Jack Green je profesionální gambler, který by nenechal vyhrát ani svou vlastní babičku. Jeho ruce už mu vydělaly slušné jmění, ale když se pustí do hry s mafiánským kápem Machou, začne mu docházet, že tohle by mohla být jeho poslední výhra, tím spíš, že se tak nějak očekává, že ze slušnosti prohraje. Věci se ale trochu zvrtnou a i když se Jackovi podaří utéct, má teď dost velký problém. Macha se nenechá jen tak "vojebat" a vypíše na Jackovu hlavu velkou odměnu. Las Vegas je městem hříchu a z téhle akcičky kouká pozinkované futro. Ještě že má Jack pár triumfů v rukávu. (oficiální text distributora)

Alfonso198

Buď je to naprosto geniální, nebo si ze mě ten film dělá prdel, ale mě se to prostě líbilo. Extrémě stylovej Ritchie, neskutečný rozhovory se svým "JÁ", až za ušima podělanej Liotta... prostě toho bylo fakt hodně. Pro mě jeden z nejlepších filmů od Guye... !!!SPOILER!!! - jinak film sem si užil spíš až napodruhý, když sem věděl, že lichváři jsou ty spoluvězni, líp sem se pak orientoval v tom proč a co dělaj. !!!The end of the SPOILER!!! Jen bych ještě rád řekl, že když nenajdu jehlu v kupce sena, protože je kupka moc velká a nebo jsem na seno alergickej a nedám si s hledánim práci, tak to neznamená, že tam žádná jehla neni... Hodnocení 2 a méně hvězd mi přijde poněkud... ledabylé a komentáře k tomu lehce alibistické. Občas to chce trpělivost... KOMENTÁŘ, SE KTERÝM JSEM SE NAPROSTO ZTOTOŽNIL: igi B. ()

bonovox

Ritchie sa zdvihol z popola, ale stále je len priemerným tvorcom bez svojho vlastného rukopisu. Cool byť niekedy nestačí... ()

veverysiak

Tak teda neviem, či je to geniálne, alebo utopené do prekombinovanosti, rozhodne je to dokonale rozpoltené ako pocity po zhliadnutí, ono to už prednaznačoval tvorivý tandem Guy-Luc, obidvaja charizmatické, svojské a exhibicionistické osobnosti, tak čo sa dalo čakať od ich spoločného dieťaťa, ale nech je to akokoľvek viaczmyselné a nepochopiteľné, má to drajv, reže to do živého, hlavu ide rozhodiť akoby bola uviaznutá v rozozvučanom zvone, myšlienky sa rozlietavajú na miliardy strán, ťažký ale šialene pozoruhodný kúsok, takže 80%. ()

p.a.douch

Kolosální blbost. Skoro dvě hodiny o ničem. Škoda celkem dobrých hereckých výkonů. Mark Strong byl ale nejlepší. Ta druhá hvězda je za něj. ()

blekekeke

A pak že přítel film. Ne, je to špatný tah, v celku slušný krach. Ve zmatku, hledání zvratků. PS: velké mínus, že si Statham se scénářem v zadku nemohl za celý film ani jednou plácnout ... ()

FIorian

První půlka má atmosféru kontinuálně tak hustou (kazí ji jen béčkové záběry z "jedoucích" aut), že by se dala krájet, druhá část už je více zmatenější, ale nejen Deepak Choprovo vysvětlování během závěrečných titulků tomu dá zas jiný rozměr: ego je hlavní nepřítel nás samých! Určitě by bylo zajímavé vidět toto dílko ještě jednou pro zábavu, kterou poskytuje a pro větší pochopení, které prvotní zmateností skrývá. ()

Tomas_PO

nuz, po zhliadnuti famoznych snatch a long, stock,... sklamanie. absencia ritchieho stroheho anglickeho humoru, a naopak, dominancia vyfetovanych psycho napadov, navyse so stratou zapletky.. pre fanusikov snatch a filmov podobnych jednoznacne krok vedla. ()

Sympy

Trošku složitější film nežli jsem čekal,ale nakonec se mi líbil.Nejvíce asi zaujal nájemný vrah s brýlemi,avšak ztvárnění role Stathemem né příliš typické bylo také zajímavé.Taková mozaika která se postupně skládá.Rozhodně 3+ na 4 to však u mě nebylo. ()

Luke55

Tak nevím jestli jsem úplný idiot nebo to bylo opravdu tak složité.Když už jsem pomaku začal chápat o co tady jde tak se to zvrtlo v takový kolotoč,že se mi z toho roztočila hlava.Asi to mělo nějáký hlubší význam,nějakou hlubší pointu,ale jakkoliv jsem se snažil tak jsem na ni nepřišel.Proto dávám jenom 3* protože pro mě to byl jenom akčnější ''maglajz'',ale pokud se na to podívám někdy ještě jednou třeba už to pochopím,odhalím tu pointu a hodnocení změním a tak zatím je to za *** ()

croftak

Základy jsou postaveny na tom co Ritchie umí, jenže to bohužel ani zdaleka nestačí.Nebo ano? Celý film je jako šachová hra, nemůžete vědět co příjde na konci, to neví nikdo. Ale dáválo to někomu smysl? Abych se přiznal tak ty schizifrenické dialogy šli mimo mě. Natočené to je dobře a rozhodně se nejedná o špatný film, ale ale... ()

Latec

Totálne podceňovaný, zatiaľ asi najlepší film od pána režiséra, aký som videl. Môj obľúbený. Ritchie, ktorý inak natáča veľmi zábavné filmy s typickým a svojským šarmom, sa "sekne" vo chvíli, keď spojí typickú gangsterku so všetkými zápormi aj kladmi s až brutálnym a neférovým nadchýnaním sa formou filmu, dá tomu SKUTOCNU hĺbku, čím vznikne na jeho pomery grandiózne plný a zároveň zábavný Revolver – a čo sa nestane, drvivá väčšina kritikov tú „hatlaninu“ odsúdi, pretože nemá čas rozmýšľať aj nad sebou či skutočným dejom, keď chce práve pozerať film od režiséra Podfu(c)ku. Inak herci tiež stoja za zmienku, hl. Statham je parádny. Je to tak 80-85% v mojom objektívnom hodnotení, ale vzhľadom na kolíziu mojich záujmov a záujmov väčšiny latku viac než dobrovoľne znižujem. ()

ocelotak112

asi tenhle film sel uplne mimo me vetsinou se v ritchiho filmech vyznam bez problemu po jedinem shlednuti tady jsem byl ovsem uplne paf! asi od 30 minuty nevedel kdo skym proc skym jak skym a jason statham potrebuje podle me jednu polovinu filmu akcnich scen aby jsme si ho ve filmu uzily a nejak uplne mi ve filmu nesedl 2* ()

Toki_ nek

Nepochopitelná směsice Filozofie psychiky a Ritchieho .. Těžko si pod tím něco představit.. Můžete si vybrat buď to bylo geniální, nebo tak stupidní.. Ehmm.. Já nevím.. Zkuste sami ()

Domtchaa

Tohle je tak strasne weak film, ze jsem ho musel v pulce vypnout a radsi si pustit reklamy v tv, ktere jsou mnohem zajimavejsi a zabavnejsi nez tahle zpatlanina... Revolver se tak po Dannyho partacich 2 stava druhym filmem, kde jsem nemel nato to dokoukat.. ()

Guy Ritchie chystá comeback

Guy Ritchie chystá comeback

16.05.2007

Ďalší job pre Kuriéra

Ďalší job pre Kuriéra

10.09.2005

Jason Statham, na ktorého charizme a coolovosti z veľkej časti stojí akčná pecka Kuriér (a ktoré sú zároveň jediným dôvodom, prečo si pozrieť pokračovanie), si v akčnom thrilleri CRANK zahrá… (více)