žaludek kočičko,tak počkej venku.Tečka:-)))

Zlatá svatba (1972)

Moc pavedená komedie.A to hlavně díky hereckému obsazení.Šejbalová byla herdeg baba a tak se nedivím dědovi že se před svatbou zdejchl:-)))Nádherný byl Kostelka se svojí opičkou:-))Chudák až den poté zjistil že je po svatbě:-))Starý mládenec Krampol byl taky k sežrání,takové vesnické telátko:-))

V peřině (2011)

Moje 3letá dcera si tuhle hudební pohádku natolik zamilovala že ji kolikrát zkoukne 2krát denně atak mi nezbývá nic jiného než ji sledovat sní.Musím uznat že sem nenašel jedinou písničku která by se mi nelíbila.Atmosféra je naprosto úžasná a herci sou úžasní.Musím vyzvednout výkony L.Bílé,K.Rodena,J.Mádla,D.Rolinc,EBalzerové a překvapivě N.Moravcové které to neskutečně seklo.parádní oddechovka:-))

Tchyně a uzený (2011) (TV film)

Trnavský zahrál mamánka jak víno,bože takový chlapi sou uplně ubohý.No a mít takovou tchýni je snem každé ženušky:-))Hodně dobrá byla postelová scéna kdy Trnavský podvádí svoji choť se služkou Čvančarovou.trnavský se jen ohlíd kdo že je nachytal a pěkně číslo dokončil.Idiot pak vzal kytku a šel žádat o odpuštění,,chudák,asi moc rozumu nepobral.:-)No a Čvančarce to opět hodně seklo:-)))

Skyfall (2012)

Můžu být jenom rád že sem na tenhle kousek zavítal do kina.Na dvd by to nemělo takové grády.Když sem uviděl kdo bude novým Bondem byl sem zklamán ale teď řadím Craiga mezi top představitele Bonda.Ten borec se usměje jen pokud mu šlápnete na kuří oko.Ten chlap má kurva hodně vysoké charisma,v téhle Bondovce mu sakra sekne jeho neoholená tvář.Nejnovější Bondovku řadím hooodně vysoko.Byly tady 2 momenty které mě totálně dostali:1) Scéna kdy se Bond seznámí s Bond-girl v kasinu a nenechá se od ní dostat na lopatky.Totálně ji prokoukne a ukáže jí že on je pan špion. a 2) Scéna kdy Bond vyráží s M ze své tajné garáže se starým Astonem a hraje klasická Bondovská muzika,to sem měl popravdě husinu jako blázen.Že se opět jedná někdy o pohádku je jenom dobře,to k Bondovkám patří. Mrzí mě pořád že ve filmu chybí obligátní ,,protřepat nemíchat,, ale asi stím nic nejde udělat:-((.Takže se už těším na další pokračování jako malej Jarda:-)))

Horolezci (1973) (TV film)

Jeden z nejlepších filmů(dokumentů) o horolezectví co sem kdy viděl.Vynikající hudba Svobody a výtečné herecké obsazení.Jako obvykle byl vynikající Brzobohatý.Jeho pedantství já můžu,ten když zvýšil hlas tak autorita a respekt byli na místě.Bylo úsměvné ho vidět v leninově placatici.nechce se mi věřit co se dalo ve své době nosit na hlavě.Hlavním pozitivem je atmosféra celého filmu,to dávám za vinu právě hudbě.Která byla místy doslova mrazivá.Moc hezkej počin!!!

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Bylo příjemné koukat jak se hlavní hrdinové po letech opět sešli.Tentokrát ovšem jako starší a hlavně se závazky.Srandy bylo dost ale né jako v prvních dílech.Ovšem nemůžeme si stěžovat,nic netrvá věčně a vývoj je přece přirozený.Pochválit musím Jimova otce který to rozbalil se Stiflerovou matkou a hlavně sem rád že Stif mohl Finčovi oplatit jeho matkovraždu:-))Příjemně sem byl překvapen že nezapoměli na Šerminátora a Naďu.Někdy sem byl i dojat časovým vývojem herců.Tak doufám že aspon jeden díl nám ještě tvůrci nabídnou.Pokud jo tak by to měl být určitě poslední,tedy určitě v tomhle obsazení:-)