Moje první láska

Vada (Anna Chlumsky) je hypochondrické děvčátko žijící v excentrické domácnosti, v jejimž čele stojí její ovdovělý otec Harry (Dan Aykroyd) - zaměstnanec pohřební služby. Její svět se obrátí vzhůru nohama ve chvíli, kdy se otec zamiluje do Shelly De Voto (Jamie Lee Curtis), která začala pracovat ve stejném podniku jako kosmetička. Stydlivý kluk ze sousedství - Thomas J. (Macaulay Culkin - Sám doma) Vadě jediný rozumí - sdílí s ní závist, první lásku, strach a pomůže jí vyrovnat se s její nejbolestnější ztrátou... (Bonton Home Video)

prometheusll

Hrozný sklamání, Z obrázků to vypadalo,že to bude hrozitásky romantická komedie. Ale komedie ani drama to nebylo. Romantický trošililinku. Macaulay Culkin byl v tomhle filmu nudný,asi jako celý film. ()

KapitanKuraz

Tak ja som sa dostal k tomuto filmu v 94tom, keď som mal +-8r a Vada (Anna Chlumsky) bola moja prvá filmová láska. Mal som z požičovne vhs jednotku aj dvojku, tak som ich kukal po sebe a nechápal som ako oškaredela v dvojke. Počkať, Počkať, No flame, bola na mňa v tom veku už moc stará, bol som ešte decko. No ale k filmu, jednotka je pre mňa do dnes srdcovka a čudujem sa že som ju nehodnotil už v prvej dvestovke, dvojka je o poznanie slabšia, no stále dobra. PS aj ja som mal prsteň nálady, ale ten sa červenal v teple a zmodral v zime. Presnejšie to bolo plexisklo a pod nim pri prste bolo natreté boh vie akou čarovnou farbou. Neskôr som sa dozvedel že som mal ako decko problém s prekrvením končatín, tak pre to som ho dostal, ale to je fuk, na základke závidel každý, že ja mam a on nie (teda nie chorobu, ale prsteň). Za mňa 100+% ()

Pattrick

Průměrné zpracování, průměrný scénář, prostě všechno takové obyčejné.. Čekal jsem více emocí, větší spád a zajímavější rozuzlení, ale todle mě docela zklamalo. ()

andy349

" Obklopuju se jen lidmi, kteří mě intelektuálně stimulují" Malá Vada, vyrůstající bez matky , zamilovaná do svého učitele a ke všemu jí zemře nejlepší přítel. Občas nezadržím slzy nad tou sladkou dívenkou. ()

aquarkko

Curtis je mi nesympatická, Aykroyd ještě víc, Culkin jakbysmet...škoda, že tam nejsou sympatičtější herci jako třeba v Have dreams, will travel... ()

Daevos

Srdceryvny, preslazeny, ale nadherny a laskavy film o detstvi, prvni lasce a jejim tragickem konci. Anna Chlumsky je uzasna a Macaulay Culkin...je proste Kevin. Na konci mi sice ukapla slzicka, ale stejne se na tenhle film vzdycky rad podivam znova. Proste proto, ze se rad obklopuji lidmi, kteri me intelektualne stimuluji - citat z filmu. ()