My (2019)

Kurde jo! Nenáročnej originální horůrek se slušnou porcí humoru, dobrýma hercema a velkým finálem, po kterým si můžete říct kurde jo! Určitě ne tak kvalitní jak uteč!, pár vláčnějších míst tam přece jen bylo, přesto velice solidní zábava.

Dokonalost (2018)

Pěkně zamotaná věcička. Jsem cílovkou, v podstatě ani nevim co mi u toho vadilo. Chybělo tomu větší charisma. Záporáci s pořádnejma koulema a víc krve. Konec byl příjemně divnej. No dávám tři - čtyři hvězdky.

Climax (2018)

Původně jsem byl fakt naštvanej, protože příběh byl pouze mezi řádky a nebyl to horor. Ohodnotil jsem dvěma hvězdkama. Druhej den jsem přemýšlel a přemýšlel, pouštěl videa z climaxu a přehodnotil jsem na tři hvězdky. No a po nějakých dvou měsících jsem si to pustil znova a dostal jsem až na čtvrtou hvězdu. Velice podmanivá podívaná. Nebude to pro každého, ale kultík z toho bude.

Černobyl - 1:23:45 (2019) (epizoda)

Neskutečně intenzivní zážitek. V podstatě v prvních minutách jsem byl vtažen a jen hltal. Kolikrát se mi až zatajil dech z toho co se tam dělo. První díl doslova dechberoucí.

První očista (2018)

Todle bylo hodně blbý, nedořešený a docela otravný. Určitě nejslabší očista.

Motýlek (2017)

Tedle remake neurazí. Je šikovně obsazený, svižně odsejpá. Nicméně na velkolepost nedosáhne ani se nepřiblíží. Oproti původnímu filmu to bylo hodně slabý. I tak si 3 nebo 4 hvězdy bez problémů zaslouží. Jde o to, že originál je v tomto případě nedostižitelnej.

Jurský svět (2015)

Hvězdičku přidávám po druhém shlédnutí. Napoprvé to bylo zklamání. Je to stále stejná písnička.

Predátor z hlubin (2004) (TV film)

Nechal jsem se zlákat na monster horor v telce a byla to chyba. V celku solidní gore nestačil přebít tu nudu. Postav hodně, což je většinou dobře, ale tu byla většina lidí včetně hlavního hrdiny do počtu a jejich kecy se nedali poslouchat. Nakonec fandíte tý rybě. Snad jen ten vožralej týpek nebyl úplně marnej plus indián z apocalypta, který se jen tvářil drsně. Ono to stačilo. Nedoporučuju nikomu.

Chata v horách (2012)

Hodně úletový, spousta věcí co by člověk nečekal.