Nikoljeta

Paráda! Filmy jako je tenhle si mě v poslední době snad nachází samy. Trochu mi to připomínalo Malého prince a jeho putování po planetách a jejich praštěných obyvatelích, kteří vlastně zobrazují vlastnosti nás samých, byť přemrštěně. Moc se mi líbil scénář. Žádné dialogy, kterým bych nevěřila, žádná rádoby moudra, která by nás praštila přímo do nosu. Film plynul v pozvolném tempu, ale zároveň dokázal udržet příjemné napětí až do konce. Jinak bych také ráda měla svou Osmičku jako Neal, ale život by pak nebyl žádné dobrodružství. A moudro na závěr: Někteří lidé prostě neví, co si mají přát... ()

gezper

Neotřelý a scénáristicky nadupaný road-trip po neexistující dálnici tvořený z malých pestrých epizod, které ovšem dohromady dávají kompaktní dílo. Nelze nevypíchnout spoustu hvězd v poměrně malých vedlejších rolích. [80%] ()

Xter

To se mě takhle kamarád zeptal, jestli se podíváme na Interstate 60. Vůbec jsem netušil o co jde, ale po konci filmu jsem pochopil, jak strašně se určitě těšil na můj výraz po skončení filmu. První myšlenka byla: "Podíváme se znovu?" a tu jsem také několikrát realizoval a dote%d film pouštím lidem a napjatě čekám na jejich výraz po skončení. ()

Paserak

Chytré...nesmírně chytré....chytlavé až po chvilce, ale mělo to švih jako rákoska do dlaně neposlušného žáčka. ()

Jamall

Nádherně pohodový snímek, jehož závěr trochu je sice fajn, ale oproti zbytku filmu jakoby vyšumí bez nějakého dopadu. ()

Kozlowski8

O.W. Grant představuje jakousi americkou formu skřítka či víly, kteří plní lidem přání. Jedním ze šťastlivců v tomto příběhu je mladík Neil Oliver, který si přeje najít odpovědi na otázky. Neil je Grantem vyslán na dlouhou cestu po neexistující silnici č. 60, kde pozná mnoho absurdních míst a situací...Neuvěřitelně propracovaný, "pestrobarevný" a "mnohachuťový" scénář s neskutečným množstvím nápadů je hlavní devízou filmu. S pohádkovou lehkostí a humorem vyprávěný příběh je však součastně hořkou výpovědí o stavu společnosti. Například drogová epizoda, či scéna z města právníků jsou na jednu stranu velice humorné, ale součastně i velice závažné a k zamyšlení. Do této bravurně seskládané skládačky výtečně zapadli Chris Cooper a především Gary Oldman, který si svoji roli očividně užíval. Jen James Mardsen působil trošku strojeně, ale ani on rozhodně nezklamal. Skvěle originální, zábavné a milé. 90%. ()

Muf911

Po čase opět jeden film, který si někdy zase rád pustím pro zlepšení nálady. Veskrze pozitivní road komedie s lehkými prvky nadpřirozena, přitom kolikrát obsahující hodně životního moudra. Některé zastávky jsou nezapomenutelné, jako třeba ta ve městě právníků. Přehnané, hodně přehnané, ale v podobném kocourkově občas žijeme, a že bych to mohl přirovnat ke spoustě zpráv, které občas čtu. ()

kolly13

V roce 2014 je to pouhá dobrá alternativa pro televizního diváka. Může překvapit, ale nemůže bavit celou dobu. Marsden je tak umělý, až to vadí. Ještě že Oldman je výborný. Před lety jsem se bavil, teď jsem to prostě jen shlédl s pár zajímavými skeči. ()

MAXIKILLER

Velice příjemný film o jedné fiktivní dálnici, kuriózním chlapíkovi který plní kuriózní způsobem vaše přání, dvou mladých lidech hledajících cestu, bowlingové kouli která má svou odpověď na všechno, a městech která nemají špatně napsané jméno. 4* ()

Optical

Film, který má v jádru velmi jednoduchý příběh o postavě pana Granta. Záhadný pan Grant vám dokáže splnit jedno přání. Jakým způsobem se velmi ironický „skřítek" Grant rozhodne přaní plnit, je plně v jeho režii a vystavuje žadatele do velmi prekérních i užasných dobrodružství. ()

Sharlis

Zbytočne sa rozpisovať, ak sa dá film nazvať: Skurvene perfektný. Jedno z najväčších 5* aké som tu kedy dal. Ako som toto mohol vidieť až teraz... ()

Pepi74

Příjemné překvapení!! Začátek nic moc až jsem zvažoval zda budu pokračovat.. A pak!? Super kafkárna po americku a známí herci v pidirolích. Jsem od teď velkým fanouškem tohoto filmu. :o) ()

Ace.A.T.L.

Prdlý, vtipný, střelený, oddychový, ale vyvážený, parádně obsazený a i velký hvězdy si umí střihnout vedlejšáky vkusně. Rozhodně to je něco, co stojí za to vidět, uvolnit se u toho a užít si kouzlo, vtip, důvtip, zamotanost a všechno najednou. Film starší, ale i na dnešní poměry hodně dobrej. Za mě pěkný 4* a DOPORUČUJU ()

jjjerry

Nejlepší road movie, co jsem kdy viděl. Skvěle propracovaný scénář, možná bych vytknul přílišné moralizování (neberte drogy, nesázejte se, dodržujte slovo, atd). Ale jako celek působí dobře a vše doplňuje super soundtrack. Gary Odlman byl skvělý a stejně tak nedoceněná Amy Smart. "You will never know, I won't be number 2thousand, I will be number one, one guy....."perfect fuck" Nejlepší komentář: Gemini ()

StrixCZ

Překvapivě svěží komedie bez křečovitého a laciného humoru. Navíc mě potěšily známé tváře v pro mě neznámých polohách - Gary Oldman jako žoviální šprýmař (dosud nejsilněji se u mě zapsal jako hlavní záporák v Leonovi), Chrise Coopera jsem si pamatoval především jako frustrovaného, násilnického plukovníka z Americké krásy - a vida, tady je to docela sympaťák :) Radost mi udělal i Christopher Lloyd, kterého mám vyrytého v paměti naposledy z Návratu do budoucnosti (dokonce se krátce mihne i Michael J. Fox - ač se přiznám, že jsem ho nepoznal :) )... Jinak je Interstate 60 v podstatě moderní pohádka (čemuž odpovídá děj plný "náhod" a zásahů osudu, stejně jako předvídatelná pointa) - ale to mi vůbec nevadilo. Pro mě je to jeden z těch filmů, po kterých vám zůstane na tváři spokojený úsměv, ani vlastně nevíte proč - a to mám rád. Víc takových filmů... :) 90 % ()

ZetDaElO

Veľmi originálna road movie so sakra dobrým scenárom a plejádou amerických hercov v mini úlohách. Stretávanie bizarných postáv na Interstate 60 je jedno z najpríjemnejších filmových prekvapení. 8/10 ()