Trojice půvabných a mimořádně schopných agentek Dylan, Alex a Natalie pracuje pro záhadného milionáře Charlese Townsenda, kterého ovšem nikdy neviděly. Kontakt s nimi udržuje pouze prostřednictvím telefonu a svérázného asistenta Bosleyho. Čeká je velká akce. Byl unesen milionář Eric Knox a s ním byl ukraden jeho převratný software, který umožňuje najít a sledovat každého, kdo používá telefon. Jeho asistentka Vivian Woodová podezírá jejich konkurenta Rogera Corwina, který se nedávno pokusil koupit Knoxovu společnost. Andílci proto soustředí pozornost právě na něj. Nejprve v čínském masážním salonu milionáře uspí, zkopírují jeho elektronický diář a získají odlitky jeho klíčů. Potom proniknou na jeho party, a zatímco Natalie flirtuje se sympatickým barmanem Petem, Dylan s Alex si všimnou zabijáka Hubeňoura, který se podílel na Knoxově únosu. Během pronásledování s ním svedou souboj v zadních uličkách a objeví místo, kde je ukryt Knox. Zbývá získat zpět jeho software. Andílci získají přístup k hlavnímu počítači v Corwinově podniku. Dylan se po akci sblíží s Knoxem, který jí vypráví o svém otci, který zemřel, když byl zrazen nejlepším přítelem. Hubeňour zavraždí Corwina, Vivian unese Bosleyho a trojice andílků se stane terčem vražedného útoku. (TV Nova)

kingik

Solidně zvládnutá porce akce, nablblý scénář, ktrerý nepostrádá nápady a prostor k nudě tu není výrazný. Sam Rockwell je obstojný záporák a trio Diazová,Barrymore, Liu si vede více než zdatně. Má¨to grády, má to švih, ale mohlo to být méně naivní. ()

Legas

Po akční stránce je inspirace Matrixem absolutně zjevná. Ale dobře - je to parodie. Děvčata jsou rozkošná, spousta známých hereckých celebrit vyvolává na divákovi zběžné úsměvy a ... no prostě popkornovka na jeden hlt. ()

Sobis87

Tohle je jeden z těch smutnějších produktů MTV generace, který nezná míru, je povrchně stylový, nabubřelý, přehnaně efektní, až moc spoléhá na svou hudební složku a nebýt solidních herců (až na Cameron Diaz) a solidního tempa, šel bych s hodnocením ještě níž. Je to „cool“? Pro mě teda ne. 40% ()

Jordan

Len málo ma delilo od toho, aby som dal 5 hviezdičiek, pretože toto je naozaj vtipný a energiou nadupaný film, pri ktorom sa stačí len kochať "anjelikmi" a skvelým Billom Murrayom a skečmi či scénkami, ktoré sa striedajú v tempe skvelej muziky, vôbec nemyslite na to, že sa Bosley zničohonič vyrútil na veľkom džípe a alex dopadla zo strechy na miesto, kde ju akurát čakal napriahnutý veľký luk a podobné detaily, pretože detaily "takéhoto" typu, čiže týkajúce sa nejakého uveriteľného príbehu, sú minimálne a nie dôležité, POZOR, nejedná sa o seriózny akčný thriller, jedná sa o mierne recesívnu a explozívne vtipnú (a navyše aj filmársky dobre zvládnutú - pretože ak človek vie, čo chce točiť a má uchopený presnú filozofiu či obsah svojho diela, tak je už za polovicou úspešnej cesty) akčnú komédiu a rozhodne môj obľúbený biják. ()

Anderton

S ohľadom na novú, až trápne angažovanú verziu má človek chuť dať tomuto tupému dielku ešte vyššie hodnotenie. Nič sa tu nerieši, čistá zábava, len je škoda, že tá zábava mohla byť ešte o level až dva zábavnejšia. Casting je samozrejme super, žiadne podprahové myšlienky typu, že všetci muži sú zlí okrem zopár nerdov tu našťastie nie sú. Zápletka je prevarená a zvraty predvídateľné, to je ale to posledné, čo by bolo objektívne Anjelikom vyčítať. Skrátka sa len nepodarilo vyšvihnúť cez priemer v zábavnosti. ()

Kothy

Tři sexy agentky, Bill Murray jako Bosley a jejich šéf Charlie, který nikdy nejde vidět. Soupeře jim dělá Slizký Hubeňour a jeho šéf. Není to špatné, možná trochu podhodnocené. ()

Fingon

Lucy Liu a Drew Barrymore v jednom filmu? Exploze, sranda a parodie všeho možného v tom samém? Mňam, mňam... ()

nash.

Takhle má vypadat Absolut popcorn.... Hezké holky, permanentní akce, hlášky, vtípky a legrácky v nikdy nekončící kanonádě, a to ve spektru od jemné ironie až po kameňáky... Drew Barrymore nemá chybu a dokonce i ta Cameronka byla k přežití.. ()

Arsenal83

Trápne 30 kilové chudery sa tvária na silné bojovníčky, pritom triky na úrovni počítačových hier na Atari. A keď tu niekto onanuje nad krásou herečiek, tak mi vysychajú potné žľazy. Drew Barrymore krásavica? Hocjaká pani zo stánku sa jej vyrovná. Lucy Liu je výnimočná Aziatka? Kurňa už aj v Gangnam style klipe lepšie nájdeš. A Cameron? Ok ale videli ste ju bez make upu? Skúste gugeľ. ()

Chrustyn

Krásné ženy, spousta akce a hodně zábavy. Hlavně vyndat mozek a dát ho na hoďku a půl k ledu. Nebudete ho potřebovat. ()

SeBig

Soundtrack nemá chybu! Film je akční, bitky taky dobrý ale prostě na muj vkus až moc přehnaný. 3-4hvězdy no.. ()

honajz

Na můj vkus až moc velká oddechovka. Nečekám žádné filozofické veledílo od těchto výplachů, ale tady mne štvalo snad vše - od pitvoření Murrayho přes snahy o diblíkovství a holčičí zamilovanost Cameron Diaz, a ani ta oplácanost Drew Barrymore mě nebrala. Lucy Liu evidentně sama netuší, co má hrát, jestli teda tu drsnou asijskou bojovnici, nebo taky nějakou dibilici. A i na oddechovku je tady takových logických děr, až mi to přišlo jako podceňování diváka (např. počítač vám nesdělí, že si někdo hraje s vaší střelou, případně nepoznáte, že vrtulník je těžší o cca 180 kilo tří ženských těl). Navíc se to snaží být děsně sexystické, což proč ne, ale ono nějak na těch holkách ani nic moc nebylo co obdivovat, a to i kdxyž beru v potaz kozy a prdel Cameron Diaz, vykukující z dekoltu či se zaříznutými kraťáskami. A to jejich neustálé hihňání jak z Bravíčka, uff, na to už taky během té doby, co film trvá, nemá jeden moc nervy. (Mohl bych mluvit ještě o nudných a zbytečně ukecaných scénách apod., ale myslím, že už stačilo.) ()

AlfaNumerO

Po zhlédnutí druhého dílu musím přehodnotit. Jde o vskutku velikou sračku, ale zase takového dno jako díl druhý to není. 16% ()

eraserhead666

Charlieho andílci jsou zajímavým rozloučením s devadesátkami. Technicky vzato to je totiž ještě devadesátkový film. A sedne mu to. Stoprocentně hudebním doprovodem a obsazením hlavních hrdinek (u mě v pořadí od nejlepší k nejslabší: Drew, Lucy, Cameron). I přes krátkou stopáž občas trošku roztahané. Obzvláště romantické linie mi přišly zbytečné a nudné. A stejně tak Cameroniny taneční kreace. Ano, umí vrtět zadkem, možná to je to jediné, co umí, ale tak dlouho to vidět nemusím. Každý přece ví, že je to zastydlá puberačka, skoro v žádném filmu nic jiného nehraje. Crispin Glover je boží. V podstatě dobová záležitost, která nutně časem ztrácí. ()

Charlieho andílci kompletní?

Charlieho andílci kompletní?

02.07.2018

Remake Charlieho andílků je tutovka a film už v podstatě posledních pár měsíců jen završuje obsazování hlavních postav. Dříve oznámené herečky Kristen Stewart (Stmívání, Personal Shopper) a Lupitu… (více)

Charlieho andílci dostanou další šanci

Charlieho andílci dostanou další šanci

16.09.2015

Převážně komediální herečka Elizabeth Banks (Zack a Miri točí porno) se letos dala na režii. Její Ladíme 2 utržilo 285 milionů dolarů, takže se předpokládalo, že se u trojky nebude měnit dohled.… (více)

Další celovečerák podle seriálu

Další celovečerák podle seriálu

07.07.2009

U nás jsme jej nikdy kdovíjak neznali, ale „na západě“ platil v 80. letech za jeden z nejpopulárnějších policejních seriálů. T. J. Hooker. Když zalovíte v paměti, možná se vám vybaví úvodní scéna z… (více)

Cruise a Stiller opět spojí síly

Cruise a Stiller opět spojí síly

17.02.2009

Čím by byla Tropická bouře bez Toma Cruise? Něčím asi ano, ale určitě by ztratila svůj bezkonkurenčně nejzábavnější prvek. A Tom bude mít opět příležitost dokázat, že je za jistých okolností lepší… (více)