Čtveřice spolužáků, Kyle Broflovski, Stan Marsh, Kenny McCormick a Eric Cartman si vyrazí do kina na nový kanadský film nazvaný Ohnivé prdele. Pokladní jim sice odmítne lístky prodat protože na film, kde se mluví sprostě, mohou jen v doprovodu rodičů, kluci si však hravě poradí. A skutečně film má na městečko zničující dopad. U dětí je sice velmi úspěšný, rodiče však požadují zákaz jeho promítání, protože sprostá mluva se v městečku rozmáhá jako lavina. Další návštěva kina se stane osudnou Kennymu, který si stejně jako postavy ve filmu zkusí zapálit prd. S popáleninami je odvezen do nemocnice, kde však zemře, když mu lékaři místo srdce transplantují bramboru. Zatímco Kenny jako většina lidí skončí v pekle, Stan žárlivě sleduje svou lásku Wendy, která dala přednost jedničkáři Gregorymu a rozzlobené ženy založí sdružení Matky proti Kanadě. Vylákají hrdiny sprostého filmu Terrance a Phillipa na talkshow, kde jsou oba vzápětí zatčeni. Kanada vznese protest, ale protože jí to není nic platné, vybombarduje dům klanu Baldwinů. Spojené státy jako odpověď vyhlásí Kanadě válku a ministryní války jmenují Kyleovu matku, která stojí v čele hnutí Matky proto Kanadě. Armáda útočí na Toronto, Kanaďané žijící v USA jsou internováni v koncentračním táboře štěstí a vzájemná roztržka se mění ve světovou válku a Satan se těší, že se konečně ujme vlády. Stan, Kyle a Cartman však mají plán jak zachránit svět. (oficiální text distributora)

berg.12

Za prvé: skvělý muzikál. Za druhé: vůbec první Southpark, který jsem viděl, takže kulturní šok byl značný. Oproti seriálu, který má některé momenty více vyšperkované, film dává příběhu jasný tvar a tak i jeho vulgárnost nepůsobí samoúčelně. Zábava rozhodně inteligentní, ale asi ne pro každého. Chce to nadhled, kurva drát! ()

Le_Chuck odpad!

Z mojej strany čisto emociálne hodnotenie len a len výsledného stavu, ktorý vo mne tento film po projekcii zanechal. Nie som schopny, ani ochotný to nechávať uležať, ani sa ďalej touto trapnou sračkou zaoberať. Fuck off! ()

Spiker01

Nikdy jsem nebyl fanouškem South Parku, viděl jsem jen první sérii a X náhodných dílů běžících v telce, kdy mě to, asi jako každého člověka v předteenagerském věku fascinovalo, jak je to sprosté a má to hnusnou animaci. Kupodivu se mi vyhnul film, což nevím jak je možné, když se k seriálu i spousta lidí u nás dostalo právě přes Peklo na zemi. Ale stalo se a já to dohonil až nyní. Vlastně je to to samé, co jsem popsal výše a docela mě to i bavilo (i když místy jsem se nudil, moc dlouhé, dvacetiminutovka sedí líp), takže i přemýšlím, že se vrátím i k seriálu.. ()

Jeoffrey

Mám rád South Park. Film má navíc ještě ke všemu hodně povedenou hudební stránku a některé písně jsou skoro až nakažlivé. I když je příběh prakticky jenom rozvedením nápadu z jedné episody, kdy rodiče proti vulgaritě tohoto dua už jednou bojovali v episodě, kdy ovšem zvítězil "výbušný průjem", přesto i tentokrát jsem se dobře bavil. Tedy kvalit seriálu možná film nedosahuje, ale u mě to dohání tím zpíváním a hlavně konstatováním, že: "Bůh, to je ta největší kurva ze všech", něco tak krutě pravdivého jsem už dlouho neslyšel, ovšem pouze za předpokladu, že Bůh existuje... ()

Eddard

To nejlepší ze seriálu je nadupáno do zhruba čtyřnásobku délky jednoho dílu, opatřeno provizorním dějem, o který vůbec nejde a jako bonus ozvláštněno muzikálovýma vložkama, které jsou zkrátka BOŽÍÍÍÍ!!! Namátkou- What would Brian Boltano do?; Kyle´s mom is bitch; a moje nejoblíbenější La Resistance Medley... Peklo na Zemi je krystalicky dokonalým artiklem značky Parker and Stone, můžete si na něm udělat skvělou představu, čeho jsou tihle pánové schopni, jak pracují s tématy, jak prezentují své názory (a jaké názory to jsou) a především - jak dokáží pracovat se svým "toaletním" humorem a proč ho vlastně používají. Lidem, kteří v tom vidí jen bezpáteřní hrubosti, opovrženíhodné sprosťárny nemám moc co říct, asi bysme si nerozuměli. "You know... I learned something today... Me mna - you mna... Dude, that´s seriously fucked up right here... Sweet..." 100% ()

Jezinka.Jezinka

Neříkám, že nikdy nemluvím sprostě, někdy by se ode mě i dlaždiči mohli učit, ale tohle bylo moc. Neříkám, že jsem se nezasmála, některé okamžiky hlasitý smích vydolují z každého, ale připadala jsem si za to trapně. Neříkám, že ten film je zdlouhavý a nudný, některé sekvence jsou jak zběsilá jízda na kolotoči, ale já si oddychla, když to skončilo a já si mohla v klidu vypít obklad a dát pivo na hlavu. Nikdy to nechci vidět znovu a ráda bych zapomněla, že jsem to už viděla. ()

viperblade

To byl úlet... ze seriálu jsem viděl všehovšudy 1 díl, ale tento film jsem si opravdu vychutnal. U tohohle filmu pochopím jak to nejvyšší hodnocení, tak i to nejnižší... A nezapomeňte: Co by udělal Brian Boitano? ()

ClintEastwood

Bůh? To je ta největší kurva ze všech! Filmová verze South Parku podle mě ještě překonává jinak naprosto skvělý stejnojmenný seriál a o dvě délky vítězí před konkurenčním, později natočeným animovaným snímkem Simpsonovi ve filmu (který ovšem není také špatný). Potěší a pobaví nejen několik chytlavých písní a trefných (někdy dost vulgárních) replik, ale hlavně neuvěřitelná kadence nekorektní srandy, kterou nám v pozdějších letech naservíroval snad už jen Sacha Baron Cohen a které je jako šafránu. A proto si Pekla na Zemi tak cením. Dokonalé ztělesnění nefalšované zábavy a drsného černého humoru, všem úzkostlivým divákům navzdory. Slyšel jste někdy o proklamaci emancipace? - Neposlouchám hip hop. ()

MM_Ramone

Celovečerná verzia velice originálneho animovaného seriálu, ktorý nie je v žiadnom prípade pre deti. Originálneho čo sa týka obsahu a rovnako i animácií. Celé obsahové pojatie je nadmieru vulgárne, ale pritom s vysokým nadhľadom. Tento netradičný animák je plný piesní, ktoré však prekvapivo vôbec nevadia. Pokus o filmovú podobu seriálu "South Park" sa autorom podaril veľmi dobre. Ja som spokojný. ***** ()

freddy

Tohle je pro mne v současnosti už naprostá klasika. Film jsem v době své puberty miloval a pouštěl jsem si ho docela často. A ano, přiznávám, že tehdy mne zajímaly na tomhle filmu především sprosťárny. Nyní jsem už trochu odrostlejší a film jsem viděl po mnoha letech. A musím říci, že jsem měl pocit, jako bych film viděl nedávno. Známé melodie, známý děj, známé hlášky. Tenhle film si prostě s každou reprízou užívám. A pokud se něco změnilo od doby, kdy jsem film viděl naposled, tak je to snad jen to, že zatímco tehdy ještě Saddám Hussajn žil, nyní už je mrtvý, jinak se snad nic nezměnilo v mém náhledu na tento film nebo v jeho vnímání. Dějově je to docela dobře vymyšlené a tvůrci se drželi stejné koncepce jako v seriálu, navíc má v sobě děj i nějakou tu myšlenku a nějaké sdělení, takže se nejedná ani o zbytečné plýtvání filmovým materiálem, protože všechny války jsou jen nesmyslné zabíjení a jsou vyvolávány kvůli zdánlivým maličkostem, a to přestě tento film dává svým poněkud zvláštním způsobem najevo. Do toho je tu perfektní hudební vložka, všechny písničky jsou perfektní a snadno zapamatovatelné. Nechybí ani super hlášky a super vtípky. Prostě tohle považuji za jeden z nejkultovnějších a nejlepších animovaných filmů všech dob. Vždycky budu mít tenhle film velmi rád a vždycky si ho dostatečně užiju, protože sledovat tenhle film je opravdu luxusní zážitek. Navíc už je u mne dostatečně prověřen časem, a proto neváhám udělit pět hvězdiček. ()

Spooner

Určitě lepší než seriál.Ano docela sprosté,ale hezky vtipně sprosté(víte jak to myslím ne).Jo a ty písničky.No prostě nášup.Takovej nejsprostší muzikál na světě :-) ()

Wacoslav1

Padlo tu me jmeno? a vy jste kdo? jsem Brian Denehy vas teda nikdo nevolal! tahnete do hajzlu! no ty kravo co k tomu rict tohle je proste kult serial byl narez ale film je jaderna bomba! samozrejmne ze vsichni ti puritani a povrchni kritici budou rvat ze je to moc extremni vulgarni a primocary blbost! nahlednete pod povrch a objevite tu nejgenialnejsi satiru ktera kdy vznikla mam slabost pro kousky co si delaj prdel z amiku a tenhle film si bere USA tvrde na paskal tu jejich vymletost paranoiu a takzvany americky zpusob zivota tezko najdete nekoho koho film neurazil a tak se postupne dozvime ze satan v pekle prca sadama vodpraskli Billa Gatese a Winona Ryder je asi pekna dylinka genialita zkratka srsi z kazdy minuty a pro vas inteligentni moralisty mam jasnej vzkaz drzte uz tu svou drzku jste jenom banda posranejch strejdomrdu a vite hovno co ma koule neni nad to pustit si takovej hardcore a k tomu si dat na zakousnuti hamburger z hovna a jako dezert nanuk ze zmrzly krvavy vlozky mrdat Barbra Straisandovaaaaaaaaaaaa ()

Davies182

I když jsou pomalu nejlepší scény vyplýtvány již na začátku kolem děje výpravy do kina :-D, i po zbytek filmu je na co koukat. A hlavně co poslouchat, protože snímek se zbytečně nedistancuje od seriálové verze a v lecčem jde snad ještě dál! Zvláště co se týká scén Saddáma s Husajnem je asi zbytečné cokoli podotýkat, tohle ja vážně maso. Takže jak by řekl Cartman: Neserte mě a podívejte se na to! ()

pepo

sprosté?NO A ČO! je to úžasné!gag za gagom a ja nestačím dýchať.a tie muzikálové čísla sú fakt paráda ()

Ony

Kdyby to byl hraný snímek, asi bych ho zavrhla, ale jako animovaný film je to absolutně skvělé. Pár kreslených postaviček nacpe celou složitost tohoto světa do několika (pravda, občas trochu drsnějších) hlášek a písniček. Je to dobrá zábava, odpočinek. ()

Xmilden

-"Slyšel jste někdy o proklamaci emancipace?" -"Neposlouchám hip hop." Tenhle film mě dal v době dospívání dal spousty radosti. ....A stále skvěle funguje. 100% ()

sepp

Po My Fair Lady nejlepsi americky muzikal ;) V SP mozna nekdo helda hlubsi moralni podtext a vidi v tom umelecke dilo, pro me j to jen uzasna zabava se skvelymi songy. ()

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi