poster

To byla svatba, strýčku! (TV film)

Komedie / Hudební

Československo, 1976, 49 min

 • Rosalinda
  **

  Kdyby tato hudební komedie nebyla hudební, možná bych se i pobavila a dala o hvězdičku víc. Ale v okamžiku, kdy se začalo pět, celá jsem se naježila a než jsem se stačila trochu odježit, začali nanovo.(21.10.2012)

 • otík
  ****

  Třetí díl volné série o Alfonsi Karáskovi. Je neuvěřitelné, jak při totální guláši písniček a scének to vše dává celkem smysl a kolik vtipných malinkých parodií se dá v tomto malém hudebním dílku najít. Klobouk dolů především před Kopeckým, je to jeho malý koncert. Hudba: Dr. Karel Sodomka.(6.1.2009)

 • sud
  **

  Tak tady už ten humor působí dost křečovitě a většinou se pouze vaří z vody. Miloš Kopecký je sice stále skvělý, ale ta jeho eskapáda s Janžurkou a motorkou mi nijak vtipná nepřišla. 40%.(21.10.2012)

 • blackrain
  ***

  To byla svatba jako řemen. Kopecký s Janžurkou neměli chybu. Je to šílená kravina. To samozřejmě nelze popřít. Několikrát jsem se přistihla, že si prozpěvuju společně s herci.(21.10.2012)

 • gouryella
  ***

  Další eskapády Alfonse Karáska, bohužel ne tolik vtipné jako třeba Poslední leč.(29.5.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace