poster

Asterix v Británii

 • Francie

  Astérix chez les Bretons

 • slovenský

  Asterix v Británii

 • anglický

  Asterix in Britain

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Francie, 1986, 79 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  ****

  Ďalšia súčasť populárneho a vynikajúceho kresleného seriálu podľa slávneho komiksu. Nie je to úplne ono, mňa osobne presun deja do čudnej Británie neoslovil, ale našlo sa dostatok dobrých nápadov a atmosféry.(4.1.2007)

 • HAL
  ****

  Kdybych měl označit jediný animovaný film za opravdu "pro celou rodinu od batolat pro dospělé", nejspíš bych vybral některého z Asterixů, protože nikde jinde se jednoduchá groteskní komika nemísí s relativně chytrým humorem a jednoduchými popkulturními odkazy, jako právě tady. Asterixové bývají sice většinou pořád o tom samém a "v Británii" není vyjímkou, ale tak jako vždy je to výborná zábava... a Britové jsou prostě blázni. 8/10(16.5.2008)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Jenom jeden z nás je tlusťoch a ten navíc vůbec není tlustý." Kdepak Obelixi, na tobě není vůbec nic tlustého a už vůbec ne směšného. To se ovšem nedá říci o Britech. Jejich korektnost, uhlazenost, důstojné chlastání čaje i specifické lpění na tradicích z nich činí ideální zdroj zábavy. Ovšem jakmile do tohoto v podstatě sterilního prostředí vtrhnou dva nadšení římanobijci, tak si můžeme si v klidu vychutnat další letecký den s nedobrovolnými římskými aviatiky a to mě rozhodně baví.(7.1.2016)

 • SarumanKo
  ****

  Omnoho lepšie než mnohými adorovaných 12 úkolů pro Asterixe. A to aj napriek tomu, že naši hrdinovia opustili galskú dedinu a vydali sa do Británie. Je to správe zábavné a rozprávkové, konečne to má peknú animáciu, ale z môjho pohľadu to znovu nie je žiadne prevratné dielo. Na krátke popoludňajšie posedenie pri čaji by ste však len ťažko našli čosi vhodnejšie. (80%)(26.10.2010)

 • RHK
  *****

  Nemám, co bych vytknul. Snad jen, že už nejsem dítě, přesto se bavím. Trailer: http://www.filmnadvd.net/modules.php?name=News&file=article&s741(27.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace