El-Barto

Skvělý a neskutečně příjemný film. Nevim jestli se mi víc líbil Oldmanův O.W. Grant nebo Cooperův Mr. Cody s jeho "say what you mean, mean what you say". Prostě každá postava v tomhle příběhu je precizně vymakaná, přesně jak to mám u pořádného road movie nejraději. Jednoduše tenhle film se musí vidět, každému vřele doporučuju. ()

jasanka

Totální zklamání. Co to jako mělo být?! Naprosto souhlasím se názory těch, co dali nízké hodnocení jako já (nebo rovnou odpad). Velkou vinu na mém zklamání má i to, že film není zařazován pod "fantasy". Tam by se ale žánrově hodin nejvíc. Od dramaticko-komediálního road movie si tedy představuji něco naprosto jiného. Nesmysl, kravina, nikdy víc. ()

Wawer

Interstate 60 není nic víc než jednoduchá pohádka pro teenagery, pravda příběh je zpestřen spoustou originálních vtipných nápadů (nymfomanka, město právníků, umírající aktivista s bombou u pasu,...), máme tu spoustu známých herců, kteří s chutí využívají veškerý prostor, který jim dává jejich role (osobně bych vypíchl Chrise Coopera), ale v jádru je to pořád jen romantická road movie pohádka, bez nějakého hlubšího sdělení ()

goniss

Výborný a nevšední scénář okořeněný bezvadným humorem s trochou pohádkové atmosféry a nějakým tím ponaučením. Konečně po dlouhé době film, který je svým způsobem originální a jedinečný, žádná nuda, ani nic světoborného, a tou obyčejností si u mě získal 4 hvězdičky ()

Saur.us

Jako kdybych četl knihu od Neila Gailmana. Krásná pohádka pro dospělé a roadmovie v jednom. Spousta postav, spousta dějů jen James Marsden mě tam prostě neseděl. Ještě že Gary Oldman jeho nedostatky zdárně vyrovnává. ()

KosiR_ksr

Originální road movie, které oproti mnohým svým žánrovým sourozencům neurazí a nehýří pouze laciným humorem, ačkoliv občas také sáhne po lacinějším vtípku (s prděním) typickém pro teenagerovské filmy. Ovšem většina filmu je o mnohem inteligentnějším humoru, vynikajících dialozích a skvělém příběh. Kouzelný film o kouzelném světě dálnice 60. Škoda jen, že na doméně MajorDecision.com (v dabingu ZavazneRozhodnuti.com) nenajdete skvělou rozhodovací aplikaci. ()

Matli

Na tu dobu originální námět a hodně dobře zpracovanej scénář. Spousta méně i více známých tváří ve vedlejších rolích a výbornej výkon Garyho Oldmana (na 5. element samozřejmě nemá, ale i tak byl super) Co víc dodat, užíval jsem si to, to je prostě film pro mě:-) 81% ()

Mallyyy

Jednou jsem tenhle film viděl v TV, aspoň 10 let zpátky a zaujal mě. Včera jsem si na něj náhodou vzpomněl a našel ho asi po 30 minutovém hledáním díky castingu. No a super, má to svoje kouzlo. Výborní herci, originální scénář a hlavně zábava. Doporučuji. ()

ladno

Perfektný film, dokonalá zmes road movie a komédie so scenárom, ktorý je premyslený, inteligentný a zároveň uvoľnený a príjemný. Na I60 nie je skvelý filmový zážitok náhodou, je nevyhnutný.Hodnotenie: 100% ()

ink flo

Vpodstatě taková road movie pohádka, kde hlavní hrdina zažívá dobrodružství týkající se nalezení životního směru a osudové lásky na neexistující dálnici 60, na kterou ho navedl Gary Oldman aka trickster jménem O. W. Grant (one wish granted). Na každé zastávce zažívá nějaké ponaučení skrze různé alegorické situace. Některé jsou teda dost bizarní, jako třeba město, kde zlegalizovaly drogy, takže většina města je každou noc na party, kde užívá drogu "euphoria", aby pak přes den v rudých mundurech a na dojezdu vykonávala různé jednoduché druhořadé práce. A tomu městu šéfuje cynický šerif Kurt Russell s ponytailem :-). ()

freeze.art

Originální nápad, skvělý scénář... Obsazení taky dobré:)Škoda, že tenhle film vysílá naše televize až od půl 12 večer:-/ Perfektní podívaná:) ()

tragos

Není to sice moje myšlenka, uvědomil si to můj kamarád (zdravím Blalleho), ale je to tak: Interstate 60 je silně inspirována Coelhovým Alchymistou. Ne že by na tom bylo něco špatného :) Spíš mě překvapuje, že na to tady zatím nikdo neupozornil. Narozdíl od Alchymisty je ale Insterstate 60 protkána humorem a sebeironií, což ji v mých očích činí rozhodně lidštější a přínosnější. ||| Jinak souhlas se zputnikem. ()

Snape

Znáte anglickou zkratku "wtf"? Volně přeloženo "co to ku*va je"? Tak přesně tohle konstatování se hodí k této "komedii". Postavy: nesympatický hrdina vypadající jako účastník castingu na Beverly Hills 90210 a rudovlasý kouzelný mužíček Gary Oldman. Příběh: plnění přání a jízda po neexistující dálnici. Ach jo. Přiznávám se bez mučení, do konce jsem nevydržel. Možná právě proto Interstate 60 hrozně ukřivdím, ale s chutí uděluji jednu osamocenou mrňavou hvězdičku. ()

gumbo

Těžko hodnotit scény jako City of Euphoria nebo Best Fuck, to se prostě musí vidět. Po letech jsem si pustil tenhle film a ikdyž už jsem ho jednou viděl, stále mě něčím překvapoval. Doporučuji a dávám 80% ()

ropufo

Perfektní film, který mě naprosto dostal. Dá se pojmout i jako "oddechovka", ale obsahuje spoustu nápadů a námětů, nad kterými se dá dlouze přemýšlet. Svěží, originální, nápadité, vtipné, dojemné, odpočinkové, podnětné, zábavné... Skvělá volba na volný večer. ()

finn

Ano, ano... překvapení, neočekávaně povedené dílko atd. Lepší film, který jsem původně vlastně vidět nechtěl a přinutily mě až okolnosti (disfunkčního PC + zoufalá programová nabídka ostatních kanálů), jsem nikdy neviděl :) Ještě dvě hodiny po jsem si v hlavě přehrával některé scény a říkal si "no do prdele", pak přišla pauza, jelikož na HBO měl Interstate 60 vykřičník a tudíž poslední vysílání. Asi o dva royk později jsem si film sehnal a zase mě dostal. Výborná podívaná na téma "co by kdyby" ,) ()