Agent FBI Jake Malloy (Sylvester Stallone) se stane svědkem brutálního zločinu, který ho psychicky srazí až na dno. Z Malloye se stává alkoholik. Aby se zotavil, nastoupí léčbu na rehabilitační klinice pro policisty. Místo, které mu má být útočištěm, se ale brzy promění v děsivé vězení. Když sněhová bouře odřízne kliniku od okolního světa, zemře tu za podivných okolností několik pacientů. Je zřejmé, že uvnitř je vrah a že se teď kdokoli může stát příští obětí. (Magic Box)

IronRocky

Docela působivý thriller kterému nechybí atmosféra. Stallone předvádí dobrý herecký výkon a ostatní se taky docela snaží hrát. Škoda jen toho scénáře, ten je trochu slabší a na filmu ubírá. Jinak celkem dobrá podívaná. ()

.killer.

D-Tox je sice béčko, které se místy zamotává samo do sebe kvůli nepřehlednému střihu (v poslední třetině) a nevybroušenému scénáři, ale odehrává se v atmosférickém prostředí a má Slye, tudíž má i mou plnou pozornost. A ačkoliv není příběh nic extra, dokážu si představit, že by šel v rukách šikovného scénáristy přetavit do vyhrocené hry na kočku a myš, u které by divák ani nedýchal. Současný stav scénáře ale víceméně odpovídá zdejšímu hodnocení. ()

Bezda22

Napětí a akce na bodu mrazu, stejně jako počasí kolem psychiatrický léčebny. Škoda, že bouře co se odehrávala kolem léčebny, nebyla i v ní.... 60% ()

papadoce

V istej fáze svojej kariéry mal Sly takú dá sa povedať štandardnú béčkovú etapu, kedy to nebolo úplne ono, ale férovo treba povedať, že nikdy neklesol tak hlboko na dno a v zásade sa ku dnu ani nepriblížil, ako jeho akční kolegovia JCVD, alebo Števo Segal, či v posledných rokoch Brjus Wylíž. A práve D-Tox sa datuje do tohto nazvime to slabšieho obdobia. A asi je aj typickým príkladom, že naozaj nešlo o dno. Ono totiž scenár, strih a ani réžia toho veľa neponúkali, ale Sly pristúpil ku svojej roli veľmi svedomito, bez váhania sa dá povedať, že hral a to celkom dobre, a aj ostatné známejšie ksichty, ktoré sa tu mihli, sa celkom snažili. A to ja považujem za vcelku sympatické. Film nám ponúka rôzne pasáže, ktoré akoby spolu ani nesúviseli, ale myslím, že pri lepšom strihu by to tak špatne nevyznievalo. Tá prvá je taká typická naháňačka policajta a masového vraha. Vidíme zopár naozaj nepekných mŕtvol, vrátane zabitia prekrásnej Diny Meyer, čo je škoda, lebo zomrie v podstate hneď na začiatku a pritom bola dokonalým masturbačným materiálom na sobotnú noc. Naozaj nádherná. V druhej fáze môžeme sledovať akúsi psychiatrickú liečebňu či čo, kde sa Sly naozaj snaží hrať dobre a aj mu to ide, no úplne to diváka nerozcíti, avšak nie jeho vinou. Proste opäť sú na vine zlé strihy a zlá réžia, potažmo scenár. No a v tej tretej vzniká už priestor pre diváka, aby hádal kto je vrahom. Tu sa to celkom melie, obete prichádzajú jedna za druhou a divák len tipuje, ktorý že zo starých pardálov to bude mať na svedomí. Uhádli ste? Ja nie. Je to taký filmík niekde medzi dvojkou a trojkou, čiže na 50%, ale nijako neurazí, ani nemá vyslovene zlé, či vyslovene dobré momenty. Proste priemer a čistá béčková produkcia, ale som rád, že som videl. Prikloním sa k dvojke. Ach Dina, Dina, asi idem do postele 😍. ()

Eraser

Tak jako existuje teenagerovská vyvražďovačka, existuje i seniorská vyvražďovačka. Ta teenagerovská vyvražďovačka má alespoň jednu výhodu - hezký holky. Tady je pouze stárnoucí Stallone, který evidentně neví, která bije. Pardon, v menší roli se zde objeví i bývalý T-1000 Robert Patrick ... ()

Wabia

Ničím zajímavé, ničím napínavé. Béčko nesnažící se tvářit nebéčkově. Což je možná škoda. A Sly se opravdu snažil. Bohužel já té jeho gumové hubě už nevěřím. ()

jafuska

na tento film jsem se rozhodla dívat hlavně kvůli Stallonovi, protože je to dobrý herec, i když hraje hlavně v akčních filmech, ale já si ho pamatuji v nesčetných jiných filmech a vždycky mě nachnul, jak hraje, jeho síla, energie, takže mě opět nezklamal, a film sice průměrný, ale to vůbec nevadí. ()

Marcus.das

Do zmrzleho prostredi zasazeny pribeh. Celkove mi to prislo pekne vyvazene, nikde nic neprecuhovalo a tak to ma prece byt (sposta chlapu mi da urcite zapravdu:D). Dobre koukatelne....proste prumer-rozhodoval jsem se a davam 4*....uz kvuli Polly Walker:-) ()

sniperjozef

Šílenost... Režie, scénář, kamera, hudba... prostě všechno stojí za nic. A to nebývám nějak náročný na béčkové akční filmy, ale tohle je spíš rádoby thriller, kterej sklouzává do obyčejného béčka a vzniklo z toho... Nic... Jediné pozitivní je výkon Slyho, který i přes to všechno hraje skvěle... A to je ta jediná hvězda... ()

Tominni

Ne zrovna povedený thriller, který nemůže zachránit ani samotný Sly. Hra na tajemného vraha, ne zcela jasný motiv, hra na způsob kdo z nás to nakonec je.......jednou shlédnout - možná ano, podruhé? Určitě ne. ()

anyonecek

Řekl bych, že zdařilý akčnější thriller, který je podle mého názoru poněkud nedoceněný. Je fakt, že tu nebyly bůhvijaké herecké výkony a ani Sylvester Stallone tu nehrál bůhví jak skvělě, ale atmosféra byla slušná a příběh taky nebyl ztracenej. Je to takovej ten typickej film na jedno podívání a dost, ale určitě to spíše potěší než ublíží. ()

64B

Celkem brutální "rehábko". Lidi si dneska stěžujou na české zdravotnictví, ale kdyby dostali naordinováný D-Tox jako je tenhle .. Thriller jak má být. Mozek pracuje a člověk si říká, kdo je sakra vrah, co zabíjí? Slat..pšš, to je práce Slyho..4*. ()

johnsnow

Sly toto si dosral. 11.3. 2021 Nuž po druhom pozretí musím uznať, že to má málinko do seba ale na viac ako 2* to nie je. ()

borohub

Docela příjemné překvapení. Čekal jsem od toho nehoráznou sračku, každopádně to tajemné prostředí je dobré. Film má docela slušné tempo, příjemně odsejpá a ani nenudí. Za mě 65% ()

Guran

Jednoduchá oddechovka s děravým scénářem a místy hloupým chováním postav. Sly své roli také nic moc nedal, ale přesto byl jeho charakter ten nejzajímavější a ukázal, že on je prostě ten hlavní hrdina. Myslím si ale, že scénář zahnul na jinou odbočku. Poté, co bude Slyova žena zabita to bude vypadat na slušnou akční jízdu, místo toho Sly propadne depkám a jeho blízký přítel ho odveze do léčebny pro duševně zasažené policisty, kde se dluho nic neděje a marně se čeká na to, až začne další dějová zápletka. Tý se člověk dočká a D-Tox nabere směr Saw či Identita. Vrah zabíjí dál a zabíjí policisty v léčebně. I přes tyto trhliny mě film dokázal udržet v křesle a dokoukal jsem ho. Scénář tedy ničím nepřekvapí, ale ani neurazí. Jsou tu zábavné scény, ale bohužel i slabší chvilky. Přesto si myslím, že se jedná o solidní průměr v lepším slova smyslu. ()

TonyStark

Trochu zvláštní "stalloneovka". Bude to nejspíš tím názvem a atmosférou.A ta přichází až v druhé části filmu, kde se Sly ocitá v hodně bytelném a rozlehlém bunkru, předělaném na psychiatrickou léčebnu pro poldy s traumatem. Jedna vraždička za druhou, všichni jsou samozřejmě hrozně vyjevený atd. Scénář je nedomrlý, ale i přesto to ujde. Nechápu, že zrovna D-Tox je jedním z nejprodělečnějších filmů,znám spoustu mnohem horších hovadin, co si na sebe vydělaly... ()

horor2

Chladné, drsné a krvavé. Prostředí mrazivé izolace dodává na síle a až do poslední chvíle člověk netuší, kdo je vrah. ()

DeDanu

Přišlo mi to jako marná snaha o Deset malých černoušků po americku. :-))) Ale na druhou stranu je fakt, že jsou i horší veledíla. ()