Čtveřice spolužáků, Kyle Broflovski, Stan Marsh, Kenny McCormick a Eric Cartman si vyrazí do kina na nový kanadský film nazvaný Ohnivé prdele. Pokladní jim sice odmítne lístky prodat protože na film, kde se mluví sprostě, mohou jen v doprovodu rodičů, kluci si však hravě poradí. A skutečně film má na městečko zničující dopad. U dětí je sice velmi úspěšný, rodiče však požadují zákaz jeho promítání, protože sprostá mluva se v městečku rozmáhá jako lavina. Další návštěva kina se stane osudnou Kennymu, který si stejně jako postavy ve filmu zkusí zapálit prd. S popáleninami je odvezen do nemocnice, kde však zemře, když mu lékaři místo srdce transplantují bramboru. Zatímco Kenny jako většina lidí skončí v pekle, Stan žárlivě sleduje svou lásku Wendy, která dala přednost jedničkáři Gregorymu a rozzlobené ženy založí sdružení Matky proti Kanadě. Vylákají hrdiny sprostého filmu Terrance a Phillipa na talkshow, kde jsou oba vzápětí zatčeni. Kanada vznese protest, ale protože jí to není nic platné, vybombarduje dům klanu Baldwinů. Spojené státy jako odpověď vyhlásí Kanadě válku a ministryní války jmenují Kyleovu matku, která stojí v čele hnutí Matky proto Kanadě. Armáda útočí na Toronto, Kanaďané žijící v USA jsou internováni v koncentračním táboře štěstí a vzájemná roztržka se mění ve světovou válku a Satan se těší, že se konečně ujme vlády. Stan, Kyle a Cartman však mají plán jak zachránit svět. (oficiální text distributora)

Jamal

Tak trošku se dalo čekat při koukání na Novu, co se dá od tohoto filmu čekat, ale že Saddám ovládá Ďáblovi myšlenky???? (( :: ()

juta

Film je sice prošpikovaný nechutnýma sprosťárnama, ale když Vám je 10-12 let, přijde Vám to nechutně vtipné a hned si to zamilujete. South Park je prostě něco, na čem jsem vyrůstal a zůstane v srdci do konce života. Z velké části jde o muzikál, který jsem nikdy nevyhledával, ale zde to tak nějak k tomu patří a nedokážu si to bez toho představit a navíc písničky jsou nápadité a poslouchatelné. :D ()

paascha

kdybych měl dítě, nechtěl bych, aby si bralo příklad ze South Parku:-))) Jinak je Peklo na Zemi jediný velký film k animovanému seriálu, který se opravdu povedl ()

lamps

Je to tedy fakt síla a rozhodně ne pro všechny, ale když už ne za největší plejádu sprostých slov v historii, tak za úžasný hudební doprovod si to ty 3* určitě zaslouží. ()

Jhershaw

Neuvěřitelně sprosté a neuvěřitelně zábavné. A všechny ty postavy: Satan, Bill Gates, Saddám Hussein, Winona Ryder.. Navíc je to i skvělý muzikál (Kyle´s mom is a b**ch byla nominována na Oscara). Pro fanoušky seriálu povinnost. ()

JohnnyD

"Should we blame government, or blame society. Or should we blame images in TV. NO! Blame Canada!" Síce to občas zadrháva (Saddám), ale geniálne piesne, skvelé dialógy, T&F a úžasný záver (Cartman vs. Saddám v štýle Mortal Kombat) stačia na výdatnú zábavu. ()

Nin

Podobně jako 1. řada South Parku je tohle pro mě pořádná nostalgie. Živě si pamatuju, jak jsem byl nadšený z toho vidět můj oblíbený seriál ve filmové verzi a překvapený z toho, že je to muzikál. Velmi rychle jsem si ale oblíbil ty písničky, které miluju i dnes. Jeden song je lepší než druhý. Peklo na zemi přináší super příběh, který vůbec nepůsobí jako nějaká roztažená epizoda, naopak je výborně odvyprávěný a je vidět, že tvůrci South Parku s přehledem zvládají oba formáty. Je zde spousta super vtipů a dokonce fungují i dramatické momenty. Stejně jako seriál je to zčásti satira (zde hlavně vidíme válečnou snahu USA), zčásti jakási parodie na dětské i jiné filmy. Snad jejště víc než kdysi mě dostává to, že jednou z hlavních postav jsou Satan - který je gay, což může znít urážlivě, ale ve skutečnosti je to spíš kladný hrdina - a Saddám Husajn, v té době ještě živý irácký diktátor. Ten je pořádně zesměšňovaný jako manipulativní hajzlík ve stylu animovaných grotesek, akorát se samými sprostými vtipy vzhledem k tomu, že je nyní v homosexuálním vztahu se Satanem. Tvůrci došli v provokaci tak daleko, že je dokonce Saddám Husajn v závěrečných titulkách uveden způsobem, jakoby opravdu sám sebe hrál (daboval). Hodně dobrá zajímavost taky pro mě je, že první Kennyho srozumitelná věta bez kapuce byla nadabovaná Mikem Judgem, legendárním tvůrcem Beavise a Buttheada a později například Silicon Valley. South Park mám moc rád a tohle je neskutečně nabušený, muzikálový South Park. (10/10) ()

Foox

South Park posunul hranici humoru zase trošku jinam, alespoň co se týče komerční sféry multimédií. Narozdíl od seriálu film nikdy neztrácí tempo a servíruje neuvěřitelnou dávku všemožných jouků, které korunují písničky co mají doslova koule. P.S. I po dvacáté paráda!!! ()

HAL

Říkejte si co chcete, ale pro mě je to jeden z nejlepších muzikálů všech dob. Vždyť kdo by si dokázal nezamilovat příhody Stana, Kylea, Cyrtmana a věčně mrtvého Kennyho plné šíleného humoru, pekelně sprostých hlášek a satiry ostré jak břitva? Film je ještě mnohem lepší než seriál. ()

HoneyBunny

Je to jako s olivama. Když si je dáte občas a po malých dávkách, je to bomba, ale dostat takovej nášup - to se vám skoro udělá šoufl. ()

dzej dzej

So what would Brian Boitano do if he were here today? I'm sure he'd kick an ass or two, that's what Brian Boitano'd do... (Fuck, shit, cock, ass, titties, boner, bitch, muff, pussy, cunt, butthole, Barbra Streisand!) ()

Anderton

V kine hviezda nás bolo iba zopár, ale keď padla hláška o afroameričanoch v prvej línii, nazvaných ochranný štít, jedno dievča sa začalo smiať na celé kino a trvalo to asi desať minút. Možno škoda, že sa Parker rozhodol tento film koncipovať ako muzikál, mohli viac pridať na hláškach, ktoré nie vždy sú skutočne vtipné. Tá hranica medzi trápnosťou a genialitou je v tomto filme obzvlášť tenká a nie vždy sa ju podarí neprekročiť. ()

Frajer42

Několik dílů poslepováno do celovečerního filmu. Musím přiznat, že film se ani zdaleka vtipem nepřibližuje seriálu. Snad proto, že se tu více zpívá a méně mluví. Pořád se ale jedná o velmi slušnou zábavu. 3* ()

Kothy

Filmové vyvrcholení tohoto známého seriálu. Tolik fórů a skvělého humoru na jednom místě. Kvůli kontroverznímu filmu kanadských bavičů Terence a Philipa vyhlásí Amerika Kanadě válku. Je tedy na našich hrdinech, aby tomu zabránili. Jenže se do toho připletou Satan se Sadámem Husainem, který chce ovládnout celý svět. Kenny pochopitelně zase umře. "Satane, pojď mrdat." :D ()

Sašenka165

Seriál jsem bohužel nikdy neměla to štěstí spatřit, přesto mě celý tenhle film dostal (A to nemůžu říct, že bych si libovala ve sprosťárnách). Chudáci Kanaďani :-) ()

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi