poster

To byla svatba, strýčku! (TV film)

Komedie / Hudební

Československo, 1976, 49 min

 • blackrain
  ***

  To byla svatba jako řemen. Kopecký s Janžurkou neměli chybu. Je to šílená kravina. To samozřejmě nelze popřít. Několikrát jsem se přistihla, že si prozpěvuju společně s herci.(21.10.2012)

 • gouryella
  ***

  Další eskapády Alfonse Karáska, bohužel ne tolik vtipné jako třeba Poslední leč.(29.5.2003)

 • D.Moore
  ***

  Příjemně praštěné a perfektně obsazené (tentokrát mě potěšili obzvláště Ladislav Smoljak s Václavem Voskou), ale bohužel také trochu dlouhé. Skvělá byla Karáskova odpověď na otázku, jestli se svatba v nepřítomnosti nevěsty nekoná: "Ale koná, ale už to není vono."(28.2.2015)

 • Tryskomyš
  ****

  Karásek opět nezklamal. Je tady použitá spousta krásných známých písniček. To můžu.(21.2.2016)

 • Iggy
  ***

  Miloš Kopecký jako Alfons Karásek opět v akci. Tentokrát plní svou příbuzenskou povinnost. Jako strýček veze ve svém fungl novém voze na svatbu svou neteř (Veškrnová). Vůz se ale stane příčinou mnoha komplikací a samozřejmě komických situací. Celá svatba se málem nekoná, ale všechno dobře dopadne. Tedy až na strýčka Alfonse jako obvykle. Ten prožije další nepovedené milostné dobrodružství, tentokrát s družičkou (Iva Janžurová), jeho vůz dostane pěkně zabrat a nakonec si užene hexenšús. Opět bláznivá hudební revue plná hvězd, populárních písní a komediálních gagů.(3.7.2008)

 • - Scénář k dalšímu pokračování příběhů Alfonze Karáska napsal podle svých zážitků scénárista Gustav Oplustil. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace