Hapretor

Podle názvu jsem čekal úplně něco jiného ... ale chvílemi pobavilo ... na jedno skouknutí ok ... hráli tam pro mě dobří herci(čky). ()

GrgaPitic

Pokud se vám líbil film Big fish tak jako mě, berte Interstate 60 všema deseti. Pokud ne, tak si stejně myslím, že tenhle film se nemůže nelíbit. p.s. asociace s Big fish je možná pouze moje osobní záležitost ()

Cruchot

Velmi příjemné překvapení. Chytré, zábavné, nepředvídatelné, více či méně filosofující dílko. Už dlouho nic takového v televizi neběželo. ()

emdvojka

Je cítiť, že to má na svedomí tvorca BTTF, škoda len že tento veľmi inteligentný a talentovaný scenárista nešiel za svojim snom a nespravil viac takýchto filmov, ako napríklad kolega Zemeckis, pretože jeho nápady sú prinajmenšom originálne...Veľmi dobrý film, ktorý sa len tak nevidí! PS: Viete čo je zaujímavé že Amy Smart si už raz zahrala dievčinu, čo prežila a pritom neprežila svoju životnú lásku...viď Butterfly Effect! ()

Filmárik

Asi dve hodiny dozadu som dopozeral film na DVD a hneď na to náhodne prepínal stanice keď tu zrazu začal film Interstate 60 o ktorom som vedel jedine to že existuje. Film ma pohltil rýchlym rozbehom, priebehom a na konci vykopol ako James Marsden nymfomanku z BMW. Zásluhy pripisujem najmä skvelému scenáru pri ktorom som sa nenudil ani minútu a nedočkavo sledoval aké indivíduum bude stopovať za ďalšou zákrutou. Postavy a miesta ktoré bude hlavný hrdina stretávať určite nesú množstvo posolstiev a spoločenskej kritiky no bohužiaľ nemám dosť síl nad nimi uvažovať nakoľko to DVD ktoré som predtým pozeral bol Terror Firmer. ()

Barak

Hodně fajn film.. takový pohádkový, ve kterém se mi nejvíce líbil Chris Cooper - škoda, že němel více prostoru. Chybu bych hledal akorát v závěru, ve kterém mi tak nějak uniklo rozuzlení a smysl celého toho putování (což je zřejmě ta nejhlavnější část :) ), ale jinak parádní road movie, kterou jsem si docela užil.... 9/10 ()

sumperacek

Pěkný film na odlehčení, jehož myšlenka je mi opravdu velmi blízká. Ano. I já jsem zastáncem názoru, že život není předem nalinkovaný a osud si vybíráme každý sám. Bravo. ()

Shona

Jak málo mi stačí ke štěstí. Bob Gale to v tomhle neznámém snímku předvedl dokonale. Vystačil si v první řadě s orginálním a vtipným scénářem, což by ho samo o sobě ještě nezachránilo. Když ale navrch přidá kouzelného dědulu Garyho Oldmana, drsňáka Chrise Coopra, erotomanku Amy Jo Johnsonovou, překrásnou Amy Smart a sympaťáka Jamese Marsdena má vystaráno. Pro mě za 5 :) ()

HappyDeath

Tak kdyby se mě někdo zeptal nato, o čem to je, tak bych mu asi odpověděl rázně: O všem....O celé životní pravdě a o tom jak by měli věci skutečně vypadat. Podařilo se jim zachytit vše tak dobře, až mi spadla huba. Při nejbližší příležitosti si tento film pustím znova a musím si zapamatovat ty 3 chytré hlášky, ktreré jsem tam našel a myslím si, že mi v životě jednou vážně pomohou... ()

mi-ib

Trochu komedie, pohádka, fantasy, drama, romantika, prostě od všeho trochu od něčeho více. Ale dohromady to dává skvělou podívanou. Celých 112 minut jsem zhlédl jedním dechem. Spoustu skvělých nápadů a důkaz, že kouzlit se dá i v dnešním světě. ()

Biopler

Film si za neobyčajný nápad a príbeh prepletený dobrodružstvom zaslúži pozornosť. Je stavaný tak, aby strhol svojimi maličkými epizódami a darí sa mu to veľmi dobre, chytilo ma to od začiatku. Chlapec spoznal sám seba. Snímke špatí niekedy až prílišná komplikovanosť a mnoho postáv, ale dá sa to zvládnuť. Hudobná stránka poslabšie. ()

Yomega

Opravdu velké překvapení. Vůbec jsem nevěděl co mám od filmu čekat a nakonec jsem viděl jeden z nejoriginálnějších filmů poslední doby. Vše by bylo perfektní, jen jediná vada na kráse existuje a to hlavní představitel James Marsden. Má sice určité charisma, ale herecky moc nestíhá. Jeho věčný, lehce přiblblý úsměv mě celkem vytáčel. Naproti tomu Gary Oldman, Chris Cooper i prdící Amy Smart jsou dokonalý. Nebýt výše zmíněného, tak je to jasných pět, takto jen silné čtyři. ()

darkreider

No výborne. Na to ako moc ma odpudzuje cover/plagát k tomuto filmu, ma film neskutočne bavil. Hlavne som rád za Christophera Lloyda. To je tak ultimátne ujetý sympaťák, pamätám si ho len z Návratu do minulosti. Samozrejme Gary Oldman s červenými vlasmi, ako syn leprikóna s hodne krutým humorom je asi najväčšie terno filmu. K tomu ešte pridajte zopár ďalších hereckých hviezd a hviezdičiek a spolu s excentrickým (a hlavne galantne vystavaným) scenárom máte hustú jazdu. Skoro by som zabudol na Chrisa Coopera s bombou na hrudi. Je toho moc, čo sa mi páčilo, aby som to tu siahodlho rozpisoval. Proste must see. Svieži počin. ()

smrtacik

Stačí jedna rana do hlavy a kolotoč neobyčajných situácii sa začína... A čo sa vlastne vo filme dozvieme? Prianie by sa malo vždy vysloviť. Vidíme, čo čakáme že uvidíme, čo však nutne nemusí byť to, čo tu je. Vidieť vecí, ktoré nie sú, neznamená nutne byť blázon. Diaľnica, ktorá nie je na mape, nie je až tak neexistujúca. Udalosti sú nevyhnuteľné, keby neboli, tak by sa nestali. Každé mestečko pri diaľnici 60 má niečo do seba. Že láska sa dá nájsť kdekoľvek a kedykoľvek...záleží len či ste ochotný ako náš hrdina podstúpiť dlhú cestu za dievčaťom Linn (Amy Smart), ktoré poznáte iba z plagátov... Celý príbeh nádherne plynie a je plný prekvapení, ktoré na vás číhajú za každou zatáčkou, alebo pri každom zastavení, je tu veľa vtipných momentov, ktoré umocňujú aj skvelé dialógy. Herecky to je výborne zvládnuté, najmä Gary Oldman si tu úlohu vychutnáva, ale každý herec mihnúcí sa na plátne skvele vystihne tú svoju postavičku. Celý film, napriek veľmi kľudnému tempu, nedopustí aby sa divák prestal venovať mu a popri tých všetkých tuctových komédiach je to skvelé pozeranie, ktoré sa v určitých chvíľach snaží o akési posolstvo a poučenie. Pre mňa veľmi milé prekvapenie, to čo tu človek zažije pri pozeraní na cestu jedného mladého muža, ktorý vezie balík do iného mesta by stačilo na tri filmy a toto je jeden z tých filmov, ktoré keď si pozriete znovu, budete rovnako okúzlený ko po prvý krát. Hodnotenie: 80% ()

lxbch

Spousta skvělých a hlavně vtipných scénáristických vychytávek (město právníků), skvělí herci v malých rolích a jedna cesta za poznáním, jakou by chtěl (?) zažít každý. Interstate 60 je příjemný film, jenž mi byl doporučen, a jenž nýčko já vřele doporučuju dál. "Say what you mean and mean what you say." ()

KOOHA

Všechny nesmyslné regulace pitomosti na které poukazuje tento film se skutečně dějí a jednou nás přivedou do záhuby. Pěkná karikatura dnešní společnosti. ()

kluzo

Řekl bych v podstatě "povídkové" roadmovie... Ale v celku to tak nějak dohromady funguje. Poučné, ale jako většina filmů pro US dorost nic moc k zamyšlení, vše je servírováno polopatě, tak aby to každý dorostenec bezezbytku pochopil. Koukatelné a zábavné. ()

Maiyla

Bylo to nevyhnutelné, 5*. Tenhle zprvu obyčejně vypadající film mě příjemně překvapil. Road movie s výbornými herci a satirickým humorem. ()